• agramZ
    2.3k
    Luka Sučić napadnut na benzinskoj postaji od strane navijača Rapida. Napali njegov osobni automobil.og1986

    clan stozera rb-a, sucic i pijani rapidovac su si nesto dobacivali, ovaj otvorio vrata i izlio tj. bacio pivo unutra. od tih cetvero rapidovaca su dvojica stajali 20m od auta dok je treci sjedio u svom autu. niti bi itko od njih znao tko je sucic tj. kako izgleda niti je uopce imalo ikakve veze s njim, osim sto je njegov osobni automobil, a ovaj je jedino prepoznao logo rb salzburga. po sugavim novinarima ispada da je sucic jedva izvukao zivu glavu..
  • Crusades1986
    9.5k
    Englezi u zadnjem kolu odlučuju prvaka, klub koji ide u LP i klub koji ispada u Championship (3 mogu ispast). :100:
  • maddaddam
    2.9k
    Po meni Parris nece biti pojacanje za Dinamo.SAS1987

    Eventualno Paris Hilton za marketing.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Aston Villa će inkasirat 18,5 miliona ako city osvoji naslov na ime grealishevog transfera..a igraju s njima zadnje kolo i ako im uzmu bodove, vjerojatno cityu uzimaju i naslov..

    Pa njima bolje izgubiti svakako. Ne vjerujem da bi oni igrali da izgube ali nekako nije fer da zadnje kolo to odlučuje
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gledaj s druge strane. Možda City namjerno ne pobijedi da ne mora platiti bonus, hahaha. Šalim se. Nakon što sam to pročitao naglo mi se smanjila nada da Villa može nešto uraditi.
  • Jaro
    5.4k
    sansa je ionako minimalna bila...

    Edit. Al vrlo "zanimljiva" klauzula ako je istinitamedju klubovima u istoj ligi
  • xavier
    11.1k
    Al vrlo "zanimljiva" klauzula ako je istinitamedju klubovima u istoj ligiJaro

    I meni je palo na pamet. Istina, tih 15 milijuna funti je za Villu puno manje značajan iznos nego što to izgleda iz perspektive hrvatskog nogometa i naravno da je bila mala šansa da će se stvari posložiti baš na ovakav način, ali bez obzira na to, ta klauzula mi baš ne izgleda kao nešto što je u skladu sa sportskim idealima.
  • Infinity
    15.2k
    U Italiji testirano revolucionarno ofsajd pravilo, postignuto 10 posto više golova

    Zanimljivo pravilo. Nisam ranije vidio da je nesto ovakvo predlozeno, al svidja mi se. Mislim i da bi moglo proci jako brzo na nekim visim razinama.

    Na nogometne saveze i organizacije ce najvise utjecati to sto pada vise golova, a to je uvijek cilj.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovakve klauzule ne bi trebale biti dozvoljene među klubovima iste lige jer na neki način stimulira drugi klub da pomaže prvom. Vjerovatno u Engleskoj drugačije gledaju na to nego mi ali svejedno je upitno. Može proći dok je iznimka ali zamisli da postane pravilo.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Zanimljivo pravilo. Nisam ranije vidio da je nesto ovakvo predlozeno, al svidja mi se.Infinity

    Jedino logično.
  • deda
    27.4k
    Fk Velež osvojio prvi trofej nakon 36 godina kad su nas dobili u finalu kupa Jugoslavije.

    U Zenici su dobili Sarajevo u kupu nakon penala, u regularnom dijelu bilo je 0-0.

    Nogomet loš do zla, stvarno bi me zanimalo konačno vidjeti neki službeni obračun naših i njihovih prvoligaša da odvagnemo odnose.
  • Infinity
    15.2k
    Ovo bi bila uvreda za nogomet da je bilo golova. Bas losa utakmica, al na kraju mi drago zbog Veleza kad sam vidio koliko im znaci. Cak ih je doslo vise, iako su dobili isto ulaznica, ali su likovi iz Mostara isli u Sarajevo kupovati ulaznice :rofl:

    Ja bi volio vidjeti okrsaj tipa Lokomotiva - Borac. Mislim da je HNL miljama daleko, a oni ovdje tvrde da je sve osim Dinama ista buranija. Ne pratim toliko vise, al mozda sad smatraju da ova trojka ispod nas ipak nesto vrijedi, mada bi sigurno mnogi dodali da nisu bolji od Zrinjskog koji tako igra sad i tko zna kad opet. Rado bi da mi na ljeto nabijemo 'najjacu ekipu koja je ikad igrala u PL'.

    Nikad niti jedan klub iz BiH nije igrao neke grupe eurotakmicenja, to govori i previse.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    hsv vodi protiv herthe u berlinu, bilo bi lijepo da se u istoj sezoni schalke, werder i hsv vrate u prvu ligu.
    hertha je ionako nesposoban klub, union se vrlo brzo pokazao kao stabilniji berlinski klub.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Hertha = njemacki Everton :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Hertha = njemacki EvertonIstinaZaDinamo

    everton gubi 0:2 od kristalne palače....bilo bi divno da se jednom od najbesmislenijih klubova na svijetu konačno nešto dogodi, makar i ispadanje u drugu ligu.

    ove godine se bore za ostanak, mislim da je i to zanimljivije od vječnog devetog, osmog ili kojeg već mjesta uz hrpu prosute love.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.