• Navijač Dinama
    7.3k
    Aj u Bijeljini i Derventi nisam bio, tj. u Derventi jesam, ali vise u prolazu.Infinity

    U Bijeljini sam bio jedan polovičan dan, jer smo uz Bjeljinu prolazili, kad smo islis za BG., I onako ljudi hodaju u majicama grobara, Ratka Mla ovih onih jebite mrki pogled imas osjecaj da ce ih se skupit 20 da te natamburaju.

    A u Modrici,mjesto Garevac( imam tetku tamo) stali na benz. I čovjek u majici "Delije rep.srpska" a u autu zastavica Dinama...:lol: :lol:

    U Derventi sam bio, sa starim iso, do autoservisa, taman SP18 a stari zaboravio skinit kockaste(hrvatske) maske za špigle. :rofl:

    Mučki provokator sam,priznajem.

    U Jablanici ima više mjesta gdje se jede janjetina. Hvala ti na preporuci i naj se srdit, ali gotovo sam 100% siguran da BiH poznajem (pa i kad je u pitanju janjetina :lol: ) bolje nego velika većina njezinih građana, tebe uključujući. ;)Neki tip sa Zapada

    Kolega, ja sam ti samo preporuku uputio gdje je kod mas janjetina najbolja, i nis vise. Zašto bi se bzvz ljutio radi ničega. +stariji si prošao si puno toga, pa si i jeo svugdje.
    Ja sam tamo janjetinu 2 put jeo jer sam išao na more, a inače janjetinu jedem samo na krštenjima i u svatovima (i to samo ako se poslužuje :lol: ) .
  • Neki tip
    19k
    Majki je vrhunski trol. Nema jebene sanse da netko moze toliko iskakat iz nekih normi ponasanja i to sto se tice bilo koje teme.Papastrumf

    Dugo odbijah povjerovat u to, ali i meni se čini da se Majki bas vrhunski zajebava ovdje.

    Što je ok. :)
  • Majki2111
    2.6k
    Skupimo točno... ili plati jedan za velikom novčnicom, njemu damo pare i njemu ostatak od konobara.
  • Papastrumf
    9.4k

    Janjetina do prije godinu dvije iskljucivo kod udovica, a onda se pokvarise, ne znam zasto.
  • Infinity
    15.2k
    U tvom mjestu ne nose majice Dinama, Hrvatske i slicno? Ako se netko obukao tako da istice pripadnost jednoj grupi to ne znaci da bi se potukao s pripadnikom druge grupe.

    Mrki pogledi? Isto tako ako nemas nikakvo obiljezje nitko te nece gledati krivo. U Bijeljini se sigurno ne poznaju svi medjusobno, gleda te tko si kao sto bi pogledao i srbendu iz nekog drugog sela, a da ga nikad prije nije vidio. Kao da on na sami pogled zna tko si i sto si. I to sto te gleda cudno ako ipak imas obiljezje? Pa kako bi ti njega gledao da on hoda s kokardom po tvojoj mahali? Moras se znati prilagoditi. Ne mozes uci u Bijeljinu s kockicama. Zvuci mi tvoja prica poput price onog sto nikad nije bio na Starom mostu. Pa nece te nitko dirat samo zato jer si drugaciji, dirat ce te ako provociras. Ja sam cesce nailazio na lijepo ponasanje kad cuju ime, prezime i adresu. Na neki nacin ti zele pokazati svoju gostoljubivost, da ne kazem da ce ti lizat dupe da bi se dokazali da nisu pokvareni.
  • Majki2111
    2.6k
    Zakaj bi sprdo tu u vezi cuge i izlazaka. Nikad nisam trolao pa ni sada.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    U tvom mjestu ne nose majice Dinama, Hrvatske i slicno? Ako se netko obukao tako da istice pripadnost jednoj grupi to ne znaci da bi se potukao s pripadnikom druge grupe.Infinity

    Naravno da nose, ja prvi od sebe počevši, nosim.
    Već kažem on Delija i radi na pumpi, a kod nas u autu zastavica Dinama. :lol:

    A u Bijeljini sam bio u crnoj majici i jeans hlacice, kao inace bez nekih naznaka nečeg,jedino mozda da sma ja msilio da su to mrki pogledi, jer vide tu nekoga novog u gradu. Pa im čudni naravno,kao sto kažes i ja čudno pgoledam kad mi netko novi dođe u Orašje.

    Pomješao si, kockice su bile u Derventi, a i ušao sam samo kad smo se vraćali skinuli i tjtj, kod Odžaka vratili nazad .
  • Neki tip
    19k
    Janjetina do prije godinu dvije iskljucivo kod udovica, a onda se pokvarise, ne znam zasto.Papastrumf

    Nemoj me zaj. da si jeo kod Udovica? Mislio sam da se za njih zna ipak samo u tom kraju (meni jako dobro poznatom). Drago mi čuti..
  • Neki tip
    19k
    Zakaj bi sprdo tu u vezi cuge i izlazaka.Majki-Papi2111

    Imaš pravo, smrtno ozbiljna tema. :wink:
  • Infinity
    15.2k
    U svakom slucaju ti zelim reci da te nitko nece dirati ako ne provociras. I isto tako ne mogu znati tko si samo na osnovu govora. Mogu znati odakle si otprilike, al tesko da ces naci neku vecu opcinu u BiH u kojoj nema bas nikog od jednog naroda. I u tom Orasju ih imas 100-200 i ne mogu znati da nisi jedan od njih. Ako zagusti uvijek mozes biti taj Srboljub ili uzmi neko zajednicko ime poput Marko, reci da si ga dobio po kraljevicu Marku :lol: A mozda imas tu srecu da imas zajednicko i ime i prezime, ja imam samo prezime, ali mi nikad nije trebalo, mada bi i ime mozda proslo :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Kako je to lijep kraj.. malo prije Foče iz smjera Gacka (ne "Gackog" kak mnogi vele) u nekom restaču s desne strane ceste, jeo sam neočekivano lošu janjetinu, pio izvrsnu rakiju i malo prije toga "kupao" se na valjda manje od minute (koliko izdržah) u ledenoj Drini. Bio je početak svibnja i zajebancija je bila da se moramo bućnut na "istočnoj granici Hrvatske". :lol:Neki tip sa Zapada

    Od onih dijelova kaj sam prošao Jugoslaviju, ovdje po meni najdivljija i najčišća priroda. Maglić, Tara pa Drina... To kaj je Bog rekao laku noć je sjajna okolnost jer za male pare se ovdje provedeš ko beg.

    Ja se u kolovozu kupao na istočnoj granici, hladno za popizdit, pimpek ne da se uvukao u mene već je izašao na guzicu od hladnoće
  • Navijač Dinama
    7.3k
    U svakom slucaju ti zelim reci da te nitko nece dirati ako ne provociras. I isto tako ne mogu znati tko si samo na osnovu govora. Mogu znati odakle si otprilike, al tesko da ces naci neku vecu opcinu u BiH u kojoj nema bas nikog od jednog naroda.Infinity

    Sve 5.

    neko zajednicko ime poput MarkoInfinity

    Možda se tako i stvarno zovem :wink:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Samo da ubacim pjesmicu

    Uvijek kad se sjetim svog Markuševca, Zagreba, Maksimira i voljene Hrvatske

    https://youtu.be/tsaLPQJdjYE
  • Bosna86
    11.5k
    Kakva epska rasprava...
  • xavier
    11.1k


    Sudeći po zadnjih nekoliko stranica, pjesme su OT na ovoj temi :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.