• Neki tip
    19k
    Nogomet se od ostalih poslova razlikuje po tome što uključuje emocije milijuna ljudi i što su rezultati mjerljivi brže, češće. Naravno, bitni su to elementi koje treba uzimati u obzir. Međutim, ipak i tu, bas kao i u drugim kompleksnijim poslovima (nogomet je jednostavan, ali vođenje tima od 20-30 ljudi prema istom cilju nije uopće), postoji relativno ogranicen broj ljudi koji mogu dobro obavljati taj posao. U tom kontekstu bih, kod onih koji posao rade bolje no što su oni prije njih, bio vrlo oprezan pri prvim poskliznucima.
  • deda
    27.6k
    I ja bih bio vrlo oprezan. Ali neku granicu si moraš odrediti.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Baš me zanima iduća utakmica kako budemo izgledali, je li Bjelica našo neko riješenje i jel uspio nać novu energiju. Ali jednu stvar mora definitivno izbacit van, a to je njegovo preferiranje igrača jer to onda dovodi do nezalaganja i loše igre istih.
  • Eduardo
    17.2k
    kaže - 'moram analizirati ponašanje'... nadam se da nije mislio samo na ovu posljednju utakmicu. Već nekoliko puta se u pozadini utakmice čulo njegovo 'divljanje'. Mislim da je i ranije zaslužio poneku packu po prstima.

    Što se tiče energije, nadam se da tu nisu nešto dublji razlozi koji su narušili pojedine odnose koje bi možda bilo nešto teže ispraviti nego se to trenutno čini.
  • reziser
    6.2k
    Nenad Bjelica bi prema kazni koju mu je izrekao Alan Klakočer, disciplinski sudac 1. HNL, trebao propustiti idućih pet utakmica Dinama u ligi, a među njima i veliki derbi 4. ožujka na Poljudu. No, Bjelica bi na kraju ipak mogao biti na klupi u najvećem hrvatskom derbiju.

    Naime iz Dinamovog priopćenja može se iščitati da će se Modri žaliti na ovo odluku, a žalba automatski odgađa izvršenje odluke. Dakle, Dinamo će žalbom pokušati doći do toga da se Bjelici smanji kazna, ali i da mu osigura da u iduće dvije - tri utakmice bude na klupi. Dinamo u nedjelju igra protiv Intera, zatim dočekuje Rijeku, a onda gostuje na Poljudu kod Hajduka i ako žalba ne bude odbijena ili uvažena do derbija, Dinamo će na klupi ipak imati svojeg trenera.
    Nije ovo ništa neobično, ovakvim se pravnim mehanizmima služe svi klubovi u HNL-u kad su u pitanju kazne, primjerice za prazne tribine. Bjelica treba platiti dvije tisuće kuna i čeka ga suspenzija od mjesec dana ako Klakočer zbog žalbe ne smanji kaznu, ali ostaje pitanje kad će trener Dinama tu kaznu izvršavati.
    Kazna bi mogla krenuti teći tek za 15-20 dana jer Dinamo je povukao očekivani i logičan potez. Bilo je za očekivati da će se žaliti na ovakvu odluku.
  • Eduardo
    17.2k
    Danas je Bjelici 100. utakmica na klupi Dinama?
  • kinfa95
    485
    Danas Bjelica ako ne dobije, što se mene tiče može ić
  • reziser
    6.2k

    mislim da bi bilo previše tekmi da nije dobio hajduka
    uvjeren sam u pobjedu :)
  • Kwedi
    3.8k
    Ako Hajduka ne dobijemo na Poljudu, trener može letiti?
    Fino. Kriteriji sve viši.

    Drugu sezonu ako nemamo sto golova u prvenstvu i trideset bodova razlike, trener može ić
  • Neki tip
    19k
    dobro, da se pretpostaviti da @kinfa95 to broji kao akumulirani prekršaj.. :)

    Ne slažem se s njim, samo velim da čisto sumnjam da mu je jedan poraz/remi kriterij. Valjda misli na to što ove sezone nije još dobio Hajduk pa ako ni sad ne dobije, onda se čaša prelila. :confused:
  • kinfa95
    485
    Tako je, treći derbi + Rijeka kup, za mene dovoljno; i Osijek se može dodati tim utakmicama
  • Kwedi
    3.8k
    ovakvog trenera treba čuvat ko malo vode na dlanu, a nama standardno nešto uvijek ne paše.

    da ne upotrijebim izreku o rđavom kurcu...
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne treba idealizirat bjelicu ja sam prvi srao po njegovim javnim istupima ovdje kad su ga oni koji zazivaju otkaz branili, s druge strane jedino njegov rezultat ga drzi na klupi di mu se ocito sapuna daska i pokusava ga se zamjenit četnikom juniorom ili nekim njihovim poltronom. U ovakvoj situaciji trazit bjelicin otkaz je suicidalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.