• Crusades1986
    9.8k
    Onda najbolje da računamo po jednadžbi koja ekipa ima više šansi za pobjedu s obzirom na trenutne okolnosti pa da se uopće ne igraju utakmice. Jel ti shvaćaš zašto je nogomet najpopularnija igra na svijetu?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kad bi nogomet bio tak predvidljiv nitko ga živ ne bi pratio moj Navijačdeda

    I nije. Ne kažem, samo hoću reći, da imaju stvari poput očekivanja i pretpostavke kategorije ala "što bi kad bi". Nitko od nas ne može predvidjet. Nego za pretpostavit. Kao i što možemo da pretpostavimoprimjerice da je Tottenham 3x put jači od nas, u teoriji da, ali u praksi ne mora to značit. Tako i ovo, City je u praksi jači, u teoriji su zakazili i tjt.
  • Majki2111
    2.6k
    Mislim da si na dobrom tragu kaj se tiče pretpostavke u kontekstu da se može postavit, ali su promašio sa postavljanjem iste sa nabrajanjem klupe i igrača i forme.

    1.Na ovoj razini kojoj jesmo, po meni, nema boljeg i lošijeg igrača. Svi imaju svoje kvalitete, Odnosno svaki ti igrač može donjeti nešto. Tako npr. Kastrati. Ne nije lošiji igrač od Kanea (znam, nisu ista pozicija, ali to nije tema ovog odgovora). Kane ima kvalitetu skoka, proigravanja vizije. Kastrati to nema, ili ima u manjem volumenu, ali zato ima suludu brzinu koja je neusporedivo bolja od Kaneove. Cijela obrana mora obratit dodatan fokus na Kastratija da im ne pobijegne i to ostavlja prostora za ostale naše igrače.

    2. Ishod utakmice je zbroj hrpu slučajnosti i uzročno posljedičnih veza, bilo terenskih, bilo vanterenskih ali je uvijek indikativan i pravedan. To znači da za izvesti pretpostavku treba uzet u obzir, hrpu faktora poput volje igrača, je li možda prehlađen, i onda sve ostalo, taktiku, međusobne oglede, izravne dovoboje na terenu, kontekst igre... hrpa faktora.

    Hoću reći da napraiti pretpostavku je napredan proces i puno kompliciraniji od pročitati postavu i formu na rezultati.com.

    Ići ću toliko daleko da ću reći da prognoziranje nekog rezultata npr. je čisto pucanje u prazno, ili bar se ja tako osjećam kada prognoziram rezultat završni il iishod. Baš iz razloga kolko toga se mora poklopit da bi se dogodio pretpostavljeni ishod.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne nije lošiji igrač od Kanea (znam, nisu ista pozicija, ali to nije tema ovog odgovora). Kane ima kvalitetu skoka, proigravanja vizije. Kastrati to nema, ili ima u manjem volumenu, ali zato ima suludu brzinu koja je neusporedivo bolja od Kaneove. Cijela obrana mora obratit dodatan fokus na Kastratija da im ne pobijegne i to ostavlja prostora za ostale naše igrače.Majki2111

    Jesam nešto krivo skuzio ili ti uspoređuješ igrača od 100+ mil i rezervu Dinama?
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne nije lošiji igrač od Kanea (znam, nisu ista pozicija, ali to nije tema ovog odgovora). Kane ima kvalitetu skoka, proigravanja vizije. Kastrati to nema, ili ima u manjem volumenu, ali zato ima suludu brzinu koja je neusporedivo bolja od Kaneove. Cijela obrana mora obratit dodatan fokus na Kastratija da im ne pobijegne i to ostavlja prostora za ostale naše igrače.
    — Majki2111

    Jesam nešto krivo skuzio ili ti uspoređuješ igrača od 100+ mil i rezervu Dinama?
    Bosna86

    Bosna, nemoj se čuditi. Kastrati je u HNL-u zabio više nego Kane.
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro si shvatio, i to sam baš Kastratija i Kanea uzeo koji slove kao najlošiji i najbolji igrači. Usporedba je bila ciljana.
  • Crusades1986
    9.8k
    Svaki put kad majki napiše analizu, petero djece odustane od nogometa :smile:
  • xavier
    11.1k
    Tako npr. Kastrati. Ne nije lošiji igrač od KaneaMajki2111

    :zip:
  • Dudu
    2.6k
    :lol: :lol: :lol:
  • Neki tip
    19.3k
    E to se zove Nova teorija relativnosti.

    Genijalna je i utoliko što se može izraziti vrlo jednostavnom formulom..

    K=K.
  • Nolifer
    6.7k
    Zanimljiva analiza o fizičkoj spremi i kondiciji Haalanda u derbiju protiv Munchena

    zlfjppd58rgkxzbx.jpg

    ow86ayc0jwfaf9z6.jpg



    Znači lik je igračina, imao je malo šanse za postić gol i on je to iskoristio...
  • NORTE
    9.3k
    Apoel igra u ciparskoj ligi za ostanak.
  • Nolifer
    6.7k


    Molim?

    Pa kaj nisu oni bili, prije par sezona kao senzacija u Ligi Prvaka???
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Juan Laporta novi predsjednik Barcelone, izabran je sa nešto manje od 60% glasova. Uz to sve biran je na način na koji su članovi kluba birali predsjednika.

    Inače, Laporta je bio već predsjednik Barcelone od 2003-2010 godine, ali se radi bolesti morao povuć.
  • Majki2111
    2.6k
    n4xu2o6vnepgbc76.png

    Jučer se igralo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.