• Mlađi referent
    10.4k
    Logika odgađanja je jasna i ispravna. Kad si na 100% spremnosti i dalje si protiv Milana popriličan outsider.
    Sa Salzburgom si tu negdje i razumno je odmoriti se upravo za tekme protiv njih. Da smo jučer pobijedili onda ova protiv Milana ne bi bila imperativ i sad se ne bi pričalo o tome da je nešto napravljeno pogrešno iako nije.

    Druga stvar, ako Čačić izvede prvu postavu protiv tovara “u strahu za vlastitu guzicu” onda je problem puno dublji i pričamo o lošem upravljanju klubom. Zašto bi trener koji je toliko napravio u 6 mjeseci sad na takav način drhtao za stolicu? Jedino objašnjenje je da je tekma protiv tovara vrlo važna, ali onda MORA izvest prvih 11.
  • xavier
    11.1k
    Kad si na 100% spremnosti i dalje si protiv Milana popriličan outsider.
    Sa Salzburgom si tu negdje
    Mlađi referent

    A tablica kaže da Salzburg ima više bodova od Milana...i usprkos tome, svi su uvjereni da "protiv Milana ne možemo, a Salzburg treba samo stisnuti i raspast će se" :chin:
  • Mlađi referent
    10.4k


    Jučer sam rekao kaj mislim o dobrom dijelu dinamovog puka.

    Kad stisneš Salzburg onda se dogodi da u 60oj igrači više ne mogu stajat na nogama, a RBS može odigrat još jednu utakmicu. Jebiga, to je simplificiranje i nije tako lagano pobijedit nijednu ekipu na ovoj razini kao što bi neki htjeli da je.

    Drugo, tablica je vrlo površno gledanje na stvari i nije nikakav pokazatelj da je Salzburg bolji od Milana ukupno gledajući. Već iduće kolo može bit totalno suprotna situacija. Mislim, Union se nalazi ispred Bayerna pa sam nekako uvjeren da bi svi rađe igrali protiv Uniona nego protiv ovih drugih.

    I treće, mi protiv Milana možemo i ja vjerujem da ćemo i pokazat dobru igru i ako nam se poklopi par stvari, možda dođemo i do rezultata. Možemo igrat sa svima u Europi, pogotovo na Maksimiru, ali to ne znači da i hoće svaki put ispast rezultatski dobro, nit da nužno mora svaki put ispast dobro.
  • The Undertaker
    3.9k
    Logika odgađanja je jasna i ispravnaMlađi referent

    Dobro onda, koliko smo utakmica (prije RB) odigrali nakon reprezentativne pauze?
  • The Undertaker
    3.9k
    Znači, većina je imala 15 dana odmora (kup ne računamo) i sad su nakon dvije utakmice umorni? Što će tek biti sada do Milana...
  • Mlađi referent
    10.4k


    Pa onda smo trebali odgodit protiv Osijeka, a ne Hajduka? Što će tek do Chelseaja bit…

    Mislim, ja bi zabranio odgode općenito i ne bi odgodio niti jednu no ovdje je donesena ispravna odluka ako se već odgađa. Nisi dopustio ni umor ni rizik od ozljede protiv Istre i otišao si spreman na Salzburg s kojem si skoro pa egal. Da je prošlo, ovo protiv Milana ne bi bila toliko važna utakmica i ove debate ne bi sad bilo.
  • The Undertaker
    3.9k
    Samo kažem ako smo umorni dvije utakmice nakon 10-dnevnog odmora onda do 12.11. tj. zadnje utakmice sa Rijekom nećemo moći stajati na nogama.
  • LovroZG
    1.3k
    Lako je sad bit pametan s tim odgodama. Nisu odgode garancija ničega nego, ajmo reć, "marginal gain" da probaš ostvarit neku sitnu prednost nad protivnikom. Probalo se, nije pomoglo (a možda i je jer nismo zgubili) i to je to.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nisu odgode garancija ničega nego,LovroZG

    Za mene su garancija da si fizički nespreman i da ne vjeruješ sam sebi.

    Pa Salzburg nije odgađao pa nas je u drugom pojeo fizički.
  • Eduardo
    17.2k
    Pa Salzburg nije odgađao pa nas je u drugom pojeo fizički.marcio amoroso

    Ok, odmarali su gotovo cijelu momčad. Od XI koji su sinoć startali njih tri su igrali u početnoj postavi za vikend. Jedan od njih bio je bio golman, drugi je izašao na poluvremenu, a treći u 60. minuti. Koristili su još Sučića od 60. i Šeška zadnjih 10 minuta.

    BTW sinoć su mijenjali samo dva igrača od kojih je Šimić ušao tek u 86. minuti. I u prvoj je malo mijenjao, njih trojicu - dvostruka zamjena u 79. i jedna u 92. minuti. Nije baš da puca od povjerenja u rezerve u ovim euro tekmama.
  • Infinity
    15.2k
    Jel moguce da je tip napisao u statusu to sto je napisao i onda to isto pobio dolje u tablicama? Jos bi ljudi nakon moguce pobjede nad Milanom mogli vjerovati da smo prosli.
  • blackbully
    4.4k
    Milan pustio u prodaju ulaznice za utakmicu u Zagrebu, cijena 22 eura. Ne piše kapacitet, ali pretpostavljam da se UEFA drži tih 5% i za njih. I gle čuda, imaju online kupovinu, ne moraju kampirat 8 sati po hladnoći ispred svoje karatane.

    Očito ništa od Gazzette i priča kako je Milan zabranio prodaju zbog straha od mogućih nereda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.