• Salva
    2.3k
    Od projekta nekolicine fanatika do jebene lige prvaka u 9 sezona.

    Ne postoji riječ da prenesem emocije koje mi se trenutno vrte po glavi.

    Čestitke igračima, treneru, stručnom stožeru i svima koji su i na najmanji način sudjelovali u ovome, dalje je samo nebo granica.

    O navijačima uopće ne treba trošiti riječi.

    Volim te Dinamo.
  • NitkoBitan
    11.4k
    Za pocetak BRAVO. Uzivao sam u obje tekme i lijepo je znat da ce novac potrosen na ulaznice zavrsit u pravim rukama.

    Moj dojam je da je zagrebacka futsalmania zapocela pozivom igraca velikog Dinama, tad je sira javnost postala upoznata sa pricom. Vjerujem da su mnogi prvi put bili na tekmi Futsal Dinama u ovom finalu, neka.

    Futsal je itekako zanimljiv i ozbiljan sport. Svi nogometasi (a i svi mi) zapocinjemo igranjem futsala/malog nogometa na skolskim igralistima. Mislim da je takoder misija F. Dinama upoznavanje javnosti sa sportom. Dosta ljudi je zujalo kod nasih "penala", nije im bilo jasno kako i zasto. Isto je zanimljiv europski fornat natjecanja, mislim da 98% ljudi nije upoznato sa istim.

    I za kraj da priupitam par pitanja (za upucenije). Kolike su "financijske injekcije" za osvajanje prvenstva, za ulazak u LP... Pretpostavljam da ce prihodi (kao i dobit) biti rekordni ove godine, postoje li neki segmenti u klubu u koje se planira vise ulozit nego prije i ako da koji su to?

    I da skoro sam zaboravioo. Dajte sklepajte majice prvaci 22/23. Majice Futsal Dinama su mi uvijek bile genijalnog dizajna, kao i dresovi.
  • Markelo
    2.5k
    Interesantno je i kako je titula došla tek nakon što je Veliki Dinamo napokon prihvatio i priznao mali Dinamo. Kao da je sudbina htjela da titula dođe tek kada budu zajedno. Ovako, baš filmska jedna priča
  • NORTE
    8.9k
    Moj dojam je da je zagrebacka futsalmania zapocela pozivom igraca velikog Dinama, tad je sira javnost postala upoznata sa pricom.NitkoBitan
    "Futsalmanija" je počela prije 9 godina na Šalati, a Cibona se na futsalu punila i prije 8 godina, u vrijeme dok je ZM žario i palio u gnk.

    NK dinamo sa svime ovim nema neke veze i nije ni fer prema svima koji su se davali za Fd da se jedna objava na društvenim mrežama u kojem nkdz čestita Fd-u na ulasku u LP provlači kao neki bitan faktor.
    To zaista nema veze sa svime ovim i bez nje bi sve bilo isto.


    Interesantno je i kako je titula došla tek nakon što je Veliki Dinamo napokon prihvatio i priznao mali Dinamo.Markelo
    Titula naravno nema baš nikakve veze s time.
    Prvenstvo se osvojilo dovođenjem iskusnih igrača, možda i padom kvalitete glavnih konkurenata (nisam baš upućen u to).
  • plavi72
    684
    Čestitke svima iz Futsal d,igrači su odigrali vrhunski finale,biti dio ovog je nešto što se pamti i nama koji smo malo dalje da dvije proslave jednim dolaskom "ugrabimo" !
    Svi,svi odlični,ali Piplica po meni prvo ime,nesavladiv,nevjerovatan!
  • BBBaranja
    1.8k
    g9z6fw2yghf1f0wa.jpg

    Sad kad su se slegli dojmovi,čestitke svima od prvog do zadnjeg čovjeka koji ima bilo kakve veze s projektom..
    Ne poznajem gospodina sa slike,ali zaslužio je svojih 5min slave jer je u prvoj tekmi ostavio dušu na parketu,imao je preko 10 intervencija zbog debila ali nije mu bilo teško niti se bunio,zaslužuje i on medalju :clap:
    Attachment
    img_1_1685436715046 (60K)
  • serbus
    3.4k
    Sada nakon prospavane noći također da spomenem junaka tekme onako iz sjene. To je mali klinac koji skuplja lopte koji se junački vratio nakon kaj ga je lopta baš jebački pogodila u glavu. Ali majstor se vratio na svoje mjesto nakon par minuta... Svaka čast.
  • Gelipter
    3.4k
    FALA Futsal Dinamo!
    Jebote, danima me već pere neka alergija, oči mi stalno suze i steže me u plućima, a osjećam se savršeno! :love: :victory:
  • Fićo1986
    939
    apsolutno isti osjecaj!!! :rofl:
  • Gelipter
    3.4k
    onaj osjećaj nakon tekme jučer kad sam počeo suziti i ne znam jel mi znoj upada u oči, jesu li suze, piva...
  • superhik
    10.2k
    Citirati ću svog nećaka od dvanaest godina kad je u nedjelju nakon Gorice na zadnjem sjedalu auta pri povratku doma i nakon svega što je proživio u petak i nedjelju umorno rekao: "Bio je ovo baš lijep vikend"
  • Fićo1986
    939
    sudacki znak za kraj utakmice,pogled u krov draženovog doma,suze u ocima i na sav glas sklopljenih ruku viknuh hvala ti Boze kaj sam purger i Dinamovac!
  • MicDrop
    8
    Bi vraga tolko brisal da mu nije krepal razglas u petak :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.