• Jurki
    8.4k
    Bas me zivo zanima dali gelipteri iz uprave prate ovaj topic...
  • Zagi
    4.9k
    Vidović će biti igračina. Nije loš ni onaj drugi švabo iz u19 repke, Franjo Ivanović.
    Ali Vidović.... Očekujem ga u u21 na idućem okupljanju. Igranje sa juniorima je za njega gubitak vremena.
  • Infinity
    15.2k
    Moze se dogoditi neki Olmo dok ima 15-16 godina, nema buke oko njega i dok nije bas blizu nastupa za A tim neke Barcelone. Uzeti Vidovica Bayernu? Mali je vec zaigrao za prvi tim u prijateljskoj utakmici i sigurno je u fokusu. Da ga Real hoce tesko bi ga dobio, a ne Dinamo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Akinkunmi Amoo
    Ima 19 godina i igra za Hammarby u Švedskoj.
    Prošlu sezonu sa 18 godina je imao 13 golova i 5 asistencija u 36 nastupa. Igra desno krilo, a ljevak je. Vidio sam da su za njim interes pokazali Kopenhagen i Rangers, a cijena vjerojatno ne bi bila astronomska.
  • Ali
    1.9k


    U prvoj recenici opisa su ga "ubili za nase trziste"
    "In 2021, following the departure of Alexander Kačaniklić, Amoo established himself as a regular starter for Hammarby..."
    Ovaj prethodnik i nije neka referenca
  • Vučko53
    172
    Evo jedan igrač kakvog bih sigurno volio vidjeti u Dinamu, a pogotovo u slučaju prodaje Petkovića.

    https://www.transfermarkt.com/luca-pfeiffer/profil/spieler/232463

    Luca Pfeiffer napadač Darmstadta, trenutačno 1. momčadi 2. Bundeslige. 12 golova i 3 asistencije u 18 utakmica, ali zaista vrlo zanimljiv igrač. (na posudbi iz Midtjilanda)

    Visok, vrlo jak, s odličnom kontrolom lopte. Fantastične reakcije na centaršutevima, pravovremeni ulasci, odlična igra glavom što bi sada posebno moglo doći do izražaja s Perinim ubačajima.

    Trenutačno cijenjen na 1,7mil eura, ali samo s potencijalom rasta. Vjerujem da će ga neki Bundesligaš brzo ugrabiti.
  • flexXy
    1.9k
    https://www.transfermarkt.com/brian-ocampo/profil/spieler/598765



    Ovog bi dofurao odmah, dobar dribler i ima vrhunski centarsut. Igra na desnom ili lijevom krilu, inace je desnjak. Treba nam malo te juznoamericke magije u momcadi.
  • Stjepan
    479
    Jakov Medić stoper može i zadnjeg veznog odigrati igra trenutno za St.Pauli 2.bundesliga trenutno su drugi na tablici.Nedavno sam pročitao da mu je san obući dres Dinama ali izgleda da već ima ponude iz prve bundeslige.
  • Captain America
    13.3k
    Pa ako mu je Dinamo san, valjda bi odbio bundesligaša (sigurno ga ne traže Bayern i Borussia D) :grin:
  • deda
    27.5k
    Ne znam zašto se ne spominje Dovbyka iz Dnipra. Čini mi se da bi nama takav igrač bio bingo.
  • Infinity
    15.2k
    Cudno, pogotovo ako uzmemo u obzir suradnju Dinama i Dnipra zadnje dvije sezone. A mozda upravo to i jest razlog zasto se ne spominje, mozda nasi vec znaju cijenu i previse im je.
  • deda
    27.5k
    Sad ga TM cijeni na 5 m, ali uz neko prebijanje Đurasek i slično, ki će ga znat. Još ako počnu padat granate, past će cijena.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ako pođu padat granate nogometni transferi će bit najmanje bitni. Poravnat će nas sve, osim Maksimira, on će ostat.
  • deda
    27.5k
    Mislio sam na Ukrajinu
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Jasno, znam, ali zapuca li ovaj put gore ne vjerujem da bi na tom zaustavilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.