• Mr Anderson
    5.4k

    Astana je prvak lige čiji klubovi zadnje dvije sezone uredno izbacuju naše glavne konkurente iz "nikad jačeg HNL-a", a ti napišeš da su u rangu Dragovoljca. Wtf? Pa daj barem malo promisli prije nego pošalješ post.
  • Joey Barton
    255


    Ako moram promisliti onda mi moramo minimalno 20 utakmica u HNLu pobijediti s trostrukim hendikepom. Lani je Osijek zbog većih znanih razloga ispao (Bjelica je bio glavom vani), a Hajduk je ispao jer su za njega igrali tipovi igrača koje danas jedva uspije nekome poslati na posudbu (branio Duka, igrali Svatok, onaj neki Besirevic iz Bosne, Tahiraj, Ivan Delić, neki bek Bašić) takve oni danas šalju u Solin, Zmaj od Makarske i slične. Na klupi im sjedio Špikić.

    Odmah sam napisao ruku na srcu jer ekipa Astane u prvom poluvremenu nije uspjela spojiti 3-4 dodavanja u svojoj poli, a kamoli u našoj. Držim se svojih riječi da su rang Dragovoljca kada su ih Komnen Andrić, Marko Tolić, Bulat i Menalo punili.
  • Zagi
    5.1k
    Lani je Osijek zbog većih znanih razloga ispao (Bjelica je bio glavom vani)Joey Barton

    Joj daj ajde.
    Raspad je krenuo baš ispadanjem od Kyzližara. Itekako je Bjelica bio glavom unutra.
    Zapravo, Bjelica je bio glavom unutra do zadnjeg dana. Momčad mu je bila gubitnička i kad je krenulo nizbrdo, ne možeš ti tu ništa.
  • blue heart 72
    1.4k
    Evo vratio se sa tekme, pa da i ja dam sud. Kada se sve zbroji i više nego zadovoljan. Rutinska visoka pobjeda, koja je mogla biti još uvjerljivija. Prvih 20-ak minuta nisam bio zadovoljan, jer smo unatoč velikom posjedu igrali neki pozicijski nogomet, čak mogu reći bez ijedne poluprilike. Poslije smo ih počeli sve više i više stiskati i kao posljedica je pao prvi gol. Sve poslije toga je bilo odrađeno rutinski. Ako treba istaknuti neke pojedince, rekao bi od "pozitivaca" Šutalo, Luka, Miško i Petko. Kaj se "negativaca" tiče definitivno opet Marin. Ne znam koliko on još kredita ima, ali se iskreno nadam da mu je taj kredit iscurio. Još bi naveo da moramo ostati koncentrirani do posljednjeg sučevog zvižduka, te da moramo bolje braniti prekide. Tu imamo dosta prostora za napredak
  • Mr Anderson
    5.4k
    @ Joey Barton
    Lupetaš za Osijek, a pogotovo za Hajduk. Kakav Duka, Beširević i ostali mikimausi? Igrali su im svi osim Livaje. Astana je ovako izgledala radi nas. Izbacila bi pola naše lige bez problema, s ostalima bi bila borba. U rangu Dragovoljca? Je, ako si inače fan bejzbola pa si danas malo pogledao nogometa.
  • DrawTube
    3k
    Kakve su reakcije grčkog foruma na tekmu?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Petković je presretan što su upisali gol Špikiću jer je njemu puno draže asistirati nego zabiti.
  • Krizy
    36.2k
    Evo postavili su link na Zonu, kao ako netko želi čitati nas.
    Kažu da je Dinamo s lakoćom riješio Astanu, ništa manje se nije ni očekivalo od momčadi koja je po koeficijentu među najboljima izvan liga petica.
    Ističu Petkovića, Ivanušeca i Moharramija.
    Također spominju europsko iskustvo kao veliku prednost.
  • Majki2111
    2.6k
    Daj link njihov
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Evo postavili su link na Zonu, kao ako netko želi čitati nas.
    Kažu da je Dinamo s
    Krizy

    Nisu stavili oni nego netko naš iz nekog razloga

    Daj link njihovMajki2111

    http://forum.aek.com/viewtopic.php?f=34&t=27408&sid=21b061d77ca01de38f7b37876ba09ae0&start=280
  • Patak
    2.2k
    Eto, jučer su se neki htjeli riješiti Ivanušeca zbog jedne dvije malo lošije tekme. Ne smijemo ga prodati nikako, pogotovo ne za one smiješne cifre koje su se spominjale.
  • Dinamosaur
    960
    To ti je kruh. Ako dode dobra ponuda ide.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Dosta dobro je to bilo... jedini minus su nešto slabike reakcije u završnici. Realno, trebalo im se utrpati još pokoji gol...

    Ono što me više zabrinjava su prekidi. Ovi su imali valjda 3 kornera i sva tri su bila opasna.
  • Dinamosaur
    960
    Baturina ostao duzan, jos od hajduka to vuče.
    @db-izbjeglica Prekidi ok, dramiš, kad su bili opasni?! U devedesetima samo
  • scooniepenn
    1.8k
    Da nisam bio jucer na utakmici mislio bih da je Dinamo opasno visio, a ne pregazio jednu prilicno dobru momcad. Astana je izgledala kako je izgledala zato sto smo mi vrhunska ekipa, nista drugacije nego Hajduk do 70-te minute u petak. Mislim da dio navijaca nikada nece biti zadovoljan pa se prosipaju gluposti poput lose branimo prekide, stvorili su nam par sansi. Alo, mi smo mogli prvaka Kazahstana da je bilo jos preciznosti otpraviti kuci s 5 ili 6 razlike, a nitko nikoga jucer nije pobijedio s vise od 2 gola razlike. Sto bi trebali, ne dozvoliti Astani niti jedan sut. Ajmo malo objektivnosti. Jos kad se Miha i Kaneko uigraju bit cemo stroj za mljevenje. Mirno rijesiti uzvrat te Istru i Goricu i onda u Atenu po pobjedu. Divno je biti Dinamovac, hvala deckima i Belom na nogometu za sladokusce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.