• marcio amoroso
    31.9k
    Zanimljivo da Solskjaer nije napravio nijednu izmjenu u pobjedi protiv West Hama.
  • Dudu
    2.6k
    Čovjek koji je najpoznatiji bio kao zlatna rezerva. Očito mu neke traume ostavilo :rofl:
  • Nolifer
    6.5k

Još je bolja činjenica, da su imali 0 udaraca u okvir gola...

Neka pucačka kriza bit će..
    31.9k

West Ham je imao nula udaraca u okvir, ne United.
  • Nolifer
    6.5k

Istina, točno. Videl sam 0 u statističkom podatku, a nisam gledo klubove. A pogledo sam samo 10tak minuta u prvom poluvremenu
  • Nolifer
    6.5k
    Na 2:37 se dogodio nesvakidašnji trenutak - lopta se odbila od travnjaka i u nevjerojatnoj putanji "prošetala" uz liniju te na kraju završila pored vratnice. Vratar je stigao uklizati i blokirati pokušaj Riverova pospremanja lopte u mrežu.

Mnogi su u Argentini ustvrdili da je duh nedavno preminulog Diega Armanda Maradone intervenirao i spasio svoju Bocu poraza.

• gh0c
    256
    Jel Rui Patrico OK? Ugasio stream :yikes:
  • jp23
    2.2k
    Nisam siguran, vidio sam da su mu dost dugo pruzali pomoc, i usao je Ruddy.

Nisu mu dost dugo dali da se miče jer su sumnjali i na ozljedu vrata... Vjerojatno ćemo saznati više sutradan ili tokom večeri
    31.9k

Deset minuta je trajao prekid. Iznijeli su ga na nosilima i fiksirali mu vrat. Nadam se da će biti ok :pray:
  • Crusades1986
    9.5k
    Nisam ni skužio kaj je bilo, nisu htjeli uopće vratit snimku. Fakat je jezivo izgledalo kad su ga iznosili, nadam se da je sve okej. :pray:
    9.5k
    Kaže Nuno Espirito Santo da je Patricio pri svijesti, okej, sjeća se svega. Izgleda da je bilo zbog predostrožnosti samo. :up:
  • Nolifer
    6.5k
    Zlatan Ibrahimović bi se trebao danas vratiti u švedsku reprezentaciju

9.5k
    Diogo Jota ima više golova od Time Wernera i Anthonya Martiala. Jota je bio ozlijeđen 3 mjeseca.
  • deda
    27.5k
    Ivica Olić navodno preuzima trenerski štap u moskovskom CSKA
  • Dudu
    2.6k
    Bayern dobije crveni u 10. minuti utakmice pri rezultatu 0-0.

20 minuta poslije, vode 3-0 protiv odličnog Stuttgarta ove godine. WTF :yikes: