• Majki2111
    2.6k

    Top, očaran sam. Ne znam zakaj :grin:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Milan tuče Juventusa
  • db-izbjeglica
    12.6k
    u utorak dinamo salzburg sudi nijemac Tobias Stieler!
    bravo UEFA! nijemac svira austrijancima! pa jbt daj stavite da je u međunarodnim natjecanjima nemoguće uparti suce i klub iz istog jezičnog područja.
  • NORTE
    9k

    Ima li službena potvrda da Milan ne prodaje ulaznice za Zagreb?

    U tom slučaju cijeli jug dinamovcima.
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto mene to pitaš? Kak da ja to znam? :sweat:
  • xavier
    11.1k


    Pa ti više čitaš forume drugih klubova nego Zonu :sweat:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Suma sumarum
    Ak Dinamo pobjedi Milan a Chelsea Salzburg, onda Dinamo ima osigurano proljece u Europi

    Niti u jednoj utakmici se nismo osramotili, dapace odlucivale su sitnice, ja zadovoljan!
  • marcio amoroso
    31.9k
    Suma sumarum
    Ak Dinamo pobjedi Milan a Chelsea Salzburg, onda Dinamo ima osigurano proljece u Europi

    Niti u jednoj utakmici se nismo osramotili, dapace odlucivale su sitnice, ja zadovoljan!
    bbb medimurje

    Sve rečeno. Nema depresije nego idemo dobiti taj Milan i ispisati još jednu sjajnu stranicu naše povijesti :pray: :strong:
  • Ali
    1.9k
    Sad gledao , isjecke iz milana. Pa ovi mjemacki suci su totalni kretrni svi od reda. Frajer svira penal i direktni crveni za lagano povlacenje, joa je moha dobro i prosao pokraj ovakvih sudaca .
    Ocaj, pa ne kuzim i urfe kaj se zahebavas, nama.onog panja u salzburgu koji nezna na sat i nezna za kartone za grubi nasrtaj sa ledja. Danas isto tupan od suca, petka je onaj crnac ubio kako rukama tako i koljenima i niti jedan faul za brunu? Ovaj crveni za tomoria..

    Kretenski suci uz svu tehniku i var, ali kad imas glupsone...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo od danas treba svaki korak, svaki poziv i svaku minutu u klubu podrediti utakmici protiv Milana. Za mene osobno je to utakmica ove generacije i pobjeda znači doslovno dolazak pred vrata raja.

    Iskreno me klinac boli i za Varaždin i za tovariju i ne bi osobno imao ništa protiv da te dvije igraju Nevistić, Štefulj, Marin, Emreli i ekipa. Ovih udarnih 13, 14 igrača mora biti maksimalno spremno za taj sudar sa Milanom. Ako treba neka idu u Španjolsku ili Portugal na mini pripreme jer je ovo prilika života.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Složio bi se, ali Čačić nažalost zna da ga jedino HNL može koštati glave i da ne vjerujem da će išta riskirati.
  • pencilneck
    635
    Upravo tako. Čačić će u strahu za svoju guzicu na Poljud poslati najjači sastav.
  • The Undertaker
    3.9k
    Realno, trebalo je odgoditi utakmicu sa Hajdukom a ne sa Istrom. Pogrešno se planiralo i sad ga kusajmo. Čačić će sigurno ići u Split sa najjačim sastavom.
  • pencilneck
    635
    Da je HNS samoinicijativno odgodio utakmicu s Istrom kao što je u identičnoj situaciji to napravio Hajduku između 2 utakmice s Vitorijom, sada bismo i dalje imali joker odgodi i mogli ga iskoristiti za utakmicu s Hajdukom ili Osijekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.