• Gelipter
    3.4k
    Pljesak cijele dvorane igračima Olmissuma, trener Đulvat sa zastavom s likom Capija, purgerski duh, jedna emocija, jedna ljubav! Dinamo i Zagreb žive!
  • MicDrop
    8
    Ma dobar je on, voli bit na FD, bio sinoć i na druženju.
  • Captain America
    13.3k
    Dečki iz podcasta 8 24 su opravdali Keca zbog komentiranja penala. Kažu da nije radio u nekim uvjetima, neki loš televizorčić su mu dali i komentirao je stojećki cijelu utakmicu.
  • Pop corn
    4.8k
    PLAVA BAJKA!
  • Sprica
    6
    taj mali je moj mali junak
    Mislim da je u tih par minuta zaboravio svu bol i uživao što može biti kraj terena sa ostalima
  • masacusec
    3k
    A kaj reći u par riječi bez previše demagogije i patetike...
    školovanje tovara na tribini, školovanje tovara na parketu, travnjaku...jednostavno, nadmoćniji suparnik u svakom kontekstu!
    Mislim da bi i real madridu i cityu teško bilo igrati u onakvoj atmosferi.

    Vikend za pamćenje!!
    Ps ko je ovo mogao zamisliti prije 10 jahri?!
  • kinfa95
    485
    Vikend za pamcenje. Jedino mi nije jasno kako je tolko neizdrzivo vruce u dvorani
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jer nema nikakve ventilacije. 5500-6000 ljudi u gotovo zatvorenom prostoru i dobijes temperaturu u dvorani kakvu dobijes. Medutim gledajte to na pozitivan nacin, preko jeseni/zime kad igramo Ligu prvaka temperatura ce biti taman ugodna sobna :lol:
  • Pop corn
    4.8k
    Vikend za pamcenje. Jedino mi nije jasno kako je tolko neizdrzivo vruce u dvoranikinfa95

    Čovjek čija je firma ugrađivala ventilaciju u dvoranu reče za vikend da ga nitko nije godinama kontaktirao da dođe pročistiti i pregledati
  • Nino Bule
    11.3k
    Jel moguce to ikako rjesit ako nije preskupo, nek se zdruze svi koji koriste dvoranu jer ovo je suludo
  • Keyser Soze
    8k
    Prošle sezone na finalu PH Cibona - Zadar isto krcata dvorana s preko 5 tisuća ljudi, ali ni blizu vruće kao sad.
  • Crusades1986
    9.6k
    Kad se nije navijalo vjerojatno gotovo ništa u usporedbi s ovim finalom kad par tisuća ljudi navija i skače
  • Keyser Soze
    8k
    Navijalo se, ali ovo je jedno 10 razina iznad toga
  • Juznjak
    2.9k
    Ne znam ima li još netko ovdje tko je bio u kopu, ali jučer je bilo dosta bolikurčine u navijanju. Takav je moj dojam, moguće da sam ja slučajno bio okružen s 10ak ljudi koji su odlučili ne navijat, a neki čak i snimat pa ih se treba lupat po ruci. Konkretno je dosta blizu mene bio gospodin s dvoje djece od cca 9-10 godina, on ne navija, oni su premali, a uzeli su mjesto u samoj sredini kopa. Također je u 3.-4. redu lik od cca 25 godina izvadio mobitel i krenuo snimat pri kraju utakmice. Gledam i ne vjerujem. Kraj mene dva dosta mlađa dečka, izgledaju pomalo i nezainteresirani, čini mi se da ni ne znaju pjesme, trebalo ih je molit da navijaju. Ponavljam, vrlo je moguće da sam se ja slučajno potrefio u takvom dijelu, ali eto moram podijelit. Usprkos tome, naravno da je bilo brutalno i da smo bili jako glasni i kvalitetni. Sve je ostalo već rečeno, bravo Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.