• dinamozivivjecno
    1.6k
    nema tih novaca koji bi me potaknuli da navijam za ove koji mrze sve kaj ima veze sa Zagrebom,Dinamom i plavom bojom, a opcenito mrze sve sto je nase ukljucujuci i reprezentaciju.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma kakvo navijanje, oni su nam trenutno potencijalne korisne budale. Navijamo svi za Dinamo i gazimo preko mrtvih za naslov prvaka, ne biramo sredstva.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Pa nego tko je kriv nego Dinamo koji je htio pobijediti? :lol:bongo

    kriv je dinamo sto je uopce htio odigrati susret pred rasprodanim stadionom.
    Trebali su se zahvaliti, ne izaci na teren i da se pise 3-0 za Hajduk
  • Petar86
    592
    Navija se za rezultat, ne za hajduk. Razlika je.
  • NORTE
    9.3k
    iz udruge je naš hajduk. Lik počeo priču kako su oni revoltirani dugogodišnjem ponašanjem HNSa pa je zato izbio incident.Kojim ponašanjem? To kaj vam HNS želi već 3 godine smjestit titulu al se tolko nesposobni da niste uspjeli osvojit ni jednom uz pomoć HNsa i sudaca. Ne samo to nego su otjerali te iste sudce jer nisu dovoljno krali za njih pa su dobili stranciNoel
    Ovo je sjajno.

    Normalni ljudi im se mogu samo smijat i upirat prstom.

    Jednom su im "dobri prijatelji" iz Rijeke digli poruku:
    "Mater nam se trudi, zato nismo tovari, nego pravi ljudi".

    Njiove matere i svekrve vrište na Baturinu kad izvodi korner.
    Prvo im je vrijeđat Purgere, a ako stignu onda i navijat za svoje.
  • kibic
    1k
    Al mislim, svi znamo da među ušima propuh imaju. Jel se možemo prestat čudit takvim izjavama?

    Ziher sam da je puno forumaša, pogotovo onih kaj su purgeri pa ih se proziva da se drže olfa "hoh", jednom od poznanika il frendova čuli izjave tipa: "zg=bg", "Zagreb je uništil gospodarstvo u Dalmaciji" il kaj got slično. Mislim, naleti čovjek na svakakve debile koji konobare po kafićima pa si zemu dozvolu za svakaj komentirat jer im je neko utuvil u bulju da "nema purgera i nitko ne navija za Dinamo". Naslušal sam se svakakvih huncutarija i doslovno nemaš kaj za reć jer ponavljaju sve ko papagaji kaj neki tam na društvenim mrežama komentira. Ko i taj njihov dogradonačelnik, kog bi za tu izjavu trebali prozvat novinari za huškanje i potpaljivanje na nasilje, al njima je bitnije Sopića proglasit mizoginim, jer on ipak dira u kolege, iako nikajne dira neg se vidi da im fale Mamićevi ispadi.

    Odavno se zna da su mediji lijevo orjentirani, novinari još više, pa je normalno da bu stali u obranu tom lučkom mentalitetu jer je to "takav mentalitet, ne razumiš ti". HNS reagira s ovakvom kaznom jer je prijenos na YouTubeu bil besplatan i međunarodni suci su došli. To je blamaža par exelance, nagrđuje ti TV proizvod koji ti je gledala cijela dijaspora, ma i cijeli nogometni svijet zainteresiran u HNL. A ogroman je interes u Europi za HNL i hrvatske klubove.

    Ajmo se koncentrirati na našu sezonu, privest ju kraju uspješno, vidit kaj Odjel za članstvo sprema. Jako sam zainteresiran za to jer je Globan u tome, i žulja me jer čekam neku veću akciju učlanjivanja na valu izbora i Zekine pobjede. Novosti o radu novod v.d. sportskog direktora me zanimaju, Rogov oporavak, kalkulacije o novom treneru, ne ti neki lučki krepili.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Rijecani rasprodali jug Drosine 9 dana prije utakmice. Vidjet cemo oce li im Istra izac u susret i otvorit istok. Prijateljima s juga su maltene cijeli stadion dali na raspolaganje.
  • DrawTube
    3k
    Ako ne otvore Istok pokupovat će im Riječani Zapad.

    Ali nije ovo prvi put da Riječanima odbijaju otvoriti Istok
  • don
    1.8k
    slazem se ali jbg meni dusa ne dozvoljava da navijam za hajduk, mislio bi se i da igraju protiv zvezde/partizana
  • Juznjak
    3k
    Hajduku se i sudac uspije ozlijedit
    Rumunj Horatiu Fesnic će sudit jadranski derbi umjesto ozlijeđenog Kovacsa.
  • Paggini
    7.1k
    Apropo ove rasprave za koga navijati u svesrpskom derbiju, zamislite tek kako je igračima i navijačima JFK hajduk koji znaju da pobjedom vrlo vjerojatno dižu Dinamo do nove titule hehe
  • Jurki
    8.7k
    Kovacs ne sudi utakmicu Rijeka-jogurt vec Fesnica.. sudac iz Rumunjske.. prenosi Germanijak.
  • DrawTube
    3k
    Istra maknula većinu Zapada iz online prodaje. Bit će ovo shitshow

    Pitali su Riječani Istru što planiraju s Istokom. Kažu da otvaraju samo ako se rasprodaju Sjever i Zapad. Dakle vjerojatno ništa od Istoka osim ako Riječani iznenada pokupuju Zapad do Demona
  • Dzgšb
    278
    Po meni je najbolje da rečani i tovari završe x ,al koji god ishod završi mi ćemo bit prvi ,srce šampiona nikad ne izdaje uz ovakav huk s tribina smješni mi djeluju i reka i titići.
  • Lynx17
    2.6k
    Pivaric prica istinu:


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.