• masacusec
    3.1k
    Petković je možda među najboljim igračima ali definitivno nije vođa momčadi. Previše je fokusiran na sebe i svoju statistiku.
    Osobno, prije bih dao kapetansku vrpcu beskompromisnim lavovima poput Mišića.
    No, nažalost, kapetana poput Akija, dugo ćemo još tražiti.
  • Krizy
    35.8k
    svoju statistikumasacusec

    Čak bih volio da je malo više takav haha, često doda umjesto da puca ili ide na dribling.
    To je jednostavno Petković, nije on sebičan nego je igrač poteza :grin:
  • Nino Bule
    11.4k
    Previše je fokusiran na sebe i svoju statistiku.masacusec

    Petkovic je valjda zadnji igrac za kojeg bi ovo rekao, covjeku je draze asistirat nego zabit pet golova, i svi mu tu uzimamo za slo sto mu za napadaca fali te sebicnosti. Ono sto mu fali za kapetana je (nekada) voljni moment, da je on taj kad ne ide koji potegne i svi drugi krenu za njim.
  • plavi72
    704
    A vratari će nam biti kapetani nema dvojbe Livi ako ne brani onda Zagi...
    A moja želja Ivanušec jednog dana(ako ne ode ).
  • marcio amoroso
    32.2k
    Šta mislite kome dati traku ako Livi ode? Petko se nameće kao logično rješenje, posebno ako potpiše novi ugovor. S obzirom na to da je Petko napadač i da naravno ne igra uvijek bitni su i zamjenjici kapetana,
    Po meni prva zamjena Ristovski, druga Mišić, a treća Baturina.
  • Teofil Kateran
    852
    slažem se s tvojim izborom, jedino ako se Perić vrati u prvu postavu (a nadam se da hoće) bi mi on bio svakako prije Baturine.
  • Captain America
    13.6k
    Ko je držao jučer motivacijski govor prije utakmice? Eto odgovora ko je vođa ekipe. Daj mu novi ugovor i daj mu traku.
  • Box
    28
    Po meni ristovski, ima tu emociju i gard fightera
  • Droljo
    4.9k
    Risto ili mišić
  • Bruh
    901
    Baturina da bude malo i prst u oko tovarima ali i primjer kako se zna radit u mlađim kategorijama
  • Crusades1986
    9.7k
    Valjda nam neće referenca za kapetansku traku bit prcanje tovara. Pa čak niti malo.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ko je držao jučer motivacijski govor prije utakmice? Eto odgovora ko je vođa ekipe. Daj mu novi ugovor i daj mu traku.Captain America

    upravo to...

    stoje u krugu i petko govori, ostali šute...to je automatski znak da je on prirodni vođa.
  • xavier
    11.1k
    Svaka čast Ristovskom na njegovom žaru i energiji, ali nije biti kapetan samo to što vi mislite. Samo da je najglasniji i odmah kapetan.

    Ne znam po kojem kriteriju bi trebao biti kapetan ispred Mišića.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ne znam po kojem kriteriju bi trebao biti kapetan ispred Mišića.xavier

    Pa Ristovski ima više iskustva kao kapetan od Mišića. Sigurno je žešći i agresivniji lik, a koliko je nenormalno sposoban napalit navijače znamo još od vremena iz Rijeke.

    Po kojem je kriteriju Mišić ispred njega?
  • Hrc-Vg
    208
    Petku kojem se igra svaka 10. utakmica dati kap. traku? Super ideja. Ristovski je daleko najbolji izbor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.