• db-izbjeglica
    12.8k
    za dvoboj salzburga i dinama su utakmice dinamo - chelsea, milan - dinamo, salzburg - milan, chelsea - salzburg apsolutno nebitne...

    to će biti totalno drugačiji nogomet... salzburg je protiv milana imao posjed 34%, a protiv chelsea 27%...čisto sumnjam da će tako igrati protiv dinama, terenska inicijativa i težište igre neće biti takvo.

    zapravo, salzburg ovakve utakmice ne igra često.
    u austrijskoj ligi nemaju klub jačine dinama, sve je slabije.
    nema baš puno klubova u europi te kvalitativne razine....

    realno, ti dvoboji će biti nešto kao playoff lige prvaka...a salzburg se tamo nikada nije najbolje snalazio. dobro je što dinamo nakon dva kola ima malu bodovnu prednost, sad jednostavno treba uzeti više bodova u 2 utakmice i posao je s dinamove strane obavljen.
  • marcio amoroso
    32.4k
    sad jednostavno treba uzeti više bodova u 2 utakmice i posao je s dinamove strane obavljen.db-izbjeglica

    Ja bi bio i sa isto bodova prezadovoljan. Dva neriješena ili po pobjeda meni apsolutno ok, a 4 boda kraj svijeta :starstruck:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Da, isto bodova je OK... I dalje je dinamo ispred salzburga i ostaju dva kola u kojima ni salzburg, ni dinamo ne ulaze kao favoriti.

    Sa 4 boda je dinamo već praktički sigurno 3. u skupini. Ako se ne varam, Salzburgu bi tad trebalo 6 bodova iz dva kola da budu ispred, uz uvjet da dinamo ne osvoji ni jedan bod u ta dva kola.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sa 4 boda je dinamo već praktički sigurno 3. u skupini. Ako se ne varam, Salzburgu bi tad trebalo 6 bodova iz dva kola da budu ispred, uz uvjet da dinamo ne osvoji ni jedan bod u ta dva kola.db-izbjeglica

    Da, njima igraju samo dvije pobjede uz naša dva poraza. Za to su šanse nikakve.
  • Stjepan
    479
    Salzburg doma odigrao 1 - 1 sa Rapidom iz Beča
  • og1986
    2.9k
    Gledam milan-napoli, Dinamo je bolje izgledao od Napolija u ovih 35 min

    A oboje se bore za naslov, evo, za neku usporedbu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Napoli trkački i fizički daleko iznad nas ipak.
  • og1986
    2.9k


    U drugom poluvremenu, da definitivno
  • xyz
    840


    To je ono na čemu se treba raditi, od selekcije igrača do trenažnog procesa...
  • bbb medimurje
    2.9k
    ne mozete ocekivati da mi budemo trkacki slicni s igracima liga petica
    oni svaki tjedan imaju takvi tip utakmice, da ne govorim o uvjetima kolko su iznad nas
    a i samu kvalitetu igraca odreduje njegova prirodna fizicka sprema, odnosno njegove fizikalije
  • Keyser Soze
    8.1k
    Zato i kažem, to kaj mi dobijemo Chelsea i natrčavamo se s njima 98 minuta ne znači da smo nužno bolja ekipa od njih, ali znači da smo na top razini kad hoćemo.
  • masacusec
    3.1k
    Tada su se rossoneri zagrijali za Bobana da bi ga tri godine kasnije i kupili (doduše, odmah ga poslali na posudbu u Bari)
  • Krizy
    36.4k
    Potpis :up:
    jkzgfrhi0cdljs5b.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Nemam nista protiv, mada pored naseg prolaza navijam da Milan bude zadnji :rofl:
  • Majki2111
    2.6k


    Fora video, ima svega haha

    Zadnja pjesma mi je vrhunska

    Forza diavolo ale
    Vivo solo per te
    Io non ti lascerò
    Sempre con te saró
    E non importa se
    Io finirò nei guai
    Unico amore sei
    Non ti ho tradito mai
    Ooooooooooooooooooooooooooooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.