• Benito
    611
    Samo da dignemo za 20 posto i zabit ćemo 2 komada sigurno
  • Keyser Soze
    8.3k
    Samo ne doživjeti potop, teško se stiže 2+ zaostatka kakvi god ovi bili.

    edit: također ne znam otkud svima optimizam da preokrecemo?
  • Efes Pilsen
    7k
    Mislim, onako nekako po ocekivanjima se to odvija. Mi pokusavamo uspostavit dominaciju u posjedu i priviknut se na brzu podlogu, oni koriste domaci teren i pokusavaju ubrzat igru.
    Problem po meni je sto previse filozofiramo, loptu treba donjet do 20-25 metara i tuc. Spikic se libi, Baturina ni ne pomislja, jedan sut Orsica za 45 minuta nije dovoljno.
    Nedopustivo je da nam zabiju glavom u odnosu 3 na 1. NEDOPUSTIVO. Amaterski, ocekivao sam da nam ga meknu, ali ne ovako.
  • Mulec86
    389
    Pravo je vrijeme za Brunu i energiju Ivanuseca. Ovi nece prezivjet Zagreb ,al bilo bi dobro ovdje ostat na pozitivnom rezultatu. Nisam ni najmanje zabrinut za prolaz ,ali sam zabrinut za utakmicu.
  • runtothehills
    382
    Drmič se skroz potrošio s ovim trčanjem za njihovim stoperima kad grade igru. Šteta, malo lopti za takvog napadača.
    Baturina danas loš, Ivanušec unutra. Ljubičic NIJE BEK.
    A za teren nemam riječi… svi koji igraju po umjetnoj travi će završiti u kolicima sa artritisom za nekih 20 godina.
  • Stjepan
    479
    Baš se vidi da podloga igra dosta ulogu naši kao da su ukočeni kad krenu u šprint ali mora to bolje
  • striko
    1.2k
    Publika s ovim pljeskanjem kao da gledam kolo sreće
  • Stjepan
    479
    Slažem se u Zgrebu će to totalno biti druga priča samo da nam se ovdje ne desi Sheriff 1 1 bi bilo odlično
  • Ali
    2k
    Vidi se "pobjednicli mentalitet" koji prenosi na ekipu zadnjih mjesec dana .

    Mi nismo u strahu, nego ne srljamo.
    Po meni je ovo podloga koja ne pase nasim krilima, spiki posebno, ima muku dok ju primiri a dotada dodje onaj crni bek u blok.
    Onaj Orsin recept udarac iz koljena zabica je rjesenje ili ubacaj na glavu... jer brzi pas neide
  • dzg717
    960
    Veci problem je sto mi sad necemo napast
  • Jaro
    5.9k
    Ak se ispadne od ovih je neuspjeh, nebitno za podlogu i kaj sve ne. Ak nama smeta njihova onda ce i njima nasa valjda smetat... ovo je ovak jer se opet igra "kontrolirani" nogomet, a zapravo nema nikakve kontrole...
  • IceMan
    1.6k
    Ali primjetio tko da uvijek kad igramo tekmu prije dobro i kad očekujemo e sad bu Dinamo top igral, onda se useremo. I obrnuto…

    O ovim Norvežanima se pisalo ko da su Bayern a realno da damo samo malo više gasa dobivamo večeras i dolje.
  • manikk
    230
    Ma cijela Norveška mi je nekako vještačka, umjetna i frigidna. Na normalnoj podlozi ovi nemaju šanse protiv ekipe koja sjedi na klupi danas
  • Derek Trotter
    338
    Kako su i koliko najavljivali tu neosvojivu tvrđavu (možda i bude na kraju tekme al me ni po čemu nisu oduševili) i atomski nogomet plavokosih dječaka sa sjevera Norveške, očekivao sam da će nam uvaljati 3 gola i imati još 5 mrtvaca do poluvremena.

    Bez ikakvog podcjenjivanja mi ove prolazimo sa 2 razlike minimalno na kraju. Oni što gore odigraju, odigrali su, čekamo ih na Maksimiru raširenih ruku.
  • Str1nger Bell
    810
    Znaci ti si zadovoljan ovim sto si vidio cijele ove sezone, i ovim poluvremenom protiv momcadi koja je igrala 1-1 sa Zalgirisom,koja je izgubila od Linfielda, ponavljam Linfielda, i Klasvika 3-1 sa Farskih otoka.
    Bjelica ce se spominjat dok god na klupi nebude trener koji ce za Dinamo bit kompetentan.
    A nedaj boze, kroz koji mjesec udemo li u Ligu prvaka vjerujem da ces zazivat Bjelicine rezultate jer sa ovim brkatim cemo jedino negativne rekorde rušit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.