• Navijač Dinama
    7.3k
    Zeleni iz Atene dobili 2-1 cigane u Pireju :strong:
  • ZGBhoy
    1.7k
    S 1:1 na gostovqnju kod Dundee Uniteda je Celtic osvojio
    Titulu Prvak Škotske kolo prije kraja to im je 52 Titula Prvaka i prva pod novim Trenerom Ange Postecoglum i prva Titula Prvaka Škoske Josipa Juranovića.
    Prvak Škotske takoder ove Sezone ide direktno u Ligu Prvaka 2022/2023


    45mh0d12u4vzn48q.jpeg
  • Crusades1986
    9.5k
    Jučer na finalu juniorskog FA Cupa na Old Traffordu između Man UTD i Nottingham Foresta preko 65k ljudi. Od toga gostujućih navijača mislim oko 6k. :100:
  • SAS1987
    13.2k
    Marcos Tavares sutra igra poslednju utakmicu u Ljudskom vrtom jer ide sa 38 godina u zasluženo mirovinu.

    Za Maribor je stigao davne 2008 te odigrao 579 utakmice i postigao 209 golova. Osim što je daleko najveći igrać u povijesti kluba je i najpopularniji građanin Maribora jer je jako aktivan u humanitarnim akcija a ima i vjersko organizaciju "Jezus je put" u kojoj je pastor.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Marcos TavaresSAS1987

    Jel ga zovete Tovariš?
  • SAS1987
    13.2k
    Po broju nastupa za NK Maribor je na drugom mjestu (prvi je naravno Tavares) s 391 nastupa Tomislav Prosen koji je bio u 2010 odabran za najboljeg igraća u povijesti kluba. Prosen je rođen u Sisku i naravno, navijao je za Dinamo.

    Željeli su ga svi iz velike četvorke ali je otpilio Zvezdu i Partizan s izjavom da "ne voli ćirilicu" :lol: S Dinamom je s pauzama razgovarao 12 godina a u 1970 su potpisali i neke dokumente za prelazak u Dinamo gdje bi trebao zamijeniti Belina ali je Prosen nakon toga odlučio da će ostati u Mariboru jer je osjećao da bi bio preveliki teret naslijediti Belina.

    "To sam doživljavao kao prevelik teret, nisam se vidio u toj ulozi. Sam sem odlučio, s prtljagom iz svog siromašnog djetinjstva, nisam imao nikoga uz sebe da me usmjerava, ohrabruje, ulijeva povjerenje. Bio sam skroman, nesiguran, a ujedno sam se u Mariboru osjećao kao kod kuće i snažno“, iskreno govori Tomo.
  • Keyser Soze
    8k
    Ne znam u koju temu stavit, al poznata talijanska novinarka Diletta Leotta za koju vjerujem mnogi na forumu znaju dolazi u Zadar :cool:
  • Oluja
    3.6k
    SVI U ZADAR!!!
  • deda
    27.3k
    :rofl:
  • SAS1987
    13.2k
    SVI U ZADAR!!!Oluja

    Kad poćinje prodaja karata u karatani?
  • Nolifer
    6.4k
    :rofl: :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Zbog huligana obitelji iz Koprivnice ne mogu na stadion :rofl: :rofl: :rofl:

    ...da je Keleminec uznemiravao stanovnike Srba, istaknuo ustaška obilježja, mokrio po Srbu i puštao pse na mještane...

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2364133&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
  • Nino Bule
    11.2k

    Mislim da se misli na mjesto Srb, a ne da je pisao po srbima.
  • blackbully
    4.3k
    Panathinaikos 4:0 kuci svladao Gianninu, dosli na 3. mjesto i mjesto za Konferencijsku. 61 bod imaju kao i PAOK i 2 vise od Arisa. Iduce zadnje kolo je upravo protiv PAOK-a, a par dana nakon takoder PAOK ali u finalu kupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.