• jedan u nizu
    6.1k


    nemoj tako jako, previse je to za danas
  • Krizy
    36.3k
    Igrači s 36+ godina s ozbiljnom minutažom u klubovim 15 najjačih europskih liga + reprezentacija:

    Otamendi (Benfica, 36) - 51 nastup, 4500 minuta
    Di Maria (Benfica, 36) - 47 nastupa, 3686 minuta
    Džeko (Fenerbahce, 38) - 43 nastupa, 3252 minute
    Giroud (Milan, 37) - 45 nastupa, 3098 minuta
    Mertens (Galatasaray, 36) - 43 nastupa, 2655 minuta
    Vertonghen (Anderlecht, 36) - 35 nastupa, 3134 minute
    Kums (Gent, 36) - 38 nastupa, 2966 minuta
    Acerbi (Inter, 36) - 36 nastupa, 2900 minuta
    Pepe (Porto, 41) - 33 nastupa, 2836 minuta
    Fonte (Braga, 40) - 30 nastupa, 2669 minuta
    Taison (Paok, 36) - 39 nastupa, 2611 minuta
    Candreva (Salernitana, 37) - 31 nastup, 2588 minuta
    Ramos (Sevilla, 38) - 29 nastupa, 2581 minuta
    Dante (Nica, 40) - 29 nastup, 2561 minuta
    Moutinho (Braga, 37) - 37 nastupa, 2540 minuta
    Silva (Chelsea, 39) - 29 nastupa, 2381 minuta
    Abdelhamid (Reims, 36) - 28 nastupa, 2311 minuta
    Losilla (Bochum, 38) - 27 nastupa, 2270 minuta
    Modrić (Real, 38) - 42 nastupa, 2251 minuta
    Varela (Casa Pia, 36) - 26 nastupa, 2242 minute
    Van Polen (Zwolle, 38) - 26 nastupa, 2211 minuta
    Neustadter (Westerlo, 36) - 26 nastupa, 2143 minute
    Fernandes (Casa Pia, 37) - 24 nastupa, 2117 minuta
    Aspas (Celta Vigo, 36) - 28 nastupa, 2095 minuta
    Meijers (Zwolle, 36) - 26 nastupa, 2075 minuta
    Ream (Fulham, 36) - 25 nastupa, 2052 minute
    Navas (Sevilla, 38) - 32 nastupa, 2042 minute


    Modrić je među samo 27 igrača s 2000+ minuta ove sezone, računajući igrače starije od 36 godina u 15 najjačih europskih liga.

    U najjačih pet liga je samo 12 igrača starijih od 36 s 2000+ odigranih minuta ove sezone.
    Jedan od njih je Luka Modrić!

    Da je u bilo kojem drugom klubu imao bi i puno veću minutažu, što pokazuje i to da je među par igrača s najviše odigranih utakmica na ovoj ljestvici.

    Također je igrač koji je na najvišoj razini cijelu karijeru, na ljestvici su usporedni jedino Di Maria, Ramos, Giroud i Pepe.
    Ali Modrić je i ispred njih po onome što je pokazao kroz karijeru.
  • Sajla
    3.5k
    imaš Mertensa dvaput na popisu, ali poanta itekako stoji
  • Neron53
    294
    Eto nek ode u Arabiju, uzme 100 milja za dvije godine, 50 posalje uz ispriku Dinamo na racun pocinjene stete plus kamate a za 50 nek izgradi 5 starackih domova i to je to :)
  • kibic
    1k
    Jesi li realan?BBB Mataa998

    Lik, ak ti to treba pojašnjavat ne znam kak drugačije od slikovitog načina:

    Ti delaš za poslodavca, kradeš ga. Daš otkaz, odeš drugom poslodavcu, delaš tamo nekoliko godina. Vratiš se prvom poslodavcu i nastaviš za njega radit do penzije. To ne mijenja činjenicu da si ti njega pokrao i dužan mu novce. Tvoj rad za njega ne znači da mu nisi dužan novce jer kak ti veliš "pomažeš igrački i nenormalnom prodajom dresova". Toga bi bilo i bez da si ga pokrao.

    Mislim, da treba pojašnjavat kako se za svoje greške treba pokajat i iskupit jer smo svi jednaki pred zakonom; fakat je to tak skandalozno?

    Zadnje kaj sam proveril svi smo pred zakonom jednaki, a ne osim "ako dovoljno dresova prodamo slavom svojom". Mislim kaj, sve ti je oprošteno ako si slavan, i imaš puno IG pratitelja? Ostali smo smrtnici pa mi moramo pazit i dobit packe na svaku.

    Sve je podložno kritici i nemaju svi isto mišljenje, lakše bu kad se to prihvati. Al ne bu se javili jer odma svi nahrupe na njih i odma rešetanje.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zadnje kaj sam proveril svi smo pred zakonom jednakikibic
    Kad si već provjeravao, za što je Modrić osuđen ili bar pravomoćno optužen?
  • Krizy
    36.3k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/413953
    Nastavno na ovaj post prije.

    Učinak veznjaka 36+ godina s 2000+ minuta u 15 najjačih liga:

    Modrić (Real, 38) - 2G i 6A
    Rakitić (Sevilla, 36) - 2G i 4A
    Losilla (Bochum, 38) - 1G i 2A
    Moutinho (Braga, 37) - 3G i 1A
    Kumt (Gent, 26) - 2G i 8A
    Sabbatini (Lugano, 36) - 4G i 6A,


    te u ligama sličnima HNL-u:

    Refaelov (Maccabi Haifa, 37) - 8G i 8A
    Dzsudzsák (Debrecen, 37) - 7G i 7A
    Popov (Botev, 36) - 7G i 9A
    Natcho (Partizan, 36) - 10G i 7A
    Tumbašević (Mladost, 39) - 1G
    Kucka (Slovan B., 37) - 5G i 5A
    Kankava (Slovan B., 38) - 2G


    U klubovima ligama petica + reprezentacija, osim Modrića, od veznjaka samo još Rakitić i Losilla imaju 2000+ minuta u svim natjecanjima ove sezone.
    Ali pošto je Rakitić napustio Sevillu, ostali su samo Modrić i Losilla iz Bochuma.

    U ligama rankiranim do 25. mjesta, odnosno usporednim s HNL-om, ima jako puno veznjaka starijih od 36 koji rade veliku razliku na terenu, a niti jedan od njih nije igrao ni blizu razine Luka Modrića.
  • sport
    2.3k
    Potpisujem što si napisao ali nažalost mnogi ne vide dalje od nosa dok neki zaslužuju da im klub i dalje vode Barišić i Hanžel a ne ova nova ekipa koja svakodnevno radi kako bi klub bio bolji u svim segmentima u slijedećoj sezoni.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Kako losa usporedba. Fali ti jedan dio i gle cuda najbitniji dio. Ako netko kako ti kazes “krade svog poslodavca” a kasnije ode negdje drugo,stekne znanje i ime i moze otici negdje i zaraditi jos 5 puta vise a on prihvati vratiti se svom prvom poslodavcu kojeg je “krao” i to za manje novca nego sto bi negdje drugo imao i jos uz to sve svojim imenom i vjestinom donese ogromne novce svom prvom poslodavcu. Ima li to smisla?
  • Neki tip
    19.3k
    Ti delaš za poslodavca, kradeš ga. Daš otkaz, odeš drugom poslodavcu, delaš tamo nekoliko godina. Vratiš se prvom poslodavcu i nastaviš za njega radit do penzije. To ne mijenja činjenicu da si ti njega pokrao i dužan mu novce. Tvoj rad za njega ne znači da mu nisi dužan novce jer kak ti veliš "pomažeš igrački i nenormalnom prodajom dresova". Toga bi bilo i bez da si ga pokrao.kibic

    Tu delaš za poslodavca, kradeš ga. Daš otkaz, odeš drugom poslodavcu, delas tamo nekoliko godina..

    Dotud nek je tako.

    A dalje...

    Ja to vidim malo drugačije..

    Kod novih poslodavaca dođeš na vrh svijeta u svom poslu. Postaneš jedan od najboljih, najpoznatijih i najprepoznatljivijih svih vremena u poslu kojim se baviš. Pred mirovinu si, ali i dalje možeš dati puno, a puno ti se i nudi.. puno, puno više nego što ti stari poslodavac kojem si ukrao ikada može ponuditi.

    Ti kao poslodavac imaš opciju ponuditi povratak.. na neki način poručiti "evo ti nova šansa.. ja znam što s tobom dobivam, znaš li ti? Da, tvoje ime svijetu znači više nego moje, ali znaš i sam odakle si krenuo i kako smo se rastali.. ja sam se promijenio, vode me neki drugi ljudi, od tebe neće tražiti ništa nečasno, samo radi ono u čemu si najbolji, popravimo zajedno barem dijelom ono što si i ti kvario..."..

    A na njemu je da o tome razmisli, da tu šansu iskoristi ili odbaci. I po meni, ako prihvati poziv, iskoristio ju je. Nije izbrisao prošlost, ali je popravio sadašnjost i dao nešto za budućnost.

    I dalje može birati, više novca, više globalne slave, boljih uvjeta rada i manje omalovažavanja pa i vrijeđanja koja će ga ovdje dočekati. Drugdje, ako ne kod svog poslodavca.

    Međutim, ako ipak odabere doći baš starom poslodavcu.. po meni je u neku ruku odabrao i iskupljenje. Neće i ne mora to baš tako nazvati, ali to bi imalo upravo takvo simboličko značenje.
  • kibic
    1k
    Ne znam kaj da ti više velim na to ako ti trebam detaljnije objašnjavatt. Ako kradeš i ne vratiš; mislim da bumo se u krug vrtili bezveze. Očito se ne slažemo.
  • EastsideZg
    173
    Previse duboko i daleko idete. Modric ne bi kune uzeo da ga Mamic na to nije prisilio, kao i svakog perspektivnog igraca koji je prosao kroz Dinamo u njegovoj eri.
  • Droljo
    5.1k

    Apsolutno se slažem. Treba spasiti što se spasiti da. Sad neke ljutnje i dizanje noseva nemaju smisla. A i ta vjera, koju se toliko spominje ovod, promovira oprost itd.

    Znam da smo dogovorili zaobilaziti jedan drugoga al nisam mogao ovaj put jer si sve rekao kak je i treba.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Neki tip i Bosskovitz i jos neke kolege s foruma su ti sve objasnili. I da ocito se ne slazes sa 90% ljudi ovdje. I to je uredno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.