• Bosna86
    11.6k
    Može se kroz redove pročitati :smile:
  • deda
    27.8k
    Ma poklopilo se to s coronom i ogranicavanjem kapaciteta novinarske lože.
  • Nino Bule
    11.4k
    I sa zeljom kluba da se zatvore za medije
  • Jaro
    5.5k
    Losi rezultati Chelsea kod mene stvaraju veci strah nego da su do sada gazili. U tom slucaju bi mogli racunati na odmatanje orvotimaca, opustanje i slicno... Ovako, Tuchelu je svaka tekma kvalifikacijska...
  • Eduardo
    17.5k
    s druge strane imaju samo 7 od 15 bodova u prvenstvu, a nakon Dinama imaju West Ham i jako dobri Fulham, te Salzburg i Liverpool. Ako bi išli negdje kalkulirati ja se nadam da bi to moglo biti u Zagrebu. Sve osim pobjeda protiv čekićara i Mitrogola ih dovodi u vrlo neugodnu poziciju u Premiershipu.
  • blackbully
    4.4k
    Ako bi išli negdje kalkulirati ja se nadam da bi to moglo biti u Zagrebu.Eduardo

    Ja na ovo gledam upravo suprotno. Za njih je Dinamo jedino gdje sigurno mogu uzeti 6 bodova i zašto onda kalkulirati?
  • Eduardo
    17.5k
    zato što bi ovo možda bio i najbezbolniji kiks, pošto je prvo kolo i ima dovoljno mjesta za popravni. Ima dovoljno jak kadar da si to može priuštiti, a ako je poprimio imalo engleskog podcjenjivačkog mentaliteta nadam se da će to i učiniti.
  • blackbully
    4.4k
    Chelsea je za južnu tribinu dobio na raspolaganje 1250 ulaznica. Nije mi baš jasno, premalo je to. Ako dodamo njihove iz Londona + ove udruge iz Hrvatske i "regije".
  • NORTE
    9.1k
    Chelsea je za južnu tribinu dobio na raspolaganje 1250 ulaznica.blackbully
    Čak i za najrizičniju tekmu godine gosti dobiju duplo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa 5% od kapaciteta. Dosta im je to.
  • NORTE
    9.1k
    Pa 5% od kapaciteta. Dosta im je to.Mr Anderson
    Odjednom 5% vrijedi na Maksimiru, a istovremeno propada zarada od 2700 praznih mjesta.
  • blackbully
    4.4k
    Znači po tome se UEFA drži pravila postotka makar je cijela tribina gostujuća? Po meni glupost, daj im cijelu i neka dođu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zašto bi im dali cijelu tribinu ako ne moramo? Stvarno vas ne razumijem.
  • og1986
    2.9k


    Zarada ? Navijački sigurno neće biti bolji
  • Nino Bule
    11.4k

    Pa nek navijaci chelsija iz tuzle i đakova idu na jug, a ne nama uzimat karte za zapad, a uostalom nogomet se igra zbog gledatelja, nek dođe 4000 engleza gledat potop svoje ekipe na maksimiru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.