• Zambatine škude
    1.9k
    Danas sezonu otvara nikad mlađi i nikad gladniji Dinamo.

    U goste nam stiže Square koji nas je i izbacio prošle sezone, a sad su još doveli i Darija Marinovića. Bit će teško, treba svaki čovjek.

    Zbog šugavog HT-a, streama neće biti.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    2-2 završilo protiv Squarea.
  • BBBaranja
    1.7k
    Nakon burnog prijelaznog roka i raznih priča izgleda da grupa pomalo odustaje od futsala.
    Na Šalati najslabije izdanje ikada,danas nigdje nikoga..
  • deda
    26.3k
    Mislim da nije to, nego se ljudi lagano dijele prema preferencijama tj. stvarnim interesima.
  • Papastrumf
    9.1k

    Nije bas da nije bilo nikoga. Dvorana je bila jako lijepo ispunjena, jedino sto nije bilo organiziranog navijanja.

    Inace, utakmica mozda i najbolja koju sam uzivo gledao. Odlicne obje ekipe. Mi puno brzi i puno ozbiljniji nego prosle godine, ako mogu suditi na temelju ovoga.
  • blackbully
    4.1k
    Inace, utakmica mozda i najbolja koju sam uzivo gledao.Papastrumf

    Kakav je Marinović? Znam da nije u prime timeu kao prije par sezona, ali pretpostavljam da je klasa.
  • SAS1987
    13k
    Nakon burnog prijelaznog roka i raznih priča izgleda da grupa pomalo odustaje od futsala.
    Na Šalati najslabije izdanje ikada,danas nigdje nikoga..
    BBBaranja

    Puno ljudi vjerovatno nema vremena da bi popratili i nogomet i futsal i kosarku pa idu samo na nogomet. Inflacija utakmica :smile:
  • BBBaranja
    1.7k

    Nisam mislio na posjećenost nego na organizirano navijanje,krivo sam se izrazio.
    Mišljenja sam da će KK Dinamo imati veću podršku od futsala.
  • Zagabria
    206
    Nije se odustalo samo je na futsalu takva atmosfera došli su popit pivicu svi pogledat tekmu bez obveze navijanja cijelu utakmicu.
  • Cuki1986
    5
    Uz dužno poštovanje izuzecima kojih ima, čitajući komentare na zoni zadnjih nekoliko mjeseci shvatio sam koliko smo mi naivna i debilna nacija i da zapravo apsolutno zaslužujemo stanje u našoj državi.
  • Eduardo
    16.8k
    Zbog šugavog HT-a, streama neće biti.Zambatine škude

    Što se sažetaka tiče kakvo je stanje po pitanju toga? Hoćemo ih imati priliku gdje pogledati?
  • superSantos
    2.5k
    Nakon burnog prijelaznog roka i raznih priča izgleda da grupa pomalo odustaje od futsala.
    Na Šalati najslabije izdanje ikada,danas nigdje nikoga..
    BBBaranja



    Nakon kakvih priča?

    Dečko, dan prije te Šalate je bila Rijeka kući, a već 2-3 dana poslije Šalate Chelsea kući, a u noći s petka na subotu je bilo i nešto zbog čega nikom nije bilo do navijanja

    Najplastičniji primjer stvaranja nekakvih teorija zavjera iz ničega pa se onda na tebe zakači još jedan takav i nerma kraja tome
  • Mr Blue
    3.2k
    Trenutno je i to čupavo, slično kao i sa sažecima HNL-a. Ali čak nije ni stvar samo sažetaka, već što za svoje potrebe ne smijemo koristiti nikakve snimke sa utakmice. No peglamo ih i nadamo se najboljem jer nam je bitno.
  • BBBaranja
    1.7k
    Ti nisi čuo da je hrpa ljudi protiv Đulvata jer se zahvalio legendama kluba?
  • CISCO
    139
    To su kurac, a ne legende kluba, da se tako izrazim.

    I iza toga stojim.

    Do sada sam šutio, ali više mi ne pada na pamet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.