• doubletrouble
    1k
    Glasalo se o zahtjevu da skupština suspendira odluku iz 2018. godine koja se odnosila na to da Dinamo neće tražiti novac kojeg je iz kluba izvukao Zdravko Mamić. Zahtjev je prihvaćen, a 38 skupštinara je bilo za, a dva su bila suzdržana.
  • Jurki
    8.7k
    po tome ce se traziti da novci koji su uplaceni u drz. proracun budu vraceni klubu?
    Ili je presla baba s kolacima?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    a dva su bila suzdržanadoubletrouble

    Zna li se možda osim Zovka pretpostavljam, tko je bio suzdržan? Tko god da je bio, već sad je kasno izbaciti ga iz kluba, jer je to trebalo biti napravljeno odmah nakon glasanja.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Prošla baba s kolačima za to, ali ima ova optužnica gdje je više para u igri.
  • SAS1987
    13.5k
    Čestitke i zahvala svima koji su se izborili za taj statut. Za taj sam moment godinama čuvao quote:
    There are only two forces in the world, the sword and the spirit. In the long run the sword will always be conquered by the spirit. Napoleon Bonaparte.
  • kibic
    1k
    O jebemu miša! U teretani sam, znači jebeš noge, danas samo prsa jer je srce poplavilo!
    Čestitke svima koji su progurali ovo godinama, i najviše našim u skupštini.

    Danas se slavi, ali BSN.
  • Jurki
    8.7k
    Prvi dan zime.. al mi nije nikad bilo toplije oko srca ko sad.
    Sutra cemo to dobrano zalijati.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Kao i novinari i većina njih u klubu, dio navijača se isto peca na brojke i omjere u skupštini i gleda sve kroz matematiku, a catch je nešto skroz drugo. Jasno da se ljudima ne da čitati nešto što se zove Statut, a nije lako ni razumjet sve i stavit u perspektivu i kontekst vremena i odnosa između raznih struja i strujica i kako stvari uopće funkcioniraju u stvarnom životu...pustite brojke. Nit je tih 35 beton, nit će sve stat na ovome. Sad je sve do toga koliko će navijačima, članstvu... dalje biti stalo da se nastavi s ovim. Srušiti je lako, al gradit nešto, to nije lako i ne ide to preko noći.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Čestitam svima koji su bili uključeni u ovu priču i koji su sve izgurali i istodobno nam svima čestitam novi rođendan kluba! Srce mi je ko kuća. :heart:
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Cestitke i zahvale svima koji su godinama radili na ovom. Dan koji ce zlatnim slovima ostat zapisan u Dinamovoj povijesti, novi rodendan!
  • Jaro
    5.6k
    Cestitke svima, a hvala onima koji se vec godinama trose na ovaj ili onaj nacin za ovo.
    Vidimo sto samo "nasi" povjerenici znace - sto ce tek biti kad udje 40% skupstinara.
    A sad pritisak na upravu da sve dobro iz kancelarija pogura i na teren...
  • Brusa
    729
    Čestitke i zahvala svima uključenima! Korak u dobrom smjeru! Veliki korak.
  • blue heart 72
    1.4k
    Čestitke svakome tko je i na najmanji mogući način pridonio ovoj velikoj stvari, a pogotovo onima koji su iznijeli ovu borbu.

    A sada samo čim jače dalje u nove pobjede.
    Postao si opet naš Dinamo.

    Jasno je da tu ima još puno posla, ali onaj prvi ujedno i najteži korak je napravljen
  • Papastrumf
    9.9k

    Također čestitke svima. Posebne čestike i zahvala našim deckima u Skupštini, neki su ujedno i aktivni ili manje aktivni clanovi ovog foruma @BluePhone67 @deda @xavier. Cestitke i nasim deckima u IO-u, Naukovicu i Skenderu te naravno @Kwedi.

    Navijace, koji su se najvise dali u ovo necu naravno spominjati, oni ce se prepoznati.
  • Sajla
    3.5k
    Ovo je vjerojatno jako patetično i ne može se usporediti ali... bio sam maloljetan i nisam potpuno razumio što im je to značilo kad su moji starci početkom devedesetih izašli na glasačko mjesto i prvi put u životu imali pred sobom glasački listić na kojem nije bila samo jedna opcija. A više od 30 godina kasnije izgleda da ću imati priliku po prvi puta skupa s tisućama drugih članova izaći na izbore za Skupštinu Dinama. Nije isto, ali mi puno znači i neću skrivati suzu u oku.
    Hvala svima koji su se za ovo izborili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.