• San Lorenzo
    11.6k
    Prekidi ok, dramiš, kad su bili opasni?! U devedesetima samoDinamosaur

    Prvi korner - njihov nečuvan sa pet metara poluškaricama puca preko gola.
    Drugi korner - lopta leti kroz peterac, dolazi na drugu stativu gdje je Tomasov za pola koraka kratak.
    Treći korner - opet neometan udarac glavom sa desetak metara, lopta odlazi uz stativu.

    Astana je imala samo tri kornera i kod sva tri je bilo vruće...moram li podsjećati na koji smo način u zadnjoj sekundi izgubili od tovarije?
  • SAS1987
    13.5k
    Evo postavili su link na Zonu, kao ako netko želi čitati nas.Krizy

    Ostavljam opis za random grka koj će ovo prevoditi sa google translate... Hrvati jedu malu djecu :lol:
  • robinson
    54

    Definitivno da, ne smije nam se događati onako da igrač sam ostane u kaznenom, bilo je par situacija sad u ovoj tekmi, ali i onoj protiv Hajduka
  • Eduardo
    17.6k
    Izuzev slabog branjenja prekida za sinoć imam samo...

    giphy.gif
  • San Lorenzo
    11.6k
    Je, stvarno odličan nogomet, Ristovski je mašina, vidio da kružimo oko 16m, uzeo stvar u svoje ruke, opalio dvaput, raspalio tribine i u idućih 10 minuta zabijemo tri gola.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Lijepa večer sinoć u Maksimiru,neka pozitivna vibra se osjetila na sjeveru, čak i onaj kratki pljusak je digao atmosferu na nivo više.
  • Majki2111
    2.6k
    Lude glave jučer na sjeveru. Ponovo hrpa guranja, I kad je sklisko i to većinom klinci. :sweat:
  • Joey Barton
    255
    Proziva me se radi usporedbe Astane s Dragovoljcem, ali njima je Tomasov ključni igrač s 35godina na leđima. U nas bi sjedio na klupi u Varaždina. Mi sa sastavom: Nevistic-Maxime, Boško, Perić, Bogdan-Sučić, Bulat, Emreli- Kaneko, Marin-Drmic u Kazahstanu tučemo s 0:2. U drugom poluvremenu ulaze Menalo, Bočkaj, Moha, Topić i Rukavina.
  • Sajla
    3.5k
    Uživancija! Ovih dana nisam u ZG pa za utakmice moram voziti nekih 40km u svakom smjeru, ali jučer dok su mi brisači radili na maksimumu, a svejedno nisam vidio skoro ništa pred sobom, osmijeh mi nije silazio s lica :)
    Neću ulaziti u ocjenjivanje baš svakog igrača pojedinačno, za prvih 11 se sve zna ali moram reći da me jako razveselilo što je Mihajličenko dobio minute. Emreli nije dobio puno vremena ali za to vrijeme je išao k'o navijen, vidi se da je motiviran. Možda u Puli krene od prve minute, po meni je to zaslužio. Marina nemrem skužiti, u Šibeniku je bio najfauliraniji igrač lige, imao najviše driblinga, orao je teren, a sad stoji. Bori se na posudbama da se izbori za priliku u Dinamu i onda nula. Kao da mu je ovo ispunjenje svih ambicija i zadovoljan je s ovim. Ja nisam, ne treba dočekati rujan u Dinamu. Menalo takav kakav je, bar se trudi i taj trud mu se vrati. Ne znam zakaj mi je Bulat toliko drag igrač, puno je osporavan (često s pravom), ali baš nikako da u pravom trenutku donese pravu odluku. U akciji gdje je izborio korner prije četvrtog gola, umjesto da ubacuje samo da je išao direktnije prema golu i špicnuo tu loptu kroz golmana... fali krvoločnosti, a opet jedan je od rijetkih koji se usudi opaliti s 20 metara. Možda se trgne zbog dolaska Alžirca.

    Na drugoj temi se priča o posjeti i 7123 gledatelja. Iznenađen nisam, nesretan jesam. Prošle godine sam i ja bio jedan od tih pred ekranom ali su me nedavne promjene natjerale da se vratim i šteta je kaj se nije napravilo više da ljudi poput mene bude još. Stvari se ne budu promijenile preko noći, treba djelovati unutar svog kruga ljudi, pričati ne samo s ljudima s kojima inače ideš na stadion nego šire. Ja sam sad malo s tim stao jer se ekipa ohladila zbog cijene godišnjih, ali zapalit će ih opet ovakvi rezultati. Ak nema biciklista na cesti, ne bude se iscrtala biciklistička staza, a ak nema ljudi na utakmicama, ne bude se ni žurilo sa stadionom. Baš me zanima kakva će biti posjeta na Gorici i Varaždinu... nešto jeftinije karte, uz dobar rezultat u europskim utakmicama, taman vrijeme da se proba mobilizirati još kojeg frenda s kauča da dođe - zbog Dinama, ne zbog protivnika!
  • scooniepenn
    1.8k

    Pa logično da te se proziva kad potcjenjuješ Astanu koja ima veći koeficijent od svih naših klubova izuzev Dinama, koja ima najveći koeficijent među nenositeljima u 2. pretkolu Lige prvaka, koja je prvak države iz koje dolaze momčadi koje su izbacile Hajduk i Osijek u zadnje 2 sezone. Mislim da je već ovo dosta da ti se dočara da ovo što si napisao nema veze s vezom. Mnogi ovdje zaboravljaju da je Dinamo svijet za sebe u Hrvatskoj, kao RBS u Austriji, dakle to su ekipe koje nisu ekvivalent liga iz kojih dolaze, već iznimka. Mi možemo biti ponosni što smo postali visokokvalitetna europska ekipa za koju se zna diljem Europe i koju čak i top europske ekipe podosta respektiraju kad ih ždrijeb namjeri na nas.
  • Mališan
    1.7k
    Lude glave jučer na sjeveru. Ponovo hrpa guranjaMajki2111

    Majki mi ko da nismo bili na istoj tekmi, sjever ne pamtim kad je bio šareniji
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni je također Bulat jučer bio dobar, fali mu još malo odlučnosti u nekim situacijama, ali vidi se da se diže iz utakmice u utakmicu, ubacuje se u napad kad ima priliku. Volio bih da se češće odlučuje na udarac kad je na 20-25 metara, u tom segmentu je jedan od najboljih u ekipi.
  • Patak
    2.2k
    Bulat će biti ok, nek stekne još malo samopouzdanja, nek mu uđe koja dalekometna lopta i nitko više oko njega neće postavljati upitnike. E, da i kornere izvodi solidno.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam bio blizu bubnjeva. Oko nas su bili baš klinci puni energije...
  • plavi67
    920
    a kaj bi trebali bit klinici nego puni energije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.