• Majki2111
    2.5k

    Jučer je Liverpool osvojio FA kup na penale, a listu penala su napravili neuroznanstvenici s kojima Klopp surađuje. Cilj je odabrati da prekid izvod igrač koji je u poitrebnom mentalnom stanju u tom trenutku. Veli u videu da se "sve mjeri".

    Sviđa mi se kako nogomet lagano po lagano gubi onaj dio romantičarski te se približava znanosti i inženjerstvu. Nisu penali lutrija tolko.

    Zanima me kolko Dinamo radi na tome.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Istovremeno, mendy je obranio jedan penal, a još 2 lopte su mu doslovno prošle kroz ruke i morao ih je obraniti. Promašaj koji se dogodio chelsei u regularnoj seriji se odbio u stativu.
  • Majki2111
    2.5k
    Veli u videu da je i Chelsea surađivao s istom grupom znanstvenika.
  • og1986
    2.9k
    Koliko sam vidio u zadnjih 5-6 godina Liverpool jako puno radi na novim nogometnim tehnologijama. Prvi su upotrebljavali i football data science. Gdje se može praktički simulirati tijek utakmice ovisno o formaciji i drugim individualnim parametrima.

    Sviđa mi se da se i ta svijest tehnologije u nogometu probija u zeitgeist
  • SAS1987
    13k
    Koper izgubio od Radomlja 1-3 pa je Maribor na korak do naslova. Poslednju tekmu Maribor igra vani sa Murom koja ima puno suspendiranih igraca a Koper vani sa Bravom :grin:
  • maddaddam
    2.9k
    Koper izgubio od Radomlja 1-3SAS1987

    Kakav je bio onaj sto se hrvamo sa ziganima za njega?
  • SAS1987
    13k
    nisam gledao ali navodno se nešto posvađao trenerom kada ga izvadio iz igre. Po meni Parris nece biti pojacanje za Dinamo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Prvi su upotrebljavali i football data science. Gdje se može praktički simulirati tijek utakmice ovisno o formaciji i drugim individualnim parametrima.og1986

    Hoćeš reći da im je netko repakirao i prodao FM?
  • Jaro
    5.1k
    otprilike... FM je prvo uletio kao baza podataka o igracima diljem svijeta (ne sjecam se koji je prvi klub krenuo koristiti bazu), a sad su im prodali gane engine ocito :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    I to pretpostavljam samo text simulation komponentu.

    3D Simulator planiraju za godinu-dvije :P
  • SAS1987
    13k
    Klopp razbija monitor kad primi gol u 90toj.
  • og1986
    2.9k




    Na ovo sam mislio
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma sve 5, sorry, bila predobra šansa da se ne baci fora.
  • og1986
    2.9k
    Luka Sučić napadnut na benzinskoj postaji od strane navijača Rapida. Napali njegov osobni automobil.

    A kad smo mi dolazili bojali se "nereda balkanaca", dok evo kulturni bečani napadaju redom i imaju nerede svako malo.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ima u Beču svega i svačega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.