• Bruh
    888
    ak se ne varam grad je vlasnik to je njihova dužnost
  • Zagreb1992
    1.2k


    Bilo je vruće ...to im je problem u Ciboni svako ljeto u zadnjih nekoliko godina...Zagušljivo za poluditi
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dinamovština se vratila, dinamovština je jaka, dinamovština živi.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Gdje početi dinamo se vratio u grad.
    Moja mala curka sad ima 4 godine pitala me jel može samom na tekmu. Rekao sam da može ako nauči "daj mi samo pobjede" cijeli tjedan je vježbala dok je gurala kolica mlađeg brata. Na Gorici sam umro držeći ju 110min na ramenima da danas imam upale mišića za koje nisam ni znao da još postoje. Ali taj osmjeh nemožeš kupiti i gušt kada je pjevala sa nama nosio bi ju još toliko. Također kao sudbina baš je ta pjesma otvorila tekmu.
    serbus

    Bio sa svojom od 9 godina na Rijeci, usred sjevera, bila zapanjena, osmijeh na licu cijelu tekmu. Himnu želi slušati non stop, a pjevuši i ostale pjesme s tribine već, prati dinamovu app i javlja mi rezu, na Lokomotivi kad je bilo poganje mislio sam da će se prestrašiti, a ona upravo suprotno bilo joj to sve fora jer je u žiži zbivanja, na Ademi majicu je poludila od sreće.

    Sve više klinaca okolo vidim u dinamovim majicama. Na igralištima, treninzima, u školi na ulici. Kad malog oblačim za vrtić obavezno ide neka dinamova majica. :D
    Dinamo se definitivno vraća. Ovaj vikend je za tu cijelu stvar bio monumentalan. I može samo još bolje, više i jače.

    Kad 'veliki' dinamo čestita 'malom', klubu koji je nastao kao znak otpora i alternativa onda znaš koliko je sati.
  • Logistika
    1.1k
    d68sv9x6ftzdnln8.jpg
    Ako ima tema trofej dinamo bas sorry
  • dapintar
    29
    Milojević i Pavlić na HRT-u
    https://fb.watch/kSQ6vHHMnA/
  • Bosskovitz
    7.3k
    Nisam stigao napisati i dodatnih hvalospjeva vrhunskoj atmosferi više i ne treba, ali htio sam istaknuti iznad svega tu simbiozu kluba i navijača gdje nismo "mi navijači" i "oni u klubu" nego smo svi jedno, a onda postoji i red, osjećaj pripadnosti, zajedništva... navijači na terenu s igračima, igrači s peharom na tribini - sve o čemu neki od nas govore i pišu već 15-20 godina da je rješenje za veliki Dinamo, a mnogi su uložili i više od pričanja i pisanja - to se na Futsal Dinamu dokazuje koliko je bolje, ispravnije, kvalitetnije, pozitivnije i trajnije od onoga što je donedavno stolovalo u Maksimiru (a dijelom je još uvijek tamo, da se ne zaboravi).

    Čestitke svima, ovih par zadnjih rasprodanih utakmica bile su čista emocija, samo sreća i ponos.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kad bi dobili domaćinstvo moglo bi se samo u Areni. Malo noob pitanje, ali zašto je Arena problematična s navijačkog aspekta?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Kad bi dobili domaćinstvo moglo bi se samo u Areni.Mali Zeus

    Jesi siguran? U clanku se spominje Arena samo u smislu nedovoljnog kapaciteta Dvojke i Drazenovog doma za potraznju. Pa igrala se ta Liga prvaka jedne godine kod Novog vremena. Ako je njihova dvoranica zadovoljavala uvjete...

    ali zašto je Arena problematična s navijačkog aspekta?Mali Zeus

    Vece dvorane kao i veci stadioni su losiji za navijanje. U Areni bi pola ekipe sjedilo, nije to to.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jesi siguran? U clanku se spominje Arena samo u smislu nedovoljnog kapaciteta Dvojke i Drazenovog doma za potraznju. Pa igrala se ta Liga prvaka jedne godine kod Novog vremena. Ako je njihova dvoranica zadovoljavala uvjete...NitkoBitan

    Samo na temelju članka pričam, da. Al općenito, pretpostavljam da je problem udaljenost tribina od terena itd.?
  • plavi67
    920
    mislim da bi trebali probat arenu za LP pa što bude. napunili bi sigurno, mozda bez gornjih sektora stavit onu zavjesu i bok pa opet guzvanac :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.