• superhik
    10.3k
    Ja sam bio blizu bubnjeva.Majki2111

    Sad ga baš neugodno trollaš. Odeš u kop i onda se žališ na guranje?
  • Zagi
    5.1k
    A i bubnjevi su sigurno bili malo preglasni.
    Majki je legenda.
  • masacusec
    3.1k
    Ja sam bio blizu bubnjeva. Oko nas su bili baš klinci puni energije...Majki2111

    Ubuće: predstaviš se, veliš ko si, kaj si i nebu te nitko gural!
  • Zagi
    5.1k
    Ma samo pokaže novčanik, sve je jasno.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne trolam. Hvala Bogu ekipa je skužila da mirno stojimo i da se nama ne gura. Kako je vrijeme odmicalo bilo je sve OK. Kad je išla pjesma ajmo svi purgeri moji, nisu nas ni okrznuli . :) Tako treba. Nismo ni mi nikog gurali, ne pada mi na pamet to.
  • Neki tip
    19.3k


    Sljedeći put dođi skroz dole uz ogradu kopa pa reci onom manijaku na štangi da se ne dere toliko, nije lijepo. :heart:
  • Majki2111
    2.6k
    Haha :rofl: Nene, to mi je dobro :smile:
  • mali M
    3.5k
    ma Bulat samo da se krene nuditi i otvarati prostor... često ostane skriven iza protivničkog igrača.. inaće priznam i ja da je mene iznenadio u zadnje dve/tri tekme.. još uvijek bi rađe gledao Ljubu na toj poziciji
  • mali M
    3.5k
    Sljedeći put dođi skroz dole uz ogradu kopa pa reci onom manijaku na štangi da se ne dere toliko, nije lijepo. :heart:Neki tip

    nije što se dere, nego da ne padne s te štange! :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    hahahhaahahaha :rofl: :rofl: daaaaa
  • Gelipter
    3.5k
    Mislim da sam vidio mica macu (majkija) jučer. :love: Bio sam vrlo blizu tim mladim nevaljalcima i moram priznati da su i mene nervirali s tim konstantnim naguravanjem jer uopće ne jebu navijanje i vođe neg im je dosadno pa si traže zabavu. Pritom ne mislim na naguravanje povodom pjesme: "ajmo svi purgeri moji". Svaka čast klincima i možda sam ja ostario, ali mislim da bi se malo u kopu trebalo biti stroži prema tim klincima kaj nemaju respekta prema tribini i misle da su čopili Boga za bradu. Ako si onaj za kojeg mislim da sam vidio, mogao si i ti malo energičnije davati podršku voljenom klubu i tako pokazati dečkima kak se ponaša na tribini "blizu bubnjeva".
  • superhik
    10.3k
    Bio sam vrlo blizu tim mladim nevaljalcima i moram priznati da su i mene nervirali s tim konstantnim naguravanjem jer uopće ne jebu navijanje iGelipter

    Ako je tako, Majki primi moje isprike za korenje stranicu prije
  • Majki2111
    2.6k
    ja ne stajem s navijanjem i baš sam si jučer dao oduška svaka akcija deranje ajdeee, vaš mi je bilo dobro u tom kontekstu

    Imo sam narančaste hlače kratke valjda jedimi na tribini... Nije me bilo teško prepoznat :razz: :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Kad se samo sjetim svih upisa o raznim strahovima onih koji se boje na sjever, samo im svima treba pokazat Majkijev primjer.

    U narančastim hlačama u kopu se dere ajdeee dok ostali pjevaju ono kaj se povede sa štange, prigovarajući usput na "guranju".

    Ok, istini za volju, ne može si to svatko dopustit, ipak Majki akcija po Splitu usred bijelog dana, sam, tak da ima i neku reputaciju. :cool:
  • superhik
    10.3k
    U narančastim hlačamaNeki tip

    To su obične hlače samo okrenute naopačke. Kao nekad spitke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.