• nemapredaje
    2k


    To je ko ona usporedba:

    Lokomotiva je pobjedila nas, mi smo pobjedili Betis, znači Lokomotiva je bolja od Betisa
  • Kujtim Shalla
    2.2k
    auuu kako me dize pa jos prije spusti brate. Sto mi se u zadnje vrijeme cesto desava ,valjda ovaj stres pres izbore iskreno se nadam:lol: Sreca pa poglesam datum teksta . Šalu na stranu ,gæedam ga sinoc . Jakob dobar i sa 32 na ledjima
  • Mihaljević
    8.4k
    Ovi igrači će preko agenata definitivno biti ponuđeni Dinamu za ljetni prijelazni rok, po mojem mišljenju, ne kažem da ih želim vidjeti u Dinamu nego da će vjerojatno biti ponuđeni Dinamu.

    Grejohn Kyei (Naletilić)
    03_03_clermont_kyei_2.jpg?h=1600&iar=0&w=1280&hash=9A995ACDB91877B228629D9E25CCBBC1
    Pozicija: 9
    Klub : Clermoont Foot (1. FRA)
    Godine : 28
    Visina: 189cm
    Ugovor : 06/2024

    Mislim da je izgledno da Petko ide nažalost, i da će Dinamo krenuti po killera koji nažalost neće biti Mierez po meni, Osijek ima dobrog sportskog direktora i ne vjerujem da će pustiti Miereza rivalu, već da će on otići putem MLS-a, osim ako ne bude bojkotirao utakmice poput Žapera. Kyei je sezoni 2022/23 zabio 10G u Francuskoj ligi, ove sezone samo 2 i to debelo ispadaju u Ligue 2 kao posljednji, imao još par solidnih sezona švicarskoj ligi i Ligue 2... Da može nadoknaditi Petka - ne može. Da može zabiti u HNL-u 15-20G - može, cijena - besplatno.

    Dion Drena Beljo (ROOF)
    3426360653d509e4a5f0.jpeg
    Pozicija: 9
    Klub : Augsburg (1. NJE)
    Godine: 21
    Visina: 195cm
    Ugovor : 06/2027

    Nakon dvije brutalne sezone u Istri i Osijeku, mi ga odbijemo zbog glupog policajca naočalka i njegovih fantazija... Vrijeme je da se ta greška ispravi i dovede se Beljo, kojem se sigurno ne sjedi na klupi u Augsburgu, visok i tehnički moćan igrač što ne krasi puno napadača, posudba na jednu sezonu kao i Vidović pa da vidimo što može, a meni se čini da može puno u Dinamu.

    Tanguy Zoukrou (Naletilić)
    E8bF_wrXoAAQ9LC.jpg
    Pozicija: Stoper
    Klub: Troyes (2. FRA)
    Godine: 20
    Visina: 189cm
    Ugovor : 06/2026

    Od 15g u Troyesu, sa 19g odigrao solidnu sezonu u prvoj Francuskoj sa 11 nastupa, sa 20g u drugoj Francuskoj standardan cijele sezone. Ja bi ga volio vidjeti u Dinamu uz Theophila i RPG-a, mislim da bi oni njega odgojili u strašnu stoperčinu, pogotovo jer nam treba desni stoper, cijena manja od 2M€.

    Edvin Kurtulus (Mamić i Zahora)
    FURiE-5XsAEL7cf.jpg:large
    Pozicija: Stoper
    Klub: Hammarby (1. ŠVE)
    Godine : 24
    Visina: 186cm
    Ugovor : 12/2025

    Od 19g dečko igra standradno u švedskoj ligi, od prošle godine upisao i 4 nastupa za Švedsku repku, ali je podrijetlom Kosovar, kad bi mogao povući paralelu sa nekim igračem poput njega sigurno - Lauritsen. Ne znam 'jel bi ga ekipa šmekala zbog agenta, ali meni to nije niti će ikad predstavljat problem ako je dečko dobar igrač, uostalom i Baturinu zastupa, cijena 2-2.5M€.

    Mathieu Cafaro (OTF)
    bG9jYWw6Ly8vMDAvMDAvMDYvNTAvMjEvMjAwMDAwNjUwMjEzNQ.jpg
    Pozicija: Lijevo krilo
    Klub: Saint-Etienne (2. FRA)
    Visina : 174cm
    Godine: 26
    Ugovor : 06/2025

    Kad bi mogao pikirati igrača koji bi nam u ovom trenutku dobro legao bio bi on, čak mislim da je i ovaj transfer najrealniji i da najbolje odnose imamo sa ovim agentom (Zastupa Bernauera i RPG-a) a prošle godine nam je od njega bio ponuđen Ibrahim Sissoko. Matheiu 3G i 8A u Ligue 2, ima preko 100 nastupa u Ligue 1, većinom za Stade de Reims. Njega očekujem sljedeće sezone uz Stojkovića, ne vjerujem da bi Saint - Ettiene tražio neke nerealne novce.

    Sead Hakšabanović (Mamić i Zahora)
    GettyImages-1716511016-scaled.jpg
    Pozicija: Lijevo krilo
    Klub: Stoke City (2. ENG)
    Visina : 174cm
    Godine : 24
    Ugovor : 06/2027

    Nezadovoljan minutažom u Celticu, odlazi na posudbu u Stoke City gdje se naravno nije snašao, jer prijelaz u najtežu ligu iz jedne Škotske je smrt za svakog igrača, dečko u CV-u ima Rubin, Celtic, West Ham, Malagu, Norkoping, Djurgardens, praktički nema dijela svijeta gdje on nije igrao. Pretpostavljam da bi mu HNL odgovrao, snjim bi išao na jednogodišnju posudu uz otkup kao ove sezone sa Kanekom.

    To je to, vezne igrače nisam ni gledao jer mislim da ih pored Sučića, Mišića, Baturine, Roga & Co ne trebamo, a lijevih bekova koji su bolji od Perkovića i Ogiware baš i nema.
  • Kujtim Shalla
    2.2k
    Jako interesantnih igraca ovdje ima ,treba glasati sto je najbolje za Dinamo , poslovati sa svima Ali samo bez rikverca . Mislim da su vecina spomenutih realne opcije. Ja bi samo nadodao kreaciju u veznoj liniji. Imamo Puno igraca u vezi sa slicnim karakteristikama a niti jednog slicnog baturini. Osim vidovica koji ipak nije tak jos uvijek i nije odigrao mislim niti 3 tekme na toj poziciji. Ako Baturina ode tu se treba pojacati
  • Mihaljević
    8.4k
    Na toj poziciji po meni uvijek treba biti igrač iz Dinamove škole, a to je sada Vrbančić, projekt kluba.
  • Orc123
    5.5k
    Po cemu je Medic bolji od Maxa? Bolji je defenzivno ali u izgradnji igre je daleko slabiji! Defenzivni beton imamo u KTc, Perkovicu pa cak i u Pericu...nama treba stoper koji je jak na lopti...
  • Izet Hajrović
    1.1k
    s obzirom na broj odigranih minuta po utakmici otprilike je to na razini Maxa po količini dodavanja i točnosti istih. U duelima je dosta bolji Medić.
  • SjevernaStrana
    967
    Tu si apsolutno u krivu: iznošenje lopte kao da je bar 10-ak cm niži od 194cm koliko je visok, igra s obje noge i općenito mirnoća i igra s loptom je nešto zbog čega je Medić godinama bio među najboljim stoperima 2. Bundeslige... Kad se već uspoređuje s Maxom rekao bih da je Medić naprednija verzija ovoga...
  • Mihaljević
    8.4k
    Slab igrač, nije za Dinamo, a i Hajdukovac je.
  • Nolifer
    6.8k


    Znam da je tovar, pa i Drmić je kod nas tovar, pa nikom niš.



    Baš gledam i mislim da bi mu Dinamo mogao biti odskočna daska za dalje, da je mudar došao bi i igrao, ovako ak se negdje probije ok...
  • Laugreano
    1.4k
    Ja nekako nisam za dovođenje tih napadaca kao Pierrot zbog godina. Mi trebamo imat potencijal za prodaju. Ako vec dođe neki stariji, nek bude nas, Kramaric ili tako neki.
  • Kujtim Shalla
    2.2k
    nadam se da si u pravu,nekoliko navrata kad sam imao priliku pogledati vrbancica nije mi ni blizu baturini i njegovoj ideji,vise mi slican misicu. Trkac ,nisam primjetio nesto poput baturininohøg vica u igri. Opet kazem nisam ga Puno imao priliku gledat pa se nadam naravno da ce i biti nasljednik. Za sad mi ti nije . Pozicija Playa je kljucna po meni za momcad . Igrac koji pravi razliku na terenu,koji zna zavrsiti ,podvaliti loptu i odigrati zavrsni pas. Neznam da li to ima . Po godinama bi vec trebao imati pa se nadam da si u pravu
  • Mihaljević
    8.4k
    Ne znam šta da ti kažem, dok je Baturina bio junior mogao sam ga gledati u Dinamu 2 protiv Osijeka II, Bijelog Brda i Cibalije jer sam iz Slavonije pa sam mogao otići na tekme, sad su ugasili drugu momčad pa ga nemam gdje gledati, ali čvrsto sam uvjeren da je on nova desetka Dinama kad Martin ode.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.