• indijanac
    36
    Dado je legenda.
    Mi smo ga učinili kapetanom i legendom a on se fino posrao po klubu i članovima, nimalo kapetanski. No njemu na dušu.

    Ovaj drugi je plaćenik kojem je klub izlazio dva puta u susret i puštao ga da zaradi lovu, realno je ovaj klub više dao njemu nego on klubu. Jako sipa žuč po klubu i svemu oko kluba. Od trovanja po fejsu s lažnih računa do plakanja po portalima. Totalno je zaboravio koja je njegova uloga.

    Treći je jedini ispao gospodin.
  • plavi67
    920
    može neko i na pm odg na pitanja:

    zkj nema više organiziranog navijanja?
    kaj je nap dado točno?

    moje mišljenje je da se olako zab kaj je futsal nama dao u najgorim trenucima grupe
  • NORTE
    8.9k
    Početkom 12.mjeseca futsal dinamo igra dvije domaće tekme, a tad nema Hnl-a pa će bit i navijanja.
  • indijanac
    36
    "kaj je nap dado točno? "

    dio napisanog je kasnije povukao,no realno nije ni bitno.
    Imamo mehanizme i mogućnosti mijenjati uprave i sami graditi klub kako nam odgovara.

    Nema potrebe da se sad po internetu nabacujemo nekim postovima, rekla - kazala pričama i ostalim glupostima na razini "Dinamovog insajdera" , "prave istine" i ostalih agencijskih gluposti.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Bivsi igrač Mihovil Prgomet novi igrač MNK Šibenik 1983
  • Zambatine škude
    2k
    U kupu (1/16 finala) igramo protiv Zagorja, bivšeg MNK Jesenje, vani.
  • Navijač Dinama
    7.3k


    Prijenos današnje utakmice koju igramo protiv AFCU u Splitu.
  • De Oliveira
    858
    Kakav bolesnik komentira...
  • Ivek3009
    55
    hahahah stvarno je lik blesav
  • Infinity
    15.1k
    Pa to je Dena. Naravno da nece biti ozbiljan.
  • De Oliveira
    858
    Povlacim napisano za komentatora. Plakao sam od smijeha. Utakmica ludja od komentatora. Svaka cast deckima na borbi do zadnje sekunde.
  • Patak
    2.2k
    3:4 protiv Pule danas...
  • plavi67
    920

    da, šteta. ekipa iz pule svaka čast, grizli ko da im zivot ovisi o tekmi. našima nemamo kaj zamjerit...trener po meni loš...da je bilo navijanja, pobijedili bi sigurno...šteta...bruka i za nas, pulezani se grcili i provocirali i još na kraju u našoj dvorani s par njihovih slavili i navijali...tužno sve u svemu. poraz na svim razinama.
  • Patak
    2.2k
    A sad slijede dvije utakmice - Novo vrijeme i Olmissum. Moglo bi biti grdo. S druge strane Šućur, Postružin i Perić su odlična pojačanja, možda samo treba vremena da se uigrani.
  • CISCO
    139
    A neš problema slavlja sa svojim juniorima i na drugom kraju sa svojom familijom.

    Ako nam je to glavni problem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.