• Mihaljević
    8.2k
    Nećemo se lagat, na guzove smo izvukli sezonu, ali dinamovski i šampionski u najbitnijim trenucima. Ovoj momčadi treba rekonstrukcija, a veliki pomak ka toj rekonstrukciji može pokrenuti Luka Modrić, zato - #imalobismisla Kapetane!
    b_230909120.jpg?v=2
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Hoće li nam Sopa posuditi INA loyalty karticu?
  • Guinness
    2k
    Na kojoj benzinskoj se pije?Mr Anderson

    Treba pitat Sopića.
  • don
    1.8k
    neceeemo noocaaas domaaaaa

    svi prema Maksimiru!!!

    IMG-8311.jpg"
  • Sunja86
    1k
    Da, Slavia Prag i Kopenhagen ne budu prvaci svojih država.
  • ElektricnaInfluencija
    214
    Maksimir sljedeće subote mora biti RASPRODAN
  • Jurki
    8.8k
    Nasom pobjedom protiv Osijeka, a remi Vza i Rijeke postajemo i matematicki prvaci Hrvatske.
    Svi na Maksimir.
  • criticus
    1.3k
    Građanski je silan!
  • NORTE
    9.3k
    Kakva zaslužena titula, pobjedom kod jakog izazivača.

    Pogledao sažetak prilika, koje šuplje priče o nekoj velikoj dominaciji domaćina, klasičan derbi.
    Naravno da ću spomenut stranog suca jer Selahi je trebao dobit crveni.

    Igrači od kojih smo očekivali pomoć do kraja ove sezone gotovo da nam praktički nisu ništa ni pomogli, ne da mi se ni zbrajat njihove minutice.

    Marko Rog
    Boško Šutalo
    Mahir Emreli
    Dino Perić
    Lukas Kačavenda
    Luka Stojković
    Sadegh Moharrami

    Tim više je Jakir izdominirao cijeli Hnl, a još je igrao i Europu i to dobro jer smo sanjali čak i finale.

    Svi ili većina tih igrača trebala bi nas pojačat za novu sezonu.

    dinamo je osvojio naslov prvaka iako:

    - je trener do kraja sezone ostao od svih navijača dinama osporavani Jakir.
    Ponavljam što sam napisao prije koji mjesec da s titulom taj čovjek zaslužuje krenuti u novu sezonu.

    - Rijeka je imala neviđeno dobar niz pobjeda, ali mi smo svejedno prvaci i dobili smo ih tri puta, a jednom su se spasili na Rujevici.

    - je Juda Drekalo wannabe igrač za repku i Euro potpisao za dosad neviđeno jaku luzersku familiju s uvijek vrlo aktivnom mašinerijom.

    Čak se i riječki nebitan medij pridružio "financijskom kolapsu" dinama ako ne bude prvak, ali eto morat će takvi i dalje gledat jaki dinamo.

    Mi idemo po ulazak u Ligu prvaka, a bit ćemo još i jači, a svi koji nas mrze neka pate!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ova utakmica je presjek cijele sezone, nema nas nigdje 3/4 utakmice/prvenstva, u zaostatku smo, onda pred sam kraj odnekud izvučemo snagu i izvedemo ovakvu magiju i preokret.

    Idući tjedan, Osijek, super je stvar što Rijeka igra prije nas. :smile:
  • serbus
    3.6k


    Tamo di Sopić časti :lol:
  • Jurki
    8.8k
    Mala igra brojeva.. u 2024. smo usli sa -7 od raspale familije.. sad smo na plus 14 od njih. 21 bod smo osvojili vise od njih plus kaj smo odigrali 4 teske i zajebane utakmice u Europi.
    Moramo poderat sve do kraja.
    Kaj se bum sutra nekima na poslu krvi napil.
  • dumitrumitu
    567
    Sve mi se čini da ćemo titulu osigurati u Koprivnici. Moglo bi biti jebeno gostovanje .
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Kakva godina.

    Vraćam film unatrag. Europu i ljeto ću, ajde, preskočiti.


    Dvanaesti mjesec u Zagrebu, Derbi. Jebeno hladni dvanaesti mjesec u Zagrebu. Dan prije vožnja iz Hercegovine, gužva po autoputu. Put koji je valjda trajao doslovno kao dva Ben Hura.

    Utakmica, jebena tvrđava, niko' nikoga. Mauro da gol, ekstaza na Sjeveru, valjda jedna od jačih koje pamtim. I onda VAR, opet taj VAR. Od očaja do sjaja, odvratnih 0-0. Na terenu, naravno, Tovari kao da idu kući sa 0-3. Kažem si "ma ne mogu ovi bit prvaci, s ovakvim gardom ne".

    Zimski prijelazni rok. Bolje sam se osjećao s pljuskavicama, koje sam dobio par dana prije ekskurzije nego li tijekom tog prijelaznog roka. Odvratna trauma. Uprava nas , ko' zna koji put vodi do ludila. Brekalo, potpisao, pa otpisao. Na kraju ode kod šugavaca u Split, a cijela država, oni koji mrze Dinamo i ini, svršavanje. Dobio sam valjda 5 poruka, u stilu "propali ste".

    Jebi ga, idemo dalje. Nama ipak Hoxha. Više sam, uz sav respekt, znao o materi svoje prve ljubavi, nego o Hoxhi, ali onako, navijački " dat ću mu šansu". Šaljem sliku Arbera i Jakira, s prvog treninga, jednom zagriženom " plavom bolesniku" a on mi odvraća da bi to mogao bit dobar tandem. Pa si provrtim kroz glavu "ma di će nam pojačanje bit igrač iz Belupa".

    Nakon toga, tragedija s Loksom, na to se ne vraćam, nema šanse!

    Slijedi nerealan uspon Rijeke, pad Tovara, Brekalo koji izgleda kao ja u 52-oj minuti termina, kažem sebi opet " barem nešto".

    Mi se u međuvremenu kao dižemo, pa smo tu opet, pa nas nema. Pa nam se dogodi Betis i "evo nas", pa onda i opjevani Solun i opet "down".

    A onda, nezaustavljiva Plava lavina. Fenix. Povratak otpisanih. Imperija uzvraća udarac. Kako drugačije nazvati ovu simfoniju? Jebeno. Veliko. Ogromno. Mudovito. Neka mi oproste stariji, al ovo je naša osamdeset druga!

    I onda, derbi u " Zmajevom Gnijezdu ". Tko zabije za pobjedu? Hoxha, kojeg je i stari valjda otpisao iz Dinama. Asistencija Kaneku kontra Betisa, pa gol večeras. Dosta. Pa i nisu loš tandem on i Serhio.

    Kakva godina...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.