• NKDZ86
    301
    Mislis plivarić. Ne slažem se s njim. Znači zbog kamera igraci ispadaju loše nego što jesu, a frende odi doma
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Istra maknula većinu Zapada iz online prodaje. Bit će ovo shitshowDrawTube

    Maknuli su i Jug iz online prodaje. Mislim stvarno gluposti rade kao da im je u interesu da dođe manje navijača.

    Jedino ako su gosti pokupovali cijeli jug, ali mislim da nisu jer je bio cijeli jug u ponudi još danas ujutro.
  • Dzoni
    125
    Rudes poveo protiv Osijeka, Mrcela zabio
  • DrawTube
    3k
    pokupovali su Riječani cijeli Jug u roku keks, za 1 ipo dan. Onda su s obzirom da nisu znali otvara li se Istok počeli kupovati za Zapad.

    Nedugo nakon Istra je iz obline prodaje maknula desni dio Zapada. A prije sat vremena su maknuti i Sjever i ostavili svega 600ak mjesta u 3 sektora na Zapadu u prodaji.

    Pizdunsko ponašanje.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ma sramota!

    Ja da sam na njihovom mjestu, javno bih ih kritizirao za nepuštanje Istočne tribine, a Hajdukovcima su pustili online sve tribine.

    Čista diskriminacija prema drugima.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tovarske sluge bili i ostali. Bude se i za vikend na sjeveru skandiralo, bez brige. Posto je na HRTu prijenos nek cijela Hrvatska cuje :cool:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ali ne kuže Hajdukovci da ako se tako odnosiš prema drugima, da ti se odbija to u glavu kao bumerang. Zato i jesu tu di jesu.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Prijatelj na poslu izbaci novu izreku - zdrav čovjek ima milijun želja, bolestan samo želi da hajduk bude prvak :smile:
  • Krizy
    36.3k
    Ne vidim kako hajduk u ovom kriminalnom nizu sa trenerom kriminalcem i bez zdravog golmana, mogu izvuci i barem x na rujevicirob ljubavi

    Tako da Rijeka dominaciju ne okruni golovima ili vodstvom od dvije razlike zbog nonšalancije, pa Sigur u 95. zakuca u mrežu umjesto u gredu.
  • hardek
    1.4k
    Rijeka se najviše mora bojat zakona velikih brojeva. Ljudi nisu primili gol iz igre koliko 10,11 utakmica? Realno u ovoj zadnjoj protiv Lokomotive po meni je Loksa bila bolja kad se sve zbroji i oduzme pogotovo u drugom poluvremenu.

    Zakon brojeva je zajebana stvar, tovari su se smijali Kruni kad je izjavio da je Karoglanov najveći problem što u prvom mandatu nije izgubio i eto.
  • Brusa
    728
    Rudeš - Osijek, trenutno 2-3. Lovrić ušao i zabio zabio 2 gola u 3 minute. Prvi odmah iz slobodnjaka, 1. dodir s loptom.
  • Dzoni
    125
    Ovim porazom Rudes ni matematicki ne moze ostati u ligi
  • Ivdzo11
    3k
    Jedna od mogućih kazni je i da Hajduk utakmice igra izvan Poljuda, no kako saznajemo, ta opcija je otpala. U tom slučaju Hajduk bi morao pronaći stadion na kojem bi odigrao četiri domaće utakmice

    Kako saznajemo, Hajduk bi trebao biti kažnjen tako da će utakmice na Poljudu igrati bez gledatelja do kraja sezone. To znači da na utakmicama protiv Osijeka, Rudeša, Varaždina i Gorice na stadionu neće smjeti biti nikoga osim Hitne pomoći, osiguranja i uprave...
  • Ali
    1.9k
    Hajducka mitomanija se nastavlja kroz medije, slobodanka upravo balamudi kroz naslov kako je na poljudu bilo vise nego na rujevici, opusu i maksimiru... naravno nisu ni rijec rekli o prihodima ukuono u sezoni 23/24, jer onak mislim da je Dinamo vrlo blizu ako ne i vise oprihodio od ulaznica od mitomana, kada se prihodi umanje za kazne (dakle neto prihod od ulaza) tu sam 100% siguran da je Dinamo ispred hajd.u.k
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.