• Keyser Soze
    8.5k
    Ja sam isto očekivao više od njih, ali puno više od nas.
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Ako jači nek pobjede.. al mi užasno ide na onu stvar umjetni trava.. i još natopita baš jako
  • Tom vg
    1k
    Bolja smo ekipa, ovo se treba dobiti. Ne znam jesu naši umorni ili samo mlaki. Puno im se prostora daje
  • SAS1987
    13.8k
    Navijaci im pjevaju We’re Not Gonna Take It od twisted sisters? :grin:
  • og1986
    2.9k
    Baš se primijeti kako naši nisu navikli na podlogu.
  • serbus
    3.7k


    Šutalo danas voljni moment nula, to se vidi kad ispadne iz pozicije nema te povratne trke na poziciju nego lagano trčkaranje i promatranje kaj će ispasti iz njihove akcije...
  • Olmic
    2.9k
    Baš mislim da ovo okrećemo.. Nisu ovi niš posebno

    Petko i Ivanušec unutra
    Drmić i Baturina van
  • Str1nger Bell
    829
    Šta god mislili o Bjelici on je uveo taj pobjednički mentalitet, koji smo izgubili sa razno raznim Krzarima,Kopićima i Čačićima. Neshvatljivo mi je da nas je strah norveškog prvaka (koji je stvarno okej momcad ali nista vise od toga) . Ako smo se ovako kukavički postavili protiv Bode Glimta sta cemo onda u Ligi prvaka na gostovanjima u Parizu,Barceloni ili Madridu.
  • Captain America
    14.8k
    Vidlo se po Martinovoj lopti u for kad je pobjegla Špikiću kolko je zeznuta podloga. Idući put mu je dao u noge od nesigurnosti. Do 2 gola zaostatka i nema brige.

    Pohvale Boysima, trebalo se odlučit i organizirat odlazak na sam sjever Europe.
  • miro
    3.4k
    Špika isto slab, možda probat Menala i obavezno Iva
  • Salva
    2.4k
    Menalo, Ivanusec i Petkovic IN
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Napit ću se za prvu dinamovu utakmicu bez primljenog gola.
  • striko
    1.2k
    Boško nesiguran a napad odsječen. Ja mislim da će bodo doživivjeti potop na Maksimiru.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Ubijate sa tim Bjelicom više. Baš ubijate. Čovjek je prezimio, čovjek je pomogao, čovjek će biti upisan kao Dinamova legenda, ali sigurno nije bezgrešan i Dinamo nije bio Real dok je on bio trener.

    Jebote jel vi pamtite neke utakmice. Pa Rosenborg nas je gazio tu do gola Gojaka, jebeni Saburtalo nam je u Zagrebu sakrio loptu, a Hamza Barry iz Hajduka je protiv nas izgledao kao Xavi osobno. Stvarno smarate više sa njim.

    Edit: na svaki primljeni gol Dinama bar se jedna osoba sjeti Bjelice i dođe propovjedati kako je cvjetalo cvijeće u naše preduzece dok je Bjelica bio tu. Do kada više??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.