• seljak86
    2.4k
    Dobro da vijesti ne gledam više od 6 godina. Dobro sam odmorio mozak.
  • NORTE
    9.5k
    Bodovi u sudačkoj, osvojeno 8 bodova.NORTE
    Ajde kome se da neka provjeri koliko su bodova u sudačkoj osvojili Rijeka i Hajduk u ovoj sezoni.
    Pa da vidimo kad bi oni "ispali iz utrke za prvaka da nije sudačke".


    Dinamo po tko zna koji put za redom rasprodao ovakav stadion.Kepec
    Nemoj ti biti kao službeni Hajduk, ostavi mitomaniju njima.
    Betis i Rijeka su jedine dvije rasprodane.
  • nemapredaje
    2k
    Ja na pobjede u sudačkoj nadoknadi gledam pozitivno i uopće se na sramim istih.

    Kao prvo sudačka nadoknada je dio utakmice kao i 15., 30. ili 60. minuta. Tko je kriv ostalim momčadima kaj ne znaju držati koncentraciju cijelu tekmu.

    Kao drugo time pokazujemo kako smo pobjednička momčad i nikad ne odustajemo. A to trebaju imati momčadi koje žele biti prvaci.
  • bongo
    686
    Manchester United je pod Fergusom imao strašan pobjednički mentalitet izgrađen dobrim dijelom preokretima i pobjedama u sudačkoj nadoknadi. Čak je za to skovan termin “Fergie time”.

    Apsolutno sam za to, igrači vjeruju da će zabit i pobjedit, vjeruju tribine, a znaju i protivnici da nije gotovo. Psiha igra bitnu ulogu u svemu.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ja na pobjede u sudačkoj nadoknadi gledam pozitivno i uopće se na sramim istih.

    Kao prvo sudačka nadoknada je dio utakmice kao i 15., 30. ili 60. minuta. Tko je kriv ostalim momčadima kaj ne znaju držati koncentraciju cijelu tekmu.

    Kao drugo time pokazujemo kako smo pobjednička momčad i nikad ne odustajemo. A to trebaju imati momčadi koje žele biti prvaci
    nemapredaje

    Pa pogledaj i Hrvatsku na svjetskom 2018 i 2022 na svakoj utakmici smo gubili i vracali i na kraju prosli sve do finala, daje to sve igracima ogromno samopouzdanje.

    Vjerujem da cemo lagano dobit Osijek jer ne igraju nesto posebno a mi smo malo manje pod pritiskom jer ne moramo vise cekat kiks drugih nego gledamo samo sebe i tu je nasa prednost.

    Vjerujem da cemo prvo Goricu lagano, a onda i Osijek za uspjesan tjedan.
  • Efes Pilsen
    7k
    Osijek sad ima dvije mrcine u napadu, ne bih ja njih samo tako pospremio..
    Bit ce tesko, ne igramo ni mi nesto posebno dobro..
  • Mali Zeus
    10.3k
    Zašto bi ikoga bilo sram pobjeda u sudačkoj nadoknadi?
  • Mr Anderson
    5.7k
    Osijek sad ima dvije mrcine u napadu, ne bih ja njih samo tako pospremio..Efes Pilsen

    Osijek će vjerojatno tako igrati, drugačije nas ne mogu ugroziti. Protiv Lokomotive su drugo poluvrijeme Mierezu dodali tog visokog Mađara, ali svejedno nisu ništa napravili. Bitnije prekinuti dotok lopte prema njima nego gledati kako ćeš skakati s njima.
  • Efes Pilsen
    7k
    Mierez nam je radio dosta nereda, ima i KTC problema s njim.. Slazem se za dotok, al nabijacinu tesko mozes zaustavit.
  • rioda
    3.1k
    Najbitnije je da nam se glavni igrači odmore ovaj tjedan, nadam se da će svi ili skoro svi preskočiti Goricu sutra. Za Osijek se ne bojim, ovaj put idemo tamo s posloženom obranom, a mislim i da će nam ostaviti dovoljno prostora, ne vjerujem da će igrati bunker
  • Mr Anderson
    5.7k
    Mierez nam je radio dosta nereda, ima i KTC problema s njim.. Slazem se za dotok, al nabijacinu tesko mozes zaustavit.Efes Pilsen

    Nabijačina rijetko prođe. Kad se stoji blizu igračima onda oni nemaju vremena namještati se, pogledati gdje su mu igrači i centrirati. Kod prekida uvijek dolaze Bruno, Rile i Perković u 16 pa je to lakše i braniti.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Slovakanemapredaje

    Dobro, slovačkog Mađara da budem precizniji.
  • kibic
    1.1k
    Plavi tjedan jednog kibica

    S vremena na vreme dobim potrebu podjelit malo plave patetike, da razbijem malo neke negativne kaj uvijek izađe nakon svake tekme jer novinari krenu sam o sudačkim i trenerskim odlukama, nekim neredima i "odjednom uvredljivim pjesmama".

    Kak sam radi posla dost po inozemstvu planiranje za ić na tekme moram obavit dost unaprijed. Prošli tjedan doslovno sam imal plavi tjedan. U zgusnust raspored obaveza koje imam za zbavit naravno da sam zgural tri tekme.

    Inače na tekme idem solo, nemam živaca potezat za rukav jednog frenda, drugog, frendicu, susedu, jetrvu i onda slušat "joj ja bi to, ajmo tad, nemrem tu se nać, ajmo još jednu rundu". Jednostavno volim taj neki delirij kad se navija pa uvijek ciljam navijačke tribine, nemrem u miru sedit na stadionu i gledat tekmu. Ne kužim se u taktiku i nije me sram to priznat, ja sam djete 90-ih, zrasel na legendama tog desetljeća i 80-ih, ja uočavam nogometne mađioničare, odlične pasove, čvrste obrane, podvaljivanje kroz noge. Nikakav izbornik za tipkovnicom nisam nit sam ikad za to bio zainteresiran, jednostavno mi to pravljenje da kužiš taktiku dok tipkaš i sereš po treneru i igraču dok ti sjediš za kompom il mobitelom, uz kavu il cugu, ubija smisao i čar nogometa.

    Duga vožnja u četvrtak ujutro za Zagreb, navečer tekma. Ludnica, tribine ključaju, navijači ne mogu vjerovati da ponovo gledamo Dinamo sa šampionskim gardom. Onaj poznat purgerski gard, kad gubiš, kad zagusti, al ekipa melje dalje, nema stajanja, ono kad nitko ne da ne želi zamjenu, neg mu je ispod časti pokazat da je umoran. Na kraju odlična nova na tribinama "Kad igraš ti, ja pratim te" eksplozija emocija.

    Iduće jutro z potrganim glasnicama zvučim ko da sam žvakal šmirgl papir i pred ozbiljnim ljudima pokušavam sakrit to škripanje glasa. Da je, prehlađen sam, propuhalo me, ma da znate kak je to.

    Petak navečer u Dvojku na Futsal Dinamo. Nije rasprodano, obiteljska atmosfera, klinci, roditelji, svi uzrasti. To je srž novih generacija Dinama, tu se rađaju novi navijača. Mi svi pikzibneri sedimo, gledamo tekmu, uzdasi, pokoji pljesak, a mala curica sa par svojih frendova i frendica uz ogradu glasnija od svih nas dere grlo i navija "Ajmo plavi eee" posrami nas sve! Tu se vidi budućnosti naših navijača, tu treba Futsal Dinamu dić spomenik jer je u ključnom trenutku depresije, bojkot i onog "Nek si osnuju svoj Dinamo", spasil odumiranje navijačkih generacija. To treba još više potencirat! Tekma završava nevjerojatnom volejčinom, ma ne znam; high kickom Zonjića. 'Nači, taj projektil raspara mrežu i atmosferu.

    Nedjelja opet Maksimir, za mene najveći derbij tekuće sezone. Na knap ulazim na Maksimir, di parking nać jebem ti, kasne dolaske na stadion. Završim sa strane s obitelji na tribini, vidim obitelji z djecom, tate im stoje prekriženih ruku gledaju tekmu ko da študiraju, slušaju predavanje, ko da gledaju film u kinu. Reko, sad bum ti pokazal kak se u Zagrebu gleda Dinamo; glasnice lapapa, dlanovi crveni, grliš nepoznatog do sebe, dobacuješ mu ajde idemo, maši šalom, da se čujemo i vidimo. Glas sad već zvuči ko mješavina Lemmy Kilmistera i James Hetfielda, al ono ko da su zašli iz pakla sa skurenim zagrebačkim naglaskom.

    Na Plavom korneru u poluvremenu tražim bezalkoholnu, normalno ekipa me podjebava dobacuje, jer mi teta za šankom veli nema. Šankovski-frendovsko podjebavanje, daje taj nogometni štih. Reko daj sok, ne cugam više, samo kava, sok, teretana, vježbanje i Dinamo; zdrav život, ne. Drugo poluvrijeme pizdim, psujem, a u glavi razgovijetnije si zvučim jer mi glas nemre pratit misli. Na kraju Brodić, kakav lik za zabit u zadnjoj minuti. Nema bolje. Konačno eksplozija na tribinama, kaos emocija i ponovo "Kad igraš ti ja pratim te". Ta mi se pjesma urezala u kosti ko nekad ona "Uprave prolaze", nači ta pjesma mi je nekaj kaj moram čuti za ludnicu na tribinam. Šlagvort na kraju, "Ajme meni nije mi dobro" vrhunski podjebavanje Armade u finišu navijačkog vikenda.

    Ponedjeljak, duga jutarnja vožnja iz Zagreb, slušanje svih podcasta, videa, reakcija na ovo Dinamovo proljeće. Na bengi piš i kenj pauza, a ja čitam sve stranice foruma, sve članke. Vi nemate pojma kakvo je ovo Dinamovo proljeće. U glavi si vrtim jebem ti kaj su morali izbori idući vikend, to bi bil plavi tjedan iz najplavijih snova. Doć, pofotkat se kod Maksića na prvim izborim u Dinamu. Zapraf pitaju mišljenje članova, mišljenje navijača kaj prate, daju svoje slobodno vrijeme, teško zarađenu lovu, krv, znoj i suze za taj klub i vjernost u taj fakinski Dinamo. Al jebi ga, nije život bajka, zato su tu online izbori i podržalo bu se Proljeće i stručne ljude, kolekcionare, kroničare i doživotne fanstike, koji do sad nisu mogli ni milimetar klubu. Sad bu ih 25 u skupštini i gurali bu presjednika, il opoziciju. Neka, za 4 godine dolazim osobno, ak Bog da z djecom, ženom glasat na novim izborima.

    Bil buš opet Dinamo. Već ovaj vikend, bar na tren naš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.