• Krizy
    35.4k
    Maribor kiksao, 2 kola do kraja a Koper drži prvo mjesto.
    Slovenci na pragu 6. različitog prvaka u zadnjih 6 sezona, u ligi s 10 klubova :lol:
  • marcio amoroso
    32k
    Brighton United 4-0. Još 20 minuta ima. Koji krš od momčadi u pm.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ne navijam za utd, al to triba sve dobro udarit po dzepu i potirat ca
  • marcio amoroso
    32k

    Meni su od stranih klubova najdraži, ali ovo kako su potonuli je nevjerojatno.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    razumin te u potpunosti, sramota. Meni je Arsenal onda ti ne triban govorit koliko godina frustracija i gnjeva
  • Nolifer
    6.5k


    Apsolutno se slažem, kancerogene igrače treba rastjerat, promjenit nešto, ovo nikud ne vodi...
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam zasto, al uzivam u svakom debaklu nekoga tko se zove veliki :rofl:
  • xavier
    11.1k
    kancerogene igrače treba rastjerat, promjenit nešto, ovo nikud ne vodi...xFire

    Pa potez je napravljen. Dolazi Ten Hag koji radi sjajan posao s Ajaxom. Apsolutno sjajan trener, ali...

    Na Old Traffordu ga čeka momčad koja trenutno baš nema idealne igrače za njegov način igre, dapače. No navodno se sprema totalni rebuilding i pola momčadi će biti promijenjeno. Samo što u sportu nema garancija i nikad ne znaš kako će nešto ispasti.
  • Jaro
    5.4k
    pojeli su oni moyesa, van gaala, mourinha, solskjera i sad ragnicka...
    Kod njih mislim da vise ne vrijedi ona da je lakse(jeftinije) promijeniti trenera nego cijelu momcad...
  • Nousername
    613
    Kod njih je trulo unutar kluba.Evo danas sam citao kako je Ragnick izjavio da im ne dopustaju slobodu oko transfera.A za ovakve nastupe igraca nema druge nego opaliti ih po dzepu.Nema ovo veze sa trenerom.Da im trener kaze da izadu na teren i igraju kako god oce ovo se ne smije dogoditi.Napravit totalni remont kluba prodat sve sta mozes u jednom roku i dati slobodu Ragnicku i Ten Hagu i sa ovakvim budzetom koji ce dobiti sigurno kroz dvije tri sezone mogu biti u borbi barem za trece mjesto.
  • xavier
    11.1k
    pojeli su oni moyesa, van gaala, mourinha, solskjera i sad ragnicka...Jaro

    Moyes je dobar trener, ali jednostavno ima trenera koji se ne snalaze u klubovima gdje su presing i očekivanja preveliki. Van Gaal je zapravo krenuo raditi dobar rebuilding, on je zakazao na terenu. Ispada da bi bio odličan sportski direktor.

    Mourinho je Mourinho. Meni drag trener, ali teško je igrače toliko držati na takvoj razini i prije ili kasnije sve pukne. Nogomet se od njegovih najvećih uspjeha dosta promijenio odnosno evoluirao, a on je ostao isti.

    Solskjaer jednostavno nije ta razina i lošiji je od sve ove trojice, ali nakon tih silnih promjena, United je odlučio probati s dužim povjerenjem. Na žalost s krivim trenerom. Ragnick je tu i došao samo odraditi posao, nije nikad bilo ni predviđeno da ostane trener.
  • xavier
    11.1k
    Napravit totalni remont kluba prodat sve sta mozes u jednom roku i dati slobodu Ragnicku i Ten Hagu i sa ovakvim budzetom koji ce dobiti sigurno kroz dvije tri sezone mogu biti u borbi barem za trece mjesto.Nousername

    United ima dosta loše posloženu i nebalansiranu momčad, ali realno je to 4. najbolji roster u ligi s tim da Chelsea nije daleko.

    City i Liverpool su trenutno drugi svijet, ali s pravim trenerom United već iduće sezone može biti al pari s Chelsijem.
  • Jaro
    5.4k
    meni su oni na pocetku sezone, s transferima Varanea, Sancha, Ronalda na papiru bili tu negdje s Citijem i ispred Liverpoola - koji je nakon prosle sezone izgledao kao da je na putu prema dolje... Srecom, ja sam samo amater koji gleda sa strane
  • xavier
    11.1k


    City i Liverpool imaju Trenere (namjerno s velikim T) koji preferiraju drastično drugačiji nogomet, ali i jedan i drugi su složili momčadi koje im savršeno odgovaraju za ono što traže od njih.

    Za razliku od njih, United je u sezonu ušao s trenerom za kojeg je već nekoliko godina jasno da nije dorastao zadatku plus s momčadi koja na papiru i ne izgleda loše, ali nije balansirana i nije baš "moderna".
  • Nolifer
    6.5k
    Pa potez je napravljen. Dolazi Ten Hag koji radi sjajan posao s Ajaxom. Apsolutno sjajan trener, ali...

    Na Old Traffordu ga čeka momčad koja trenutno baš nema idealne igrače za njegov način igre, dapače. No navodno se sprema totalni rebuilding i pola momčadi će biti promijenjeno. Samo što u sportu nema garancija i nikad ne znaš kako će nešto ispasti.
    xavier

    Tko zna, možda nije stvar u trenerima, nego u upravi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.