• deda
    27.5k
    Prvi glas. Ne bi me čudilo, već bi sam potvrdilo moju tezu da ne znaju baš što rade.
  • Bosna86
    11.5k
    Imamo li zabranu prvog europskog gostovanja? Jesmo dobili sta za Sevillu
  • doubletrouble
    922
    Da, vecernji pise da se zabrana odnosi na prvo gostovanje u pretkolima
    link
  • NORTE
    9k
    Nisam ni znao za to, velika šteta. Posebno ako se izvuče neko zvučnije ime...zato sam ipak više za neke Irce i sl. male suparnike. Ždrijeb bi trebao biti 14.6.
  • DZj
    43
    Kad igramo pretkolo lp zna se vec?
  • deda
    27.5k
    19.-20.7.
  • LovroZG
    1.3k
    Rasprava o prodaji Oršića i njegovom padu potakla me na malo matematike. Oršić je ove sezone u 50 tekmi sudjelovo u 26 golova, 20 je zabio i asistiro je za još 6. To nam daje prosjek od sudjelovanja u 0.52 gola po tekmi. Prošle je sezone sudjelovo u 33 gola u 51 tekmi (24+9). To je prosjek od 0.64 po tekmi, što je otprilike 19% više nego ove sezone.

    Cijela momčad je pak ove sezone u 55 tekmi zabila 97 golova. To je prosjek od 1.76 po tekmi. Prošle sezone smo u 56 tekmi zabili 128 golova, što je prosjek od 2.28 po tekmi. Kad se gleda postotak, ispada da smo ove sezone zabili otprilike 22% golova manje nego prošle sezone, što je veliki pad. Čak i veći nego pad Oršićeva doprinosa. Nisu naravno sve tekme prošle i ove sezone usporedive jer smo se prošle sezone nazabijali u kupu, a HNL je bio malo jači ove godine, al ipak dosta govore ove brojke.
  • Eduardo
    17.2k
    Zvezdan Terzić o planovima Zvezde.

    "Došlo je vreme da Zvezda više ne dovodi polovnjake, već najbolje igrače. Želimo da budemo bolji od Dinama iz Zagreba i Olimpijakosa. Mi sa budžeztom od 35 miliona evra pravimo nestvarne rezultate.
  • Smotanihaker
    592
    Ja n razumijem našu upravu. Kao bira se tko ce biti SD između Mance-a i Butine i izaberu Butinu i onda shvate da on nema potrebnu licencu. Samo sjesti i plakati.
  • deda
    27.5k
    Kakve licence trebaš imat da bi bio SD :rage:
  • Jurki
    8.4k
    piše da najmanje UEFA A ili PRO licenca. Al kaj smo takva sirotinja da nebremo dopeljat nekog SD-a koji ima posteni CV.. kaj se tog tice
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ljudi u klubu se sele s jedne na drugu funkciju, kao neka uhljebska agencija ili ministarstvo, obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo :lol:. "Vojnici kluba", da nije tuzno bilo bi smijesno. Ne zna se tko je od koga nesposobniji
  • Jurki
    8.4k
    ajd da to daje rezultate.. ajd ok.. al ovak.. svi su vojnici kluba.. trener i SD bi trebali imati jebeno iskustvo da mogu doci u klub kak je Dinamo. Nek uprava razrješi kesu, plati ljude i neka rade. Klub bi se za godinu dve dignuo bar za stepenicu ak ne vise
  • Captain America
    13.3k
    Eto Čačkea SD :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    Nema ni mance ja mislim licencu, ali to je manje bitno, Meni je butina iz ovog sto sam ga slusao dosta inteligetan i potencijal za bit jeben voditelj skole ili cak i sd jednog dana. Ono sto je zalosno da klub sa takvim proracunom i renomeom europskim ne moze dovest ozbiljnog sd i trenera zbog stetocina u klubu. Zasto ne bi doveli nekog stranca na 2,3 godine na jebenu placu za SD, a bućo da se ući pored njih i jednog dana kad pohvata konce tog posla postane SD umjesto da se u hodu uči. Naravno znamo razloge zasto je to nemoguce, teledirigiranje sportske politike iz druge drzave, i neznanje i nesposobnost "druge struje" da ikoga dovede i ispregovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.