• Kwedi
    3.8k
    Bio sam poslovno u Brčkom, jeo savršenu divljač tamo
  • vafenss
    233

    Sta ti onda nikad ne okrenes rundu ili uzmes bocu za ekipu hahaha? Svaka cast deckima sto se druze i izlaze s tobom.
  • Neki tip
    19k
    Kad sam išao iz Foče s raftinga u Herceg Novi.Kwedi

    Kako je to lijep kraj.. malo prije Foče iz smjera Gacka (ne "Gackog" kak mnogi vele) u nekom restaču s desne strane ceste, jeo sam neočekivano lošu janjetinu, pio izvrsnu rakiju i malo prije toga "kupao" se na valjda manje od minute (koliko izdržah) u ledenoj Drini. Bio je početak svibnja i zajebancija je bila da se moramo bućnut na "istočnoj granici Hrvatske". :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Brčko kao Brčko, nisam poemnuo kakav je grad po nacionalnosti, već srbadija Bijeljina Derventa bos Brod.
    U Brčkome ima i naših onako 1/4 samoga grada, al zato svako okolno selo je 90% naše selo.

    A i grad kao grad, tamo ti musliman,srbin i hrvat svi su jednaki ne gledaju te na to tko si i što si.

    Dok recimo ove vamo pomenute kokarde Bijeljina Derventa , Modrica i ostale vukojebare srpske znaju biti zajebane.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    najbolja janjetina u BiH ti je u Jablanici, moja preporuka.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ide van na benzinskuKwedi

    :grin:
  • Papastrumf
    9.4k
    Majki je vrhunski trol. Nema jebene sanse da netko moze toliko iskakat iz nekih normi ponasanja i to sto se tice bilo koje teme.
  • Majki2111
    2.6k
    Pa nesječam se kad je neko cijelu rundu platio. Svako za sebe.
  • Infinity
    15.2k
    Dok recimo ove vamo pomenute kokarde Bijeljina Derventa , Modrica i ostale vukojebare srpske znaju biti zajebane.Navijač Dinama

    Aj u Bijeljini i Derventi nisam bio, tj. u Derventi jesam, ali vise u prolazu. U Modrici sam bio i samo pozitivna iskustva imam.
  • Infinity
    15.2k
    Pa nesječam se kad je neko cijelu rundu platio. Svako za sebe.Majki-Papi2111

    Znas li da vas konobari mrze? :rofl: :rofl: :rofl:
  • Gelipter
    3.4k
    @vafenss htio je Majki koji put okrenut rundu, al s 30 kuna je na kraju zaključio da će sebe samo počastiti jednim do dva radlera koji hlape cijelu noć dok ih pijucka. A i ak dečke počasti može na njih loše utjecati u smislu poticanja na alkoholizam.
  • Majki2111
    2.6k
    A dobro... I tak ima preveč posla da ni ne pamti ko koliko pije...
  • Majki2111
    2.6k
    Radler i čaša vode sastrane. :wink:
  • Neki tip
    19k
    najbolja janjetina u BiH ti je u Jablanici, moja preporuka.Navijač Dinama

    U Jablanici ima više mjesta gdje se jede janjetina. Hvala ti na preporuci i naj se srdit, ali gotovo sam 100% siguran da BiH poznajem (pa i kad je u pitanju janjetina :lol: ) bolje nego velika većina njezinih građana, tebe uključujući. ;) Naprosto zbog godina ako ničeg drugog. Kao i @Kwedi, gotovo da nema kutka gdje nisam bio. Jedino Drvar, Grahovo me zaobišli zasad.

    I u Jablanici ne propušam bureke i pite!
  • Infinity
    15.2k
    A dobro... I tak ima preveč posla da ni ne pamti ko koliko pije...Majki-Papi2111

    Ne, nego kad dodje vama za stol, bude vas deset i vas deset placa deset pica i svima treba vratiti kusur. Gledao sam te situacije, tocno mi ih bude zao. Bude mi zao i mene koji bi narucio, a ovaj gubi vrijeme s takvima. Nemoj mi sad odgovoriti kako vas ne bude deset :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.