• masacusec
    3.1k
    red-bull-salzburg-stadium-735px.jpg
    Pretpostavljam da su 127, 128 i 129 gostujući sektori...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tako da ili stajanje u redu od ponoći ili dati 900 kuna već danas da si siguran za tekmu.blackbully

    Godisnjaci imaju pravo prvokupa. Za Milano je oko 1600 godisnjaka iskoristilo pravo prvokupa i treba racunat jos neke koji su imali godisnju a nisu uzeli taj prvi dan (znam ih par)... dakle po mojoj procjeni u Salzburg je spremno ic oko 2000 godisnjaka (na 1500 gostujucih ulaznica). Oni koji nisu godisnjaci nemaju teoretske sanse doci do ulaznice kao ni godisnjaci koji dodu na TP pola sata/15min prije otvaranja.

    Pretpostavljam da su 127, 128 i 129 gostujući sektori...masacusec

    +228
  • blackbully
    4.4k

    Na godišnjake sam se i referirao da će čekati u redu od rane zore ako ne i ranije. Jer kao što si i rekao na 2000 godišnjaka njih 500 će ostati kratki, a ja ih očekujem barem 3000 (treba biti optimist).
    I naravno da slobodne prodaje neće biti, u to smo svi sigurni.
    A da ne govorim koliko naših će ići gore bez ulaznice...
    Zato kažem, za one koji nemaju godišnju jedina mogućnost je uzeti od preprodavača ulaznicu za domaću tribinu.
  • NORTE
    9.3k
    Pretpostavljam da su 127, 128 i 129 gostujući sektori...masacusec

    Uz njih i 228 na gornjoj etaži.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ajmo definirati ciljeve u sljedeće dvije utakmice kao ocjene u školi/na fakultetu:

    6 bodova - izvrstan (5)
    4 boda - vrlo dobar (4)
    3 boda - dobar (3)
    2 boda - dovoljan (2)
    ostalo - nedovoljan (1)
  • Jurki
    8.8k
    4 boda - vrlo dobar (4)db-izbjeglica

    Ja bi stavio i 4 boda izvrstan 5 jer s 4 boda smo ziher najmanje treci.
    Isto tak mislim da je fakat vrijeme za prvu gostujucu pobjedu u ligi prvaka nakon predugih 24 godine.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa treće mjesto u grupi nije odličan rezultat...to bi bio prolazak skupine LP!
    sa 6 bodova iz naredne dvije utakmice dinamo ima realne šanse za to.

    mislim...3. mjesto bi bilo uspjeh jer dinamo to nikad nije uspio.
    međutim, kad se već nudi prilika...zašto ne podići kriterije?
  • Infinity
    15.3k
    3. mjesto bi bilo uspjeh jer dinamo to nikad nije uspio.db-izbjeglica

    Dinamo je 1998/99 bio drugi u grupi LP.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dinamo je 1998/99 bio drugi u grupi LP.Infinity

    znam!
    ali tad to mjesto nije vodilo nigdje...ni u KO fazu LP, niti u uefa cup, jednako kao i 4. mjesto u grupi.
    danas treće mjesto vodi u europa ligu...i mislio sam u tom kontekstu.
  • Infinity
    15.3k
    Razumijem, ali je cinjenica da smo bili drugi. Sistem takmicenja je bio takav da smo ispali.

    Sad ako budemo treci ici cemo u Europsku ligu, ali ce taj rezultat iz 1998. biti nas najbolji rezultat u Ligi prvaka. Sistemi takmicenja se mijenjaju s vremena na vrijeme, a biti drugi u grupi Lige prvaka je teze nego biti treci. To sto ti trece mjesto nudi u jednom trenutku bolji benefit nego drugo mjesto u drugom trenutku je samo stvar srece.

    Mi smo imali tu nesrecu da smo bili drugi i ispali, a sezonu kasnije je drugi isao dalje, a treci u Kup UEFA. Isto je i danas.
  • Klenx
    4.1k
    Sa 2 boda protiv RBS (dva X-a) ili 3 (pobjeda za pobjedu) smo na konju za 3.mjesto te nam 5.kolo otvara stvarno dobru situaciju da se sa Milanom potučemo za rezultat koji nam omogućuje nastavak natjecanja u LP

    Budući da sam siguran da će se Chelsea i Milan poklati međusobno (nitko neće uzeti 6 bodova u tom dvomeču) nakon 4.kola je krucijalno ostati bodovima iznad RBS
  • Cosey
    436
    Bit će teže s Red Bull Salzburgom nego kaj sam mislio. Mislim, nisam mislio da će biti laganini, ali, svejedno. Malo sam ih gledao protiv Chelseaja, stvarno dobro trče, igraju moderan nogomet na dosta visokoj razini.
  • Mali dioničar
    14.3k


    U 88. Munjaković. Mislim da je prvi Škoro, ali nisam siguran.

    Edit. Ipak Kasalo.

  • Jurki
    8.8k
    Kaj se Salzburga tice.. kaj rade Soudani i Fernandez?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.