• Mali Zeus
    9.8k
    Opet će ovi dolje kmečat, oni su računali da će propustiti derbi...hahaha.Mr Anderson

    Naravno, spominju Livaju da je dobio utakmicu kazne, ali su izostavili važnu pojedinost da je tu tekmu kazne dobio jer je bio ponavljač, tj. prvo je bio kažnjen za pjesmice o dinamu, a onda je pjevao u megafon na Rujevici.
  • SjevernaStrana
    776
    Naravno, spominju Livaju da je dobio utakmicu kazne, ali su izostavili važnu pojedinost da je tu tekmu kazne dobio jer je bio ponavljač, tj. prvo je bio kažnjen za pjesmice o dinamu, a onda je pjevao u megafon na Rujevici.Mali Zeus

    Nema to veze s prethodnim slučajem... HNS kaže da Livaja nije recidivist jer je od tog pjevanja prošlo više od godinu dana...

    Potrebna su dva prekršaja unutar 6 mjeseci da bi se nekoga smatralo recidivistom...
  • plavac173
    2.6k
    Bruni kazna od 5000 eurastriko



    IMG-4868.jpg
  • Kepec
    4.8k
    Super mi je ovo uspoređivanje Theophilovog lakta na igrača Lokomotive i Godinog na Špikiću.
    Theophile skače, čini mi se Krivak ne skače nego ide unatrag i u skoku se Theophile nasloni s laktom na glavu.
    Jučer niti Špikić niti Goda ne skaču, ovaj lijevim laktom udara Špikića i ide dalje.
    Nisam siguran jesu stvarno svi toliko slijepi ili jednostavno ne žele prihvatiti.
  • Brusa
    734
    prave se glupi jbt... Pusti ih i uživaj u dinamovom proljeću :grin: fakat dugo nije bilo ovakve pozitive izbori, max fino posjećen, a idu i rezultati u zadnje vrijeme :wink:
  • Kepec
    4.8k
    ma bez brige uživam ja, sve ovo kaj si naveo su i razlozi tom uživanju.
    Nekako mi se čini da ova sezona ide iz krajnosti u krajnost. Onu najgoru krajnost smo prošli, nadam se da nas sad očekuje jedan jako dobar period.
  • Paggini
    7.1k
    Najfascinantnije od svega mi je što nitko od ovih koje znam da drukaju na Rijeku nije riječ rekao - to bude uglavnom "Ha da, glupost Gode jbg ovo ono, Sopić bezveze postavio igrali ko kurac"....

    ali zato borci za SVAČIJA LJUDSKA I MORALNA PRAVA OVE ZEMLJE KMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    I što je najsmješnije, načini na koji oni to objašnjavaju, na nekim pseudofizičkim izračunima sile i trzaja glavom, ali prešućuju svoje pizdarije koje im se progledaju kroz prste ala ono MMA bacanje Miereza u 16ercu... Mislim da, super, jako bih volio da ih mogu ignorirati i smijati im se, ali vrijeđaju klub koji volim i emocionalan sam jbg i to rade na jebeno svakoj stranici.

    Svo zlo im želim, stoko jebena. Neka očekuju gaženje na poljudu, mamu im jebem.
  • Brusa
    734
    ma znam! :grin:
    Pun je Twitter bio te snimke/gifa jučer... Tresu im se gaće svima...
  • Jaro
    5.6k

    Nema to veze s prethodnim slučajem... HNS kaže da Livaja nije recidivist jer je od tog pjevanja prošlo više od godinu dana...

    Potrebna su dva prekršaja unutar 6 mjeseci da bi se nekoga smatralo recidivistom...
    SjevernaStrana
    Formalnopravno nema, al ne odlucuju botovi, pa se i nemre proalost zanemarit. A Petkov grijeh je slicniji prvom Livajinom jer nije bilo na terenu...
  • NORTE
    9.3k
    Može netko nać onaj video kad je Brodić u mamićevoj eri prije 10 godina nakon tekme na Ramljaku izjavio "baš dobro da su nam BBB došli".
  • NORTE
    9.3k
    Sopić izjavio jednu bezveznu izjavu o dinamu kao miljeniku sreće zbog sudačke nadokade.

    Odmah je naravno index napravio shit of the day članak!
    "Da nema sudačke nadoknade, Dinamo bi odavno ispao iz utrke za prvaka".

    Naravno da im nisam dao klik, ali zato sam pogledao naš učinak u sudačkim nadoknadama:

    Kiksevi dinama u sudačkoj, izgubljena 2 boda.
    Hajduk, -1 bod
    Gorica, -1 bod

    Bodovi u sudačkoj, osvojeno 8 bodova.
    Osijek, +2 boda
    Lokomotiva, +3
    Varaždin, +1
    Rijeka, +2


    Dakle u 23 odigrana kola u samo 4 tekme smo u sudačkoj napravili nešto, a u dvije smo mi izgubili tekme.
  • Paggini
    7.1k
    Činjenice ne dižu klikove, jbg...
  • rioda
    2.6k
    Evo gledam Dnevnik Nove TV, prilog o jučerašnjoj utakmici, ali o utakmici ni riječi.

    Samo su spomenuli onaj incident s Armadom nakon utakmice, intervjuirali nekog šiptara koji radi tamo u kafiću koji je sve opisao kao ratnu zonu u Ukrajini. Pa su pitali još par ljudi za mišljenje, uglavnom padobranci od kojih se ističe neki dečko od 20-ak godina koji je rekao da se takve stvari događaju samo kod nas, a vani je svugdje sve mirno.

    Nakon toga je bilo riječi o "umri livaja" gdje su praktički optužili Dinamo da je namjerno pustio pjesmu. Dodali su i odgovor iz kluba da ta pjesma svira svaku utakmicu, a iz Rijeke su im odgovorili da nemaju komentar.

    Strašno kakav tretman imamo u medijima.
  • Kepec
    4.8k
    Tako je dnevnik.
    Nije bitno to da je Dinamo po tko zna koji put za redom rasprodao ovakav stadion.
    Nije bitno da je sve više djece u Dinamovim majicama na utakmicama.
    Nije bitno da su Riječani rasprodali svoje ulaznice i konačno došli u velikom broju.
    Nije bitno to kaj je bila neizvjesna tekma s poništenim golom, Petkovićevom šansom koju su svi vidjeli u golu te penalom u zadnjoj minuti.
    Nije bitno kaj sa Sjevera tokom utakmice nije bila nijedna poruka i vrijeđanje Armade.

    Tako je dnevnik.
    Bitno je da su se Boysi i Armada potukli nakon tekme.
    Bitno je da se porazbijao kafić i pobacale baklje i boce.
    Bitno je da se pronašlo 100 dimnih, baklji i strobova te nedopuštena poruka.
    Bitno je da se prije utakmice vrijeđao igrač treće momčadi kaj je organizirao Dinamo sa svojim repertuarom pjesama.
    Bitno je da je uhićeno 12 osoba.

    Samo dajte, ja nemam problem s tim da se pune glave penzića i jebivjetra koji u životu nisu bili na nekoj utakmici, nego sve kaj vide u tome je divljaštvo i huliganizam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.