• Kujtim Shalla
    1.8k
    brutalan igrač, brz, tehnika, ako me najveći onda sigurno jedan od najvećih skandinavskih talenata. Kopenhagen ga je sinoć kupio za nekih 4 mil eura
  • Fićo1986
    899
    Neznam zasto se ne spominje Damiana Kadziora,covjek je imao brutalnu statistiku u Dinamu i jako mi se dopadao kao igrač,borben i odlican na desnom krilu,kao i izvodjenje prekida i kornera...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Neznam zasto se ne spominje Damiana Kadziora,Fićo1986

    Zato što nije pojačanje za ovaj Dinamo.
  • SAS1987
    13k
    svi mi volimo Kadziora, dobar je za HNL ali mislim da on ipak nije nivo koji traži Dinamo. A za prekide imamo Bočkaja, Oršića itd.

    uvjek korak ispred mene :lol:
  • Eduardo
    16.9k
    Kakav Kadzior? Kao što Sas kaže, vjerojatno može pomoći u HNL-u, ali ništa više od toga. Pojačanje za Europu nije, to nije bio ni u svom prvom mandatu, a kamoli sad. Lijepe uspomene imam na njega jer mi je bio ugodno i pozitivno iznenađenje, ali u kontekstu današnjeg Dinama on je prošlo svršeno vrijeme.
  • Fićo1986
    899
    Čisto sam pročitao članak jedan i pratim ga otkad je bio u Dinamu eto htio sam cut misljenje,ocito je da neka nostalgija ostala zbog slobodnjaka hajduku, vjerovatno nebi našao mjesto u udarnoj postavi da
  • Krizy
    33.6k
    Benson Manuel je nisko belgijsko desno krilo, angolskog porijekla. Ljevak kojega su prije 2-3 sezone tražili Chelsea i Inter.. Tehnički savršen igrač, ima dodir, dribling, brzinu, udarac.

    Ove sezone je napokon sazrio i igra fantastično. U 1734 minute za Antwerpen je upisao 6 golova i 7 asistencija. Igrač kojega bih volio vidjeti u Dinamu, pogotovo ako se već traži lijevonogo desno krilo.

    Ima ugovor do 6/2023, sigurno ne bi bio skuplji od Ojede. Plaća mu je 600 tisuća €.
    Desno krilo mu je primarna pozicija ali dosta je igrao i desno povučenije te lijevo krilo. Ima dosta razloga zbog kojih se čini da bi nam legao.

    https://www.transfermarkt.com/benson/profil/spieler/322702#subnavi





  • Vučko53
    166
    Evo igrača kojeg bih volio vidjeti u Dinamu pogotovo u slučaju prodaje Petkovića.

    https://www.transfermarkt.com/luca-pfeiffer/profil/spieler/232463

    Luca Pfeiffer, napadač Darmstadta (trenuračno 1. ekipe iz 2. Bundeslige) na posudbi iz Midtyllanda ove sezone ima 12 golova i 3 asistencije u 18 utakmica. Visok i jak na nogama, s vrlo dobrom kontrolom lopte i fantastičnim osjećajem za prostor i ulazak u šesnaesterac. Odlična igra glavom i reakcija na centaršuteve koji bi nam s Bočkajem mogli činiti sve veći dio igre.

    Trenutačno procijenjen na 1,7mil eura, a zadnja korekcija mu je bila +1 mil.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Marcelo Saracchi - 23 godine, slobodan, lijevi bek, bio u Red Bullu, par nastupa za Urugvaj, po meni bi valjalo probati jer ako ga je Red Bull doveo tu definitivno ima nesto
  • Krizy
    33.6k
    https://www.transfermarkt.com/adrien-thomasson/profil/spieler/215977

    Ne znam jesam ga već spominjao tu ali sam ga gledao i pratio, vrlo dobar ofenzivni vezni koji je dosta igrao i centralnog veznog te na oba krila.
    Kada mu je 2018. ugovorio bio pri kraju nadao sam se da bi mogao doći u Dinamo jer mu je majka iz Hrvatske.
    Otišao u Strasbourg gdje igra fantastično, pa nažalost dolazak nije realan jer ima još 2 godine ugovora.
    Ove sezone u 1630 minuta ima 7 golova i 4 asistencije u Ligue 1.
    Možda, možda kada mu ostane godina ugovora, nadam se :cool:
    240 utakmica, 36 golova, 32 asistencije u Ligue 1
  • Krizy
    33.6k
    Sljedeće sezone će nam gotovo sigurno trebati stoper, jel itko gledao Marina Pongračića?
    Čitao sam po komentarima da je loš ove sezone a i imao je par stvarno glupih izjava. Mislim da bi ga se zbog toga Wolfsburg riješio za možda i 3 milijuna eura.
    Čitao sam da je Dinamovac, pa ako netko zna kakav je stoper :grin:

    Plava vam je boja suđena?
    "Znam na što ciljate, i ispada da jest. Jer, otkad znam za sebe, tata mi je usadio ljubav prema Dinamu. On je vatreni, vjerni dinamovac, i sjećam se kad me kao klinca vodio na Maksimir, pobijedili smo u Europskoj ligi Hearts sa 4-0, a onda smo kasnije išli i u Vinkovce, što nam je iz Broda bilo bliže nego ići u Zagreb. Danas toliko ne stignem sve pratiti, ali jest, plava je boja standard" - smije se.

    Njemačka ili Hrvatska?
    "Za mene je postojala samo Hrvatska, pričali samo hrvatski, išao sam u hrvatsku školu, pratio sam reprezentaciju i Dinamo."
  • Derek Trotter
    338
    Prije 3-4 godine sam predviđao da će on i Benković biti prvi stoperi u reprezentaciji za Katar 2022, a sad kad pogledaš niti jednom niti drugom se karijera nije razvijala kako je trebala ili bar kakva su moja predviđanja bila...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mislim da je Pongračić sa svojim glupim izjavama zatvorio sebi vrata u Njemačkoj. Sigurno je imao žestoka primanja u Wolfsburgu i Dortmundu pa bi mu to sigurno bio problem. Jedno je sigurno, a to je da je dovoljno kvalitetan i da bi bio dobro pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.