• Tom Hanks
    2.6k
    Inače još nije bilo objašnjenja i opravdanja na slučaj lukice u Španjolskoj pa da ponovimo gradivo,sigurno netko moze objasnit?Za Dinamo je izlika da je bio mladi prestraseni dječak,ovdje je odrasla osoba pa ajde

    "Modrić se nakon sudskog procesa odlučio nagoditi, priznao je krivnju nakon što je dokazano da je zatajio 290,990 eura u 2013. i 579,738 eura u 2014. godini. Učinio je to koristeći tvrtku registriranu u Luksemburgu nazvanu Ivano (prema njegovom sinu), koju mu vodi supruga Vanja.

    Time je Modrić prekršio španjolski zakon, a u velikoj akciji raskrinkala ga je Porezna uprava koja je i pokrenula kazneni postupak. Sad španjolski dnevni list El Mundo donosi kako je Luka Modrić odlučio sve priznati! Tim činom automatski je prihvatio kaznu od osam mjeseci zatvora za učinjenu i dokazanu poreznu prevaru kojom je španjolski državni proračun oštetio za 870,728 eura!"
  • Lynx17
    2.6k
    Dva razlicita misljenja o vracanje Modrica. Jedan nakon drugog.

    Mislim da slika prica za sebe.

    modric-imalo-bi-smisla1.jpg

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/413616
  • Lynx17
    2.6k
    Cuj neke, Modric nebi bio pojacanje. :rofl: :rofl: :rofl:
  • Izet Hajrović
    895
    Frende, ma ako može Pepe koji je zagazio u 42. godinu života orati terene portugalske lige i Lige prvaka po 90, a i 120 minuta bez beda onda može i Luka bez problema drmati u dresu Dinama. Kad sam već kod Pepea, 31 nastup i 2.746 minuta u ovoj sezoni, a uz to je još igrao i za reprezentaciju na zadnjem okupljanju. Od povratka u Porto nije upisao manje od 33 nastupa u sezoni, s 38/39 godina njih čak 40. To su Lukine godine tak da smatram da bi LM 90 minuta HNL-a istrpio bez da se jače oznoji.Eduardo

    Isto vrijedi i za Lovrena, isto je godište kao i KTC i ako on može odigrati dva derbija u 4 dana na visokoj razini, onda u teoriji to može i Lovren koji je ipak postigao nešto više u karijeri od našeg dragog KTC-a (ništa protiv njega).
  • Neron53
    294

    Nije da tjeram mak na konac i da kritiziram tebe , nego podatke iz citata.
    Ako utajis prihode od 870.000,00 eura (u ovom slucaju) , nisi ostetio drzavu za taj iznos nego za iznos poreza koji se treba uplatiti na toliko prihod.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Iznosi i tko je oštećen nije toliko ni poanta ovdje već to da je svjesno krsio zakon i da je dobio presudu za to.S obzirom na navijače koji puno zazivaju neku gospodstinu to je dosta smiješno zazivati nekoga tko takve stvari radi
  • Sajla
    3.5k
    Uli Hoeness je završio u zatvoru zbog porezne prevare, odslužio kaznu i izašao van, pola godine kasnije se ponovo kandidirao za predsjednika Bayerna i osvojio 97% glasova.
    ako se ovo s Modrićem dogodi, ja sam odlučio gledati na to kao na pokušaj iskupljenja. dajmo mu šansu.
  • Neron53
    294

    Dakako...zejebavam se :)
    Tko zna, vjerojatno mu se povratkom na mjesto zlocina vrati i pamcenje.....naravno, ako mu muz...pardon zena ne jebe mater pri samom spomenu na povratak.
  • Petar86
    592
    Ako sam za ijednu temu mislio da cemo se vise manje svi sloziti to je Modricev povratak u Dinamo, ali ocito sam bio debelo u krivu

    Volio bih viditi anketu po tom pitanju, da vidimo u postotku kako to izgleda..
  • Papastrumf
    9.8k

    Ako oko Modrica mozda ne postoji nekakav 100%tni konsenzus tribine, mislim da za Lovrena svakako postoji.
    Dejan Lovren s obzirom na svoje proruske stavove grupi bbb svakako nije prihvatljiv.
    To zapravo nije ni bitno buduci da njega nitko niti ne spominje kao moguce pojacanje.
  • Izet Hajrović
    895
    nitko ga ne spominje kao moguće pojačanje, a samo nas je nedostatak vremena na zimu dijelio od njegovog dolaska.
  • GaijiZG
    594

    Imaš primjer Lovrenovih proruskih stavova?
  • Papastrumf
    9.8k

    Vlatka Peras sigurno nece voditi transferni rok na ljeto.
  • Neron53
    294

    Mislio si da bi povratak bio plebiscitarno prihvacen? Ili odbijen?
  • Izet Hajrović
    895
    malo mi je iluzorno vjerovati da je ona sama krenula po njega bez konsenzusa sportskog sektora u kojem je i Marić imao pravo glasa. Uostalom, moj komentar nije išao u smjeru njegovih vanterenskih aktivnosti, nego čisto u smjeru usporedbe igračkih sposobnosti i kvalitete koju nam može donijeti s obzirom na godine, a o kojima je pisao i kolega @Eduardo u kontekstu Modrića. Shvaćam da će biti podjele i kod Modrića i kod Lovrena po pitanju stvari koje nisu vezane uz teren.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.