• Sunja86
    1k
    @Majki2111 Samo ti možes rješiti ovu dilemu :grin:
  • NORTE
    9.3k
    Pregazit ćemo ih sve.
    53524210928_3cd3677289_b.jpg
  • Sajla
    3.5k
    ja sam absolutne šokeran
  • superhik
    10.3k
    Kad se kreću pratiti avioni iz Madrida za Zagreb?
  • Kristijan992
    215
    Kad će Vanja staviti jesensku robu na pranje?
  • Droljo
    5.1k
    Da nam se ne desi hand twin kao u prijateljima :lol:
    c8b38ce713ad8d2c9a8e0378031ad75f.jpg
  • jedan u nizu
    6.1k
    Dosta sam razmišljao oko toga što bi trebalo napisati kada se danas sazna za ovoBosskovitz

    gukni golube jos :)
    postat ces mi veci insaajder nego miro i sanjin zajedno :D
  • Progressive overload
    57
    Piše Index da oglas u novinama košta 55k€, nema mi smisla da je to samo pokušaj nagovaranja Modrića da se vrati, više mi djeluje kao objava da se vraća.
  • Crni86
    1.2k
    Kad dobimo nastavak ovog videa u lipnju sve bu nam jasno :wink:
  • rob ljubavi
    774
    Decki, samo cu reci: opustite se. Lp.
  • Droljo
    5.1k

    Ako se dodatno opustim potonuti ću u kauč :lol:
  • Sajla
    3.5k
    kak se ono veli - ne znaš kak ćeš reagirati dok se ne dogodi. prije toga je sve teorija i nagađanje. npr. kad u ratu pukne prvi metak onaj najveći, najglasniji i najjači se sklupča u kutu i plače, a mali tihi švrćo ispadne heroj.
    danas sam doživio sličan moment s povratkom Modrića u dinamo. za mene to nije bila ni teorija. bio sam 100% uvjeren da nema nikakve šanse da se vrati, da to njemu nije ni na kraj pameti. i onda ni nema smisla puno o tome razmišljati. znam da bi to bilo dobro, znam da bi to pomoglo dinamu, ali prije ću dobiti na lotu nego što će se to dogoditi pa onda nije ni bitno. kao pobjeda tovara u Rijeci - pomoglo bi nam, ali sigurno nije nešto čemu bih se veselio. a i nemoguće je pa onda nije ni bitno trošiti vrijeme na razmišljanje o tome.
    s tim razmišljanjem sam pogledao i video s Marcom. doživio sam to kao dobar marketing, fin potez za dinamov brend. a Modrić u toj priči? ma, kajgod. i onda pogledam zonu, čitam komentare i dođem do one fotke i - jebote, pa to je njegova ruka?! kaj zbilja?! puknul je taj prvi metak, priča o njegovom povratku je postala realna mogućnost i ona bespredmetna razmišljanja i teoretiziranja su pala u vodu. okinule su neke sinapse u mozgu, otpustili se neki hormoni, spojili neurotransmiteri i reagirao sam bez predumišljaja, iskreno. shvatio sam da sam ja za to, da ga želim natrag. vrijeme je pojelo ono što se dogodilo kad je otišao i sve dobro što bi taj povratak značio dinamu je sto puta jače. jučer bi moj odgovor bio "da, nek dođe, ali me to uopće ne veseli" jer sam bio uvjeren da neće doći. danas kad mi se čini da postoji mogućnost za to - poveselio sam se.

    i to me dovodi do problema kojeg imam s ljudima iz Dinamovog Proljeća. ne tako davno mislio sam da nema šanse da dođe do izbora - a izbori su se dogodili i pobjedili smo. bojao sam se da na skupštini neće biti moguće uzeti većinu - a skupljen je 31 glas. povratak legendi - zar je ovo početak? što je sljedeće, zar ćemo dobiti stadion, osvojiti europski trofej, igra li u limačima nova zlatna lopta? ljudi, imam problem s vama - razotkrili ste mi moje karakterne mane, nedostatak vjere, pesimizam, koliko mi malo treba da odem u ekstreme... kaj mi to treba da se pokolebam u ovim godinama? da si sad mislim u koliko još toga u životu nisam vjerovao i nisam mislio da je moguće? ok, možda sam sad previše poletio, ali ipak, sve kaj se dogodilo i na terenu i u kancelarijama u zadnjih par mjeseci mi daje vjeru za koju sam mislio da je nepovratno nestala.
    i zato odite vrit i hvala vam :)
  • emilperska
    3.1k
    Sve je to lijepo..
    Ali mi moramo dobit Istru i Goricu..

    SVI NA MAKSIMIR SUTRA..

    SVI NA GORICU U SUBOTU. TAMO NISMO 2 GODINE DOBILI..
  • DrawTube
    3k
    pobjeda i nadglasavanje penzionerske udruge Šljakeri i Good Boys
  • Peškaman
    2.6k
    Ima verzija za Madrid i nacionalna,verzija Marce za Madrid se nalazi na trećoj stranici,baš kao što određeni čovjek lista :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.