• San Lorenzo
    12.2k

    Pavića treba smjestiti u filijalu koju ćemo, nadam se, uspjeti dogovoriti uskoro.
  • Zagi
    5.7k
    Ako je Marić rekao da je jedan od ciljeva da ti mladi iduću sezonu dobijaju prilike kada su već utakmice riješene, ti igrači moraju biti ili u klubu ili na dvojnoj reg što onda znači samo drugi rang HNLa.
  • Dinaminjo
    591
    Pa ne svi, to moze biti max 3 igraca
  • San Lorenzo
    12.2k

    To si imao u Vrbančiću ove sezone, pa je odigrao tri utakmice za seniorsku momčad.
  • Zagi
    5.7k
    Istina. No ne očekujem ni blizu tako kompetitivnu iduću sezonu.
  • Peškaman
    2.8k
    Baš me zanima koji će biti klub-partner.
    Znam da je Marić spominjao tri opcije, druga HNL,prva BiH ili prva Slovenije.
    Najrealnija opcija mi se čini druga HNL,neke od 'kvartovskih' ekipa.
    Prva BiH,teško da će ijedna ekipa pristati da Dinamo kontrolira sve,pogotovo jer će se liga uskoro smanjivati na 10 klubova(Zrinjski,Velež,Sarajevo,Željo,Borac sigurno neće - Široki već ima potpisanu suradnju,Sloga Doboj je već više-manje filijala Borca,za Posušje sam siguran da žele ići sami - jedino možda GOŠK Gabela).
    Za Sloveniju baš nemam predstave kakvo je tamo stanje.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    ne bi bilo lose nastaviti sa Dubravom gdje bi imali par igraca na dvojnoj (Vrbancicu je pomoglo), i naravno jedan u sloveniji (Bravo?) jer kako je @Peškaman spomenuo mislim da u BiH nema kluba koji bi pristao (GOSK je pod utjecajem odredjene osobe (koliko znam u dobrim odnosima sa predsjednikom kluba) plus s nikakvim infrastrukturom)
  • Captain America
    14.8k
    Možda se bude gledalo u smjeru Radnika iz Križevaca ako uđu u 2. ligu. Blizu Zagrebu su, sredili su stadion i ne vjerujem da bi imali problem sa suradnjom s nama.
  • Peškaman
    2.8k

    Eto nisam ni znao to za GOŠK,da pogotovo što imaju lošu infrastrukturu.
    U BiH ligu možeš poslati ajmo reći po 1 igrača u više klubova jer vrijedi pravilo da mora bar 1ili2 igrača ispod 21 god započeti utakmicu.
    Primjer toga je Čaić u Veležu,Lukanić/Brekalo u Zrinji,bio je i u Posušju koji igrač.
    Za Posušje sam mislio do prije godinu da bi moglo biti partner-klub ali grad stoji uz njih,imaju dobre sponzore,čak su najavili i modernizaciju stadiona,obnovili sami pomoćni travnjak itd...
  • Orc123
    5.7k
    Vec sm spominjao Rogašku kao idealan klub za ravoj nasih igraca i da postane klub partner. Izborili su ostanak u Slovenskoj 1. Ligi, na sat vremena su od ZG, granica HR je prek plota, savrsena sredina za nase mlade igrace! Trebaju i oni imati koristi od toga ali mislim da klub iz tako malog mjesta s proracunom sigurno ne puno preko 1mil eura bi bio zainteresiran da ima osigurane 2/3 proracuna unaprijed. Iskreno, ja sam mislio da cemo u ovo vrijeme vec imati jasnu sliku kluba partnera i od Marica i Zeke ocekujem da se to rijesi prije pocetka priprema za novu sezonu kao prioritet!
  • Zagi
    5.7k
    Mogu dati alibi da se to nije do sada riješilo jer postojeći igrači tog trenutno imaginarnog kluba igraju i trebaju nešto vremena da si osiguraju novo radno mjesto.
    Ali u idućim tjednima to mora biti riješeno.
  • scooniepenn
    2.1k

    Dakle, rješavaš mu frendice? :cool:
  • Paggini
    9.5k


    Nisam te platežne moći brajko :( ali super su cure, preko njih šaljem svoja zaljubljena pisma i mudražiji
  • Teofil Kateran
    972
    Mislim da bi se moglo nešto i s Karlovcem dogovorit pošto oni dosta uzimaju igrače iz Gorice i Lokomotive sad na posudbu u 3. rang (naravno, govorim samo o situaciji ako se plasiraju u 1. NL).
    Imaju dobru infrastrukturu, dobrog trenera (Igor Pamić), imaju par iskusnih imena uz koje bi mlađi igrači lako mogli stasati (npr. Zvonko Pamić, Paracki, Krstanović, Bunoza…)
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Nadam se da se prati ovo u-17 prvenstvo, tu se moze naci sigurno dobrih igraca, od nasih Vojvodic i Covic bi nam dobro dosli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.