• Silvek1986
    28
    nije isto kad kiksaš individualno ili kad ti cijela ekipa igra loše pa pritivnik stvara šanse zato jer igra bolje u tom trenutku.
    Što nije odgojio u bivšem klubu nekog stopera da bude svjetskla klasa. Gvardiol je svojim radom, talentom postigao to da je sad u Citiju, Šutalo nije ta razina, ali da je imao prevelik utjecaj na njega nije. To su samo zablude.
    Svojim profesionalnim ponašanjem može biti uzor svima, ne samo stoperima.
  • Špicpapak
    17
    Teophile je stoper koji je sudjelovao u pobjedama protiv West Hama, Tottenhama, Seville, Feyenoorda, Fenerbahcea, Atalante, Betisa, Paoka, Anderlechta, CSKA-a, Genka, Rapida, Krasnodara... miran lik, bez skandala. Baš mi je teško omalovažavanje kad se za njega kaže da je dobar jedino jer nemamo bolje. Siguran sam da Bernauer i ostali stoperi bolji role model ni ne mogu imati. Kiksao je, kiksat će i dalje, pogotovo jer je sve stariji ali dao je Dinamu jako puno i još mu može dati.
  • Jos-Optimus
    273
    Tebi nema pomoći. To što nema utjecaja na suigrače je jasno vidljivo i debilu ove sezone
  • rioda
    2.5k
    Kad ste već kod njega, koliko okvirno KTC trenutno ima plaću, zna li se to?
  • javolimtebejako
    694
    240k se pisalo na jesen
  • Silvek1986
    28
    utjecaj ima, ali ne da ga se može nazvati odgajateljem Gvardiola i drugih jer se za njih vidjelo od prije da su kvaliteta.
    Kao što sam ti napisao, svojim profesionalnim pristupom ima utjecaj na sve igrače u svlačionici.
  • Mlađi referent
    10.6k


    Da, to je logično

    Zato nam ne trebaju igrači ni koji gube lopte. Kaj nam vrijedi recimo Modrić u vezi ako ne izgradi igru da postignemo gol, a izgubi loptu u opasnoj zoni i primimo gol?

    Moraju igrat isključivo igrači koji nikad ne griješe, niti jedno dodavanje ne smije biti krivo. Sve ostalo je vrlo riskantno i ne isplati se.

    A što nam vrijede i napadači ako će promašit šansu i ne zabijemo gol, a oni nam brzo iz kontre uvale. Tu trebamo imat napadače isključivo s realizacijom iznad 90%
  • Mali Zeus
    9.7k
    Čekajte, stoperi kiksaju!?

    Evo ak me sad nije šlagiralo.
  • Silvek1986
    28
    nisam ni spominjao vezne igrač, napadače, već stopere koji su obrambeni igrači i od njih se očekuje da ne kiksaju, odnosno da to svedu na minimum
  • Jos-Optimus
    273
    Gvardiol ne valja, ja se sjećam da je jednom, možda i dva puta pogriješio
  • mali M
    3.5k
    već stopere koji su obrambeni igrači i od njih se očekuje da ne kiksajuSilvek1986

    :rofl: pa ja sad zbilja mislim da nas trolaš! sad bi ti Facke rekel da je sokeran! A dobro, možda pričamo sa nekakvim detetom pa i mi imamo prevelika očekivanja od argumenata...

    Gvardiol ne valja, ja se sjećam da je jednom, možda i dva puta pogriješioJos-Optimus

    znaš kaj, nemoj mi to govoriti... od njega se ne očekuje da kiksa!!!!!
  • scooniepenn
    1.8k

    Ti kao u onoj s Mujom i vožnjom po autocesti u kontra smjeru. To s odgajanjem je fakt vidljiv svakome tko je preko godinu dana pratio Dinamo. Misliš li da je Teophilleova prisutnost u prvih 11 kod svih trenera Dinama od njegovog dolaska splet okolnosti ili kvaliteta? Misliš li da su rezultati Dinama za vrijeme njegovog dirigiranja obranom slučajnost ili je isto tako nešto do njegove kvalitete. I za kraj, navedi mi stopera u novijoj povijesti uz kojeg je Dinamo imao bolje rezultate ili misliš da je to isto slučajnost?
  • Laugreano
    1.3k
    možeš stvarati prilike preko tog famoznog otvaranja igre preko Bernauera, ne zabiti gol. Kiksa jednom, dobijemo gol.Silvek1986

    Ne znam sta reci za ovaj komentar. Jedan od najdubokoumnijih ikad. :gasp:
  • Danko
    570

    "Teofil je pokazao da je kikser više puta, da nije ne bi igrao u Dinamu"

    Hočeš reći da u dinamu igraju samo škart igrači?
  • Silvek1986
    28
    Gvardiol u cijeloj karijeri nece napravit kikseva kao Teofil samo u Dinamu. Teofil je samo solidan igrač, sklon kiksevima i to je to. Nisu uopce za usporedbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.