• Mrvica
    3.2k

    Mili da se razumijemo i ja kupujem online jer ne živim u Zagrebu i po meni je to debilno ako nema. A isto da ti ja kupujem paket ili šta već ne bi mi bio problem poslat svoju osobnu, oib, jmbg i ostala čudesa da imaš osnove za tužbu ako dođe do zajeba. Samo kažem da dosta članova vodi borbu i ja sam jedan od njih tako da te razumijem. Kao što je rečeno gore razmijenit kontakte, whatsapp, iban ili uplatit nakon kupovine sve se da dogovorit.
  • Mislav Živkovic
    2
    pa za 600kn ili 900kn te nebi tužio... u najgorem slučaju bi ostao bez para...samo mi na prvu nezgodno... riješit čemo online... nije greda
  • Salva
    2.3k
    Polako. Pričekajte da klub objavi detalje. Možda i bude online prodaje.
  • Alen
    79
    Razumijem da je glupo ako ih ne bude online za kupit, ali isto tako treba bi imat bar mrvicu vise postovanja i povjerenja prema svojoj tribini. Svi smo mi tu na Forumu a i na maksimiru zbog Dinama, a ne da zaradimo 500kn ako nekog zajebemo...
  • Mislav Živkovic
    2
    ma sve jasno... ako nebude online stat cu pred ticket point ili nekog zamolit i sve 5
  • masacusec
    3.1k
    E moj nevjerni Mislave Živkoviću...
  • über alles
    1.5k
    Iskreno se nadam da nece bit online.


    Svi redovni van zg znaju nekog tu ko ce im kupit I na taj nacin ce ic ljudi koji idu na dinamo ,a ne na ligu prvaka.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Slažem se, u protivnom očekujem barem na zapadu brdo jazavaca s dresom Kantea ili Lamparda...
  • Robredo276
    265
    Kad bi se forumski Mislav Živković zaista i zvao Mislav Živković, bila bi ovo jedna od najjačih prepiski na svim hrvatskim forumima ikad! :lol:
  • über alles
    1.5k


    Cak nebi ni imao nikaj protiv toga da je istok tu, jer to je manje vise normalna pojava na LP ak se popuni gostujuci sektor.

    Al ovak bez istoka Dinamovci moraju bit prioritet i nadam se da ce se poduzet sve da tak i bude.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa nije Dinamo neka seoska zadruga… Ako si top 30 klubova u Europi, onda je red da se tako ponašaš i staviš svoj klub na otvoreno tržište… Godišnje su bile u prodaji 2 mjeseca i klub je bio vise nego pošten prema svojim navijačima

    Nema apsolutne nikakve razlike bio na stadionu neki navijač Chelsea iz Rijeke ili neki nazovi dinamovac koji će doći samo na tu utakmicu ili eventualno još s Milanom… Nijedan ni drugi nisu tu zbog Dinama
  • NitkoBitan
    12k
    Naravno da ce bit online prodaje samo je upitno od kada ce se moc normalno kupovat. Kod svake vece navale pad sustava traje najmanje 2-3 sata, a moguce da je i namjeran jer klub daje prednost ovima koji stoje u redu na karatani. Najbolja opcija je nac tu nekog na forumu i sve se dogovorit (u inboxu naravno), od cijelog interneta i drustvenih mreza tu su definitivno najpouzdaniji ljudi.
  • Str1nger Bell
    677
    Nije vezano za utakmicu, vidim da je vecina komentara o ulaznicama. Da li bi se ikako moglo naravno ukoliko netko sa Zone ima vremena i volje, da ljudi sa Zone imaju mogucnosti putem svog predstavnika dobiti karte prije ostalih.
    Znam da zvuci mozda bezobrazno, ali vjerujem da ima stvarno puno ljudi kojima je teže doci do ulaznice zbog mjesta stanovanja,posla itd.
    Svakakve udruge u Dinamu imaju svog predstavnika, on dobije popis ljudi koji su se prijavili za karte i novac, te klub osigurava karte.
  • Bosna86
    11.6k
    Nekad je zona imala akreditaciju i za teren i za novinarsku lozu… Poslije odlaska Bjelice nije bilo vise mjesta za zonu

    Možda bi čak i moglo, ali stvarno ne vidim potrebu za tim sve dok postoji online prodaja
  • marcio amoroso
    32.2k
    Poslije odlaska Bjelice nije bilo vise mjesta za zonuBosna86

    Nema to ništa sa Bjelicom :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.