• Georg Koch
    3.7k
    Kako je jak Bernauer u videu iz svlacionice, sinoc nakon pobjede.
    Kad je pocelo "Volim te Dinamoooo" lik skace na stol ko ja preko kozlica u 7.osnovne, rastura ga u letu :grin:
    Djeluje kao jako gotivan i pozitivan tip.
  • Carrasco
    4.1k
    Mene malo na Šimunića podsjeća, još samo fali ono vraćanje lopte glavom golmanu...
  • Dinaminjo
    514


    Max voli prsima..
  • Droljo
    5.1k
    Džo je imao pistu na zadnjem dijelu glave baš za to. Maxa jebe kosa...
  • Marley
    886
    Moze skakat gdje god hoce, kad je perolaka kategorija :rofl:
    Sve gledam hoce ga netko od ovih nasih jacih polomit kad ga onako srcano zagrle na proslavama :rofl:

    Salim se malo, ali salu na stranu, super bi mu dosla koja kila vise. Visinu ima dobru za stopera, samo da je maaalo jaci.
  • scooniepenn
    1.9k
    S obzirom da nam je za fizičku pripremu zadužen Marina, koji je top stručnjak, teško mi je vjerovati da on neće ići u smjeru manjeg podizanja mišićne mase ako procijeni da je to potrebno.
  • Krizy
    36.6k
    Bernauer podijelio:
  • Danko
    604
    Max danas odličan.
  • Krizy
    36.6k
    :heart:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Danas je bio odličan.
  • Ijayi Atiemwen
    555
    Momak je zaljubljen u Dinamo, to se odmah vidi.
    KingMax :100:
  • mlinchica
    1.1k
    Meni je super kak je on u prvom redu pod sjeverom i to već duže vrijeme. :lol:
    Od onog dečka kaj se ispričavao navijačima, na svim društvenim mrežama radi greške na početku, do ovoga sada kad puca od samopouzdanja.
  • rioda
    2.6k
    Svima nam je bio odličan, ali Ničota uz ocjenu 5,5 kaže sljedeće:
    Nekad je stvarno poput opće opasnosti za svoju obranu. Ne samo da griješi, nego su njegovi potezi nelogični, početnički, ispada smiješan

    Ne znam uopće što reći na ovo :yikes:
  • Yovitssa
    345
    Svima nam je bio odličan, ali Ničota uz ocjenu 5,5 kaže sljedeće:
    Nekad je stvarno poput opće opasnosti za svoju obranu. Ne samo da griješi, nego su njegovi potezi nelogični, početnički, ispada smiješan

    Ne znam uopće što reći na ovo :yikes:
    rioda

    Ja isto, čitam jutros SN i ne mogu vjerovati... Mislim si, OK, nisam neki ekspert, možda ja ne vidim ono kaj (d)novinar SN-a vidi...
    A onda se vratim na tekmu i ne mogu se sjetiti niti jednog kiksa. Sjećam se da je u 2-3 situacije koje bi za većinu stopera bile panične on riješio onako iskulirano i rutinerski ko da ima 6 finala LP "u guzici"...

    Stvarno igračina i ljudina i na terenu i van terena!
  • Baneki
    731
    Nekad sam čitao SN svaki dan od prve do zadnje stranice. Sad ni u kafiću ih ne uzmem čak ni da ih prolistam.

    Max, jako mi je drago zbog njega, pozitivan lik, Dinamovac i odličan igrač koji je vrijedno radio, šutio i čekao priliku. Može biti primjer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.