• NitkoBitan
    12.3k
    Nema tu riječi o plagijatu.Cosey

    Jesam iskoristio krivi izraz il? Pa zar nisu iskopirali dizajn nekog sa zone bez dozvole?
  • Cosey
    436
    Ne znam čiji je dizajn, ali govorim načelno, ako nije pravno zaštićeno onda možeš soli na rep staviti.
  • The Undertaker
    4.1k
    Jel točno ovo što piše da je Kamenski pozajmio novac klubu?
  • Pop corn
    5.2k
    Jel točno ovo što piše da je Kamenski pozajmio novac klubu?The Undertaker

    Nije
  • Papastrumf
    10k
    Krušelj i dalje piše gluposti koje mu servira bivši član uprave, a koji se ne može pomiriti sa svojim odlaskom te truje na sve strane.
  • Jurki
    8.8k
    Nisam za to da se na svaku napisanu pizdariju pisu demantiji.
    Ali na ovakve stvari bi se trebalo odreagirati odrjesito pa i tuzbama. Novinari pisu gluposti to svi znamo, ali na ovakve stvari bi trebalo odreagirati gdje se u javnost odasilju pogresne informacije vezane za financije.
    Uostalom hvala gospodinu Kruselju kaj nas smatra debilima koji ne znamo da je prosla financijska godina zavrsena sa 6 milja eura plusa.
  • Jaro
    5.7k
    pa i tuzbamaJurki

    A ovo je neisplativo - "novinar" napise "od izvora bliskom klubu" - novinarska "etika" mu dopusta da cuva tajnost svog izvora - izvor moze postojati ustvarnosti ili biti bijeli mis sa sanka. Na sudu ti moras dokazati da je ovaj izmislio i jos s namjerom da te oklevece i bla bla...
    Klub moze (i u ovakvim slucajevima bi ja tako radio) reci "Drazen Kruselj laže." i staviti ga na ignore, ukinuti akreditaciju (ako je ima) i sve povlastice koje onda nosi. Pa nek nastavi pisati kaj oce i gdje hoce i skim hoce...
  • Jurki
    8.8k
    "Drazen Kruselj laže." i staviti ga na ignore, ukinuti akreditaciju (ako je ima) i sve povlastice koje onda nosi. Pa nek nastavi pisati kaj oce i gdje hoce i skim hoce...Jaro

    Ako nikak drugac onda i tak. Sa žgadijom ocito nemre na normalan nacin.. vec kopackom po gležnju pa nek cvili.
  • Crle
    359
    Mislim da ne mora biti pravno zaštičeno jer je tvorac/autor djela vlasnik toga djela i za bilo kakvu komercijalnu upotrebu treba dopuštenje autora. Tako da bi ih autor mogao kontaktirati i tražiti povlaćenje vizuala uz upozorenje na tužbu.

    Koliko sam ja upoznat za recimo "Najte kaj zameriti" bi trebao teademark i za to se ne može ništa, dok je taj bulldog ipak "umjetničko/vizualno" djelo autora.

    Ako sam u krivu neka me slobodno ntko ispravi.
  • Zagi
    5.2k
    Kad smo već kod toga, može kvalitetna slika "najte kaj zameriti" transa?
  • NKDZ86
    303
    Ovaj naslov i napokon slobodni dinamo mora bit proslavljen na najjači način, u kaj ne sumnjam jer plava lavina ne staje
  • jedan u nizu
    6.2k
    https://net.hr/sport/nogomet/na-njihovom-putu-samo-najhrabriji-ostaju-boysi-su-dinamu-dali-krvi-kad-je-bio-bolestan-6277d25e-0c3e-11ef-84ff-96012c097d3c


    Osvojit će ga, na dobrom su putu, samo što ga nisu osvojili", mišljenja je Igor Pamić kojeg smo podsjetili da Dinamov Sjever niti u jednom trenutku, kad nije išlo, kad su gubili od slabijih momčadi na Maksimiru nego što je to Dinamo, nije zviždao igračima...

    ......

    Niti su im radili pritisak doma i na gostovanjima. Upadali na treninge, osim kad su htjeli pružiti podršku, kao što je to bio slučaj uoči AEK-a, primjerice. BBB-ovci su igračima Dinama bili samo i isključivo podrška. Svoje nezadovoljstvo nisu pokazivali niti su udarali po igračima, nego su još više zapeli u navijanju, bodrenju tih istih igrača. Bili su im maksimalna pozitivna podrška i kad nije išlo, kad je bilo teško, kad igrači nisu bili na nivou.

    .....

    Bad Blue Boys su ovog puta pokazali kako navijači jednog kluba trebaju izgledati. Ne možeš navijati samo kad je dobro. Čovjeku treba krvi kad je bolestan, a Boysi su Dinamu dali krvi kad je bio bolestan. Kad je zdrav, ne treba mu krvi", navodi Igor Pamić.
  • Neron53
    303
    Ne znam jel vec tko objavio na Zoni: na Indexu izasla tablica koliko je koji klub iz HNL-a trosi godisnje na agente.
    Dinamo ove godine 10 milja...
  • dumitrumitu
    570
    Nadam se da će novi ljudi u klubu spriječiti ovakvo izvlačenje love.
  • Brusa
    754
    nikad mi te stvari neće biti jasne....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.