• Ludovic IX
    5.5k
    Mene u ovom trenu izrazito veseli iduća subota , ne samo jer ćemo opet sve tri generacije zajedno na tekmu (stari, sin i ja) (jebiga, malog žena ne pušta precesto), već zbog onog osjećaja koji očekujem pred stadionima.

    Očekujem hrpu klinaca u dresovima, zastave , sve u plavom. Očekujem onu pobjedničku emociju i ponos na svakom ćošku. Jedva čekam šetnju od parkinga ispod pruge do maksimirskog zapada. I sin pored mene u plavom dresu.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Za kraj dana,
    Nogomet je igra u kojoj uvijek pobjeđuje Dinamo!
    Laku noć svima koji će uspjeti zaspati večeras! :strong:
  • don
    1.9k
    jedno je sigurno: ovo je sezona koja će se prepričavati generacijama!
  • M94
    512
    Al da mi je neko prije koji mjesec pričao da će Dinamo imat +14 u odnosu na Hajduk u ovom trenutku... Wow.
  • seljak86
    2.4k
    Žao mi je onih koji neće doći iduću subotu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Izgleda da ce doceka kod Maksimira biti, momci su za sat i pol/dva kod Maksimira!!!
  • dzggzd
    144
    Nadam se da ce bit lajv na instagramu za nas koji nismo iz Zga
  • don
    1.9k
    jebem ti sve suze mi idu i kad vidim koliko njima znači ovo sve..

    POBIJEDILI SMO CIJELU HRVATSKU!

    https://www.instagram.com/reel/C6mf4FxLvfh/?igsh=bHJ2c2M2aDBnenp5
  • Kepec
    4.8k
    Nažalost nemrem do Maksimira, biti će prilike proslaviti.
    Ono kaj me veseli je pjesma koju čujem s kvarta. Ne znam jel se netko dere iz kafića, ulice ili s balkona kuće, ali jedno je sigurno, nekaj se događa. Dinamo se događa.
    Prvi smo prvi sad.
  • KaJJe
    64
    1. mjesec - poraz od Lokomotive i Drekalo...Izgleda ko da smo na dnu i udaraju nas sa svih strana. Tolko grča u želucu. Valjda naš najdraži naslov. Ne bumo valjda sad ova 3 kola zasrali. Idemo dalje s pobjedama!
  • Purgeri
    424
    A najvažniji dio je: “Vraćam se Zagrebe tebi! Maksimirska 128!”

    Ajmo svi, Dinamo to zaslužuje. Stižu oko 1 cca
  • Agramer86
    127
    Rijeka u subotu igra x sa Varaždinom i mi od 19:30 imamo priliku osvojit naslov protiv Osijeka. Stadion jednostavno mora bit rasprodan...
  • Captain America
    14k
    Ovo je moralo otići na našu stranu, jednostavno je moralo nakon svega.

    U prvom kolu smo imali taktičko šamaranje tovara i gaženje do onog Bruninog promašaja. Nakon toga neshatljiva reakcija Livija kakve je imao rijetko kad i dogodi mu se u najgorem trenutku. Tih dana pizde navijači, pizdi i trener jer nema pojačanja, a uprava se bavi unutarnjim borbama i mjerenjem ko ima većeg. Znamo što je uslijedilo u europskom Afganistanu van terena pa onda i na terenu. Dolazi Profa kojem prodaju kapetana i najboljeg igrača proljetnog djela sezone prije odlaska u Prag, a tamo onda horor. Dolazi nam iduća velika stvar hrvatskog nogometa, Luka Stojković, kojem se događa ruptura ACL na zagrijavanju. Zlobnici bi rekli u skladu sa sezonom. Nakon Praga se čupamo prvi put ove sezone u zadnjih 5 minuta utakmice u Osijeku, a onda se slijedi i povratak Kapetana.

    Imali smo par tjedana mira, a onda je s Bruninom ozljedom uslijedila nova porcija horora. Gubimo na Poljudu golom iz jedine šanse protivnika, gubimo u Gorici nakon što smo vodili pol sata prije kraja, gubimo na Kosovu nakon što su ozljede poharale ekipu, gubimo u Češkoj sudačkom krađom, spašavamo bod u Varaždinu nakon dominacije u prvom djelu, gubitak boda u Rijeci golom pred sam kraj. Tih mjesec i pol je jedino utakmica s Lokomotivom bila tračak nade da bi se ovo moglo okrenuti. Nakon Rijeke kreće niz od 6 utakmica gdje se čekao kiks, ali nekako smo se dovukli do pauze i famoznih priprema.

    U prijelaznom roku dolaze 4 igrača, od kojih je jedan pokazao da je kapitalčina, a i Hoxha i Rog i Ogi su pokazali da će imati što za reći. Nakon priprema jedino Bulat ima dužu ozljedu što pokazuje da su igrači bili vrhunski pripremljeni za pakleno proljeće. Lokomotiva nas je sve bacila u totalnu depresiju, a onda malo-pomalo kreće resetiranje. Slijedi rušenje španjolskog velikana, gubitak par godina života protiv Rijeke na Maksimiru i onda za mnoge potresno ispadanje u Solunu.

    A onda "Empire Strikes Back" u režiji Sergeja Jakirovića. Dolazi napokon i toliko iščekivani derbi na titu i prva pobjeda protiv njih ove sezone. Dolazi i derbi u kupu gdje prvi put nakon Plzena vidimo 352 formaciju kojom Kule eksplodira kao heroj ulice, a Bruno nakon Orše konačno dobiva partnera u napadu s kojim može biti najbolja verzija sebe. Konkurencija kiksa, a mi gazimo. I onda trener 5 dana prije sudbonosne utakmice doživljava osobnu tragediju. Odlučuje ipak ostati na klupi tih 90 minute u koje staje cijela sezona. Tih 90 minuta je bio presjek cijele ove sezone. Prvo poluvrijeme su dečki u grču i primamo gol odmah na početku drugog djela. Slijedi majstorija Brune, a onda i majstorija najosporavanijeg Dinamovog igrača zadnjih 10 godina. Dinamo pobjeđuje Rijeku i stavlja 9 prstiju na trofej.

    U svemu ovome treba najviše istaknuti i navijače. Nakon 2022. su navijači opet povukli kad je bilo najteže. Bati je istaknuo koliko je igračima značio transparent "Ne damo da potoneš". Znakovito je i da smo ubrzo nakon pobjede na izborima, izgubili u samo jednoj utakmici (Solun).

    Ovo je bila rollecoaster sezona i meni najdraži naslov koji ćemo osvojiti. 8 mjeseci su navijači ostalih klubova orgijali, zazivali propast kluba, likovali nad problemima da bi na kraju po običaju završili posrani. Nadam se da klub priprema neki film o ovoj sezoni jer bi vrijedilo ovo još jednom proživjeti uz komentare redatelja i glavnih glumaca.

    Za kraj ona Oršićeva:

    "Nema većeg kluba od Dinama!"
  • din
    234
    Ekipa, ima kaj ljudi trenutno na maksimiru?
  • Jurki
    8.8k
    Ovo je bila rollecoaster sezona i meni najdraži naslov koji ćemo osvojiti. 8 mjeseci su navijači ostalih klubova orgijali, zazivali propast kluba, likovali nad problemima da bi na kraju po običaju završili posrani.Captain America

    Da samo navijaci ostalih klubova vec i ljudi koji povrsno prate nogomet i nikoga direktno ne favoriziraju.
    Svi su orgijali i uzivali u nasim problemima.. svi su zeljeli vidjeti nas pad.. al nikaj od toga nebu.
    Na kraju rata se mrtvi broje i na kraju svadbe peneze cigani broje.
    Svi vi koji cete docekati igrace na Maksimiru profestajte ovu pobjedu.. igraci a i trener su to zasluzili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.