• SjevernaStrana
    751
    13 golova i 6 asistencija ako se ne varam (ne puca penale), stigao iz UTA-e Arad koja je prošle godine završila predzadnja u regularnom dijelu, ove sezone baš eksplodirao... Je li za Dinamo ili nije ne bih mu sudio samo ću ovo ostaviti ovdje: Kaneko+Špikić+Vidović+Hoxha=13 golova i 11 asista(HNL brojke, bez Hoxhine statistike iz Belupa je to 8G i 10A)... :grimace:
  • rob ljubavi
    774
    Otele se cini ok, ipak tko zna...

    Po meni iz te Rumunjske jedino vredi Florinel Coman :)
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Sad sam pogledao par sažetaka ovog Otelea. Bome,to je igrač kojeg bih volio vidjeti u Dinamu,barem po ovome što sam pogledao. Još jedan za kojeg mislim da bi nam bio dobar jer Vasil Kušej. Tog igrača sam već spominjao prije na ovoj temi, lijevo krilo Mlade Boleslav,23 godine, 6 golova i 8 asista (drugi asistent lige) ove sezone, nedavno debitirao za seniorsku repku Češke,čak i asistirao u toj prvoj tekmi. Dva milijuna mu je vrijednost na transfermarktu. Svakako,obojica mi djeluju da bi mogli naći svoje mjesto u Dinamu. :up:
  • Crni86
    1.1k
    Nadam se da ce novi sportski direktor zsduziti nekoga da baci oko ponekad i na ovu temu na zoni, jer svakako uvijek ima zanimljivih imena ovdje pa da onda sportski sektor jos odradi svoje kao struka i da na predstavljanju se kaze: da pogledali smo decka na preporuku “ime profila” sa foruma zona dinamo. Bila bi to i dobro popracena medijska prica kako su navijaci pomogli u otkrivanju igraca
  • Praskaton
    1.8k
    da pogledali smo decka na preporuku “ime profila” sa foruma zona dinamoCrni86

    Je ,i da tom članu da 10% od iduceg transfera :lol:
    Neke ideje su stvarno...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Neke ideje su stvarno...Praskaton

    imam ja bolju.
    Glasamo za pocetnu postavu i formaciju prije utakmice.
    Najlajkaniji post naravno donosi i to u stvarnosti.
    Spiker na stadionu govori: 'danasnju postavu i formaciju vam je omogucio ''ime profila'' sa foruma zona dinamo.

    Molis Boga da se odabere tvoja postava, a onda molis Boga da ne izgube jer bi dobio nekoliko odgojnih pri izlasku sa stadiona.
  • Praskaton
    1.8k

    Bit cu zločest i vjerovat da Jakir prije utakmice škicne na temu i vidi koja postava je "najlajkanija" :grin:
  • Crni86
    1.1k
    pa kako nam je razvijena scoutska sluzba u ovom trenutku, mislim da ovdje ima puno vise imena nego u zapisima nasih scouta.

    Nemoras ici sada u neku krajnost…. Ali vec kada dovodis igrace koje ti nude razno razni agenti da za to poberu lovu (citaj u interesu im je uvalit ti nekog), zasto onda nebi poslusao ideju ljudi kojima je stalo do kluba. Nisam ja mislio da sad ces ti napisat taj i taj je igrac za nas pa da ce ga klub odmah dovest. Vec da bi se mogla dobiti neka ideja i stvarno ici pogledati i analizirati tog igraca pa tek kada struka ocijeni ide se u realizaciju. A medijski bi svakako bilo popraceno i to ne samo kod nas vec i u svijetu i to bi bio odlican marketing.
  • Izet Hajrović
    882
    Ze Pedro, 26 godina, rezervni stoper Porta. Ugovor mu traje do 2026. Zanimljiv igrač koji je tek u ovoj sezoni skupio nekoliko utakmica prvoligaškog iskustva, od 2021. je u Portovoj B ekipi, a prije toga bio je u Estreli i mlađim kategorijama nekih manjih klubova. Ono što je odigrao u ovoj sezoni izgleda dosta dobro sttaistički iako je riječ o malom uzorku. Pogledao sam highlightse i izgleda mi dosta dobro, moderan stoper, dobar u izgradnji igre, dobre duge lopte, brz i osvaja duele. Rekao bih nešto kao Max, ali jači u duelima. Mislim da bi bilo dobro dovesti ga na posudbu s opcijom otkupa pa da ga vidimo, u najgorem slučaju može nam biti rezerva. Ako može biti na klupi Porta u LP protiv Arsenala, onda može biti i kod nas, a potencijalno možemo dobiti top stopera za sljedećih nekoliko godina. Svakako, na ljeto će nam trebati stoperi jer ćemo se nekih sigurno riješiti i uz njega doveo bih jedno provjereno ime, npr. Jakov Medić ako je stvarno otpisan u Ajaxu.
  • LM1995
    1.7k
    doveo bih jedno provjereno ime, npr. Jakov MedićIzet Hajrović

    Po čemu je Medić provjereno ime?
  • Herñan Crespo
    79
    Medic se nebi mogao zamislit u HNLu. To su njegove rijeci.
  • SjevernaStrana
    751
    26 godina, rezervni stoper Porta. Ugovor mu traje do 2026. Zanimljiv igrač koji je tek u ovoj sezoni skupio nekoliko utakmica prvoligaškog iskustva, od 2021. je u Portovoj B ekipiIzet Hajrović

    Portugalski Branimir Kalaica :sweat:
  • Laugreano
    1.3k
    Čekam tekmu Arsenal-Porto i vidim Taremi na klupi,ode na transfermarkt pogledat kad ono ugovor ističe na ljeto,ulazi u 32.godinuBBBaranja
    Posrećilo ti se :sweat:

    https://www.vecernji.hr/sport/dinamo-igracka-krizaljka-iran-mehdi-taremi-pojacanje-1177132
  • BBBaranja
    1.9k

    Neka nama našeg Petka,jebeš Taremija :grin:
  • Izet Hajrović
    882
    u usporedbi s Bernauerom je bolji igrač. Cvajta je jača od 2. francuske lige, a u Cvajti je Medić igrao dobro. Uostalom, nije ga bezveze Ajax doveo, valjda su vidjeli nešto u njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.