• Facke
    2k


    Koj mu v Dinamu fali? Teske da bu s 30 dobil ponudu s lige petice.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    učinio mi se jako zanimljiv, pa sam potražio insidera iz rumunjske lige. Kaže, kao igrač odličan, ali navodno glava " šteka ". Navodno je prošle sezone našao neku sponzu koja je dosta starija od njega, pa ga je čak taj kontroverzni predsjednik/vlasnik FCSBA prozvao u stilu : " samo se je*e sa tom fufom, a onda dođe na teren i ne može ništa". Hahahahahaha, baš nam treba novi Sammir.
  • Krizy
    36.3k
    Sammir je i onakav imao bolesnu statistiku.
    U europskim utakmicama 11 golova i 10 asistencija, većina u kvalifikacijama, no ipak odlično.
    Ovaj nema dojmljivu statistiku ni u njihovoj ligi.
  • Patrik11
    120
    hoxha da malo skupi muda rumunjka bi ucio o nogometu svakako igra preko kurca
  • Patrik11
    120
    rumunjko bi u dinamu bio nesto kao sterling u celsiju
  • Zagreb1992
    1.3k


    Grdno se varaš ..još ako odigra top EP bit će ponuda
  • Facke
    2k


    Pitanje terih klubova..
  • BBBaranja
    1.9k
    Čekam tekmu Arsenal-Porto i vidim Taremi na klupi,ode na transfermarkt pogledat kad ono ugovor ističe na ljeto,ulazi u 32.godinu..on mi je baš jeben napadač,volio bi ga vidjeti ukoliko nas Bruno napusti ali vjerujem da su nam šanse skoro nikakve da ga dovedemo..samo maštam :cool:
  • Krizy
    36.3k
    Taremi je već potpisao za Inter :rofl:
  • BBBaranja
    1.9k

    To mi je promaklo :grin:
    Znači umjesto Zagreba odabrao Zaprešić? :yikes:
  • Izet Hajrović
    882
    trebao je doći kod nas onda kada je i Moharrami dolazio, sjećam se da se u medijima pisalo o njemu kao da ga je Tanac preporučio.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ima tu pravih igrača, pogotovo za nas, u Rumunjskoj naravno. Otele iz Cluja, gledao sam dosta utakmica ove sezone, kome se da neka obrati pažnju.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ja uvijek onome tko mi priča o nekakvoj Livajinoj dominaciji samo usmjerim misli na Jorgea Cruza Camposa - Sammira. Čovjek je pijan bio najbolji igrač u ligi. Pijan!
  • SjevernaStrana
    753
    Otele iz ClujaTongo Doumbia

    Već neko vrijeme mislim spomenuti ovog lika... odličan za Cluj ove sezone... najčešće igra lijevo krilo, no može pokriti sve naprijed, također znao je odigrati i u vezi... Milijun eura po Transfermarktu ako se ne varam..
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    iz prve ruke imam neke stvari tamo. Znači Dinamo bi mu bio premija, gledao sam dosta utakmica. Zanemarimo i statistiku (brutalna je), ali ovo je igrač za Dinamo. Tvrdim to. Barem onoliko koliko se razumijem u nogomet. Ta liga je podcijenjena, a fizički je skoro nivo iznad naše recimo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.