• Navijač Dinama
    7.4k
    Gerrard u Škotskoj 9 primljenih pogodaka ove sezone, igraju osminu finala i imaju šansu za više... samo kažem :smile:
  • Nolifer
    6.7k
    Lvp - Fulham 0:1 ahahaha :lol:

    A još malo pa kreće Sity - United

    Evoo gaaa 1:0, Brunooooo

    Evooo gaaaa 2-0, Shaw
  • Nolifer
    6.7k
    Jel treba neko wd40, da se podmaze ovaj zahrdjali pepov stroj?

    Tako jeeeee!! Pobjeda goropadnog Uniteda!!
    :victory:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Recikliranje "najboljeg" trenera današnjice i "velikana" engleskog nogometa. :strong:
  • NORTE
    9.3k
    Ma "Ogs nije za menadžera Uniteda"...Šalim se naravno. No svejedno, poraz od Sheffielda mu je nemoguće zaboraviti, tad su se oprostili od utrke za titulu. Loša momčad i loša igra njegove su zasluge, bez obzira na solidne rezultate i postotak pobjeda.
  • xavier
    11.1k
    Meni je u cijeloj priči najfascinantnije to što su se još u 12. mjesecu pisali tekstovi o potpunom raspadu Cityja i o tome kako trebaju kompletni remont da bi isti taj City samo dva mjeseca kasnije bio uvjerljivo prvi i imao de facto naslov u džepu. City je ušao u seriju, a ostali klubovi su jednostavno samouništili.

    No što se tiče ovog danas, odlična utakmica Uniteda, City baš indisponiran.
  • Crusades1986
    9.8k
    Šta sve neću pročitat... ljudi pobijedili 21 utakmicu za redom i sad su zahrđali stroj nakon jednog poraza.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    sa obzirom na ozljede i na roster jednih i drugih ovo mu je trebala biti 22.
  • xavier
    11.1k


    Igrao je prvi protiv drugog na tablici. Zašto je prvi po tebi "morao" pobijediti?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    qpkqhyqfq4ewepe2.jpg

    Penal nije sviran, a očito jest trebao.

    Igrali je prvi protiv drugog na tablici. Zašto je prvi "morao" pobijeditixavier


    Jer ima prvenstveno bolju momčad i širu klupu,kompletni izuzev Akea, ali koliko znam njima je drugi stiper Laporte/Stone čak nekad i Walker a ne Ake.

    a i United je bez prvog golmana(DeGea), bez drugog veznjaka po važnosti(Pogba) dva pojačanja odnosno glavnih igrača sa klupe(Cavani i DVDB) .

    I derbi Lpoola i Utd prije koji tjedan kad su igrali, na osnovu ozljeda Liverpoola i po važnosti igrača, i zdravoj ekipi, United je trebao dobit, i jest(FA Cup) i to nažalost na jedvite jade.

    Mislim da su ovo sasvim ok argument i navedeni primjer
  • xavier
    11.1k


    Nije nogomet matematika, ne funkcionira to na taj način.
  • Nolifer
    6.7k
    Današnjom pobjedom Ole Gunnar Solskjaer postao je prvi trener u povijesti Uniteda koji je pobijedio na svoja prva tri gostovanja kod Cityja. Prvi put je Norvežanin na Etihadu pobijedio prošle sezone u ligi, rezultatom 2:1, zatim je u lanjskom finalu EFL kupa dobio 1:0, a treću pobjedu ostvario je danas.


    Zanimljiv je i podatak da je Guardiola vodio više od tri utakmice protiv čak 67 različitih trenera, među kojima je Solskjaer jedini koji protiv Španjolca ima pozitivan omjer. Ova dva trenera dosad su se susrela osam puta, Solskjaer je bio bolji četiri puta, a Guardiola tri, dok je jednom završilo neriješeno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pa i nije, ja mislim da je nogomet, ali sa "matematičkim" dijelom funkcioniranja.

    Predočio sam ti, očito nisi shvatio. Dakle, ponovno, da ovaj sada jaki Dinamo igra protiv drugoplasiranog Osijeka, Osijek u toplo-hladnoj formi, a Dinamo melje, i Dinamo dođe kompletan a naprimjer taj Osijek dođe bez Kleihndeislera,Santinia,Ivusica i Ergega, dakle oslabljen.

    Nije li da onda se očekuje pobjeda Dinama?
  • deda
    28k
    Kad bi nogomet bio tak predvidljiv nitko ga živ ne bi pratio moj Navijač
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.