• deda
    28k
    Ma ljudi moji ja sam u ovu raspru ušao čisto da kažem da su to usrani formalizmi. Jel ima Osijek SDa, nema, jel negdje SDovi obavljaju funkciju trenera, obavljalju. Bitno je na papiru tj. ugovoru tko što radi i za što odgovara.

    Drugi par opanaka je što invalidi u upravi trebaju nekog pišljivog novinara koji ne zna razliku između 3-5-2 i 4-4-2 da im skrene pozornost i kaže "hej pa Bućo nema licencu"
  • Jaro
    5.6k
    imaju, imaju... i jako su bitni. Pogledaj ucinak "Director of Football" kod Liverpoola i ManCitya u odnosu na onaj kod Man Uniteda. I tamo su prosla vremena one man cluba.
  • deda
    28k
    Pa velim možeš se ti zvati Direktor općeg sektora i podšišavanja trave, ako radiš dobro svoj posao i to posao SDa, boli me briga koja ti je titula.
  • Captain America
    13.9k
    Ne zaboravi Granovskaiu u Chelseau koja je radila vrhunski posao.

    Al povratak na priču oko licence, Mance je vodio sve u Rijeci, a Juričić na papiru bio SD. Ili ona budala Medić trener, a onaj prije Čačića na papiru trener.
  • Blue 67
    212
    Sva nesposobnost ove uprave će kad tad doć na naplatu, a strah ih je za svoje guzice i kontrolu nad klubom itekako. To se vidi upravo u onome sto je vec netko napisao da ljudi u klubu samo cirkularno mjenjaju pozicije, nema novih kadrova jer svatko nov, neprovjeren sa znanjem bi ih mogao dovest na klimave noge. Posebice kad vide ovogodišnju koheziju tribina i terena što je na kraju i spasilo sezonu, ali dugoročno to neće prolazit.
    Konačna pobjeda biti će dio maksimirske 128.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Sva nesposobnost ove uprave će kad tad doć na naplatu, a strah ih je za svoje guzice i kontrolu nad klubom itekako. To se vidi upravo u onome sto je vec netko napisao da ljudi u klubu samo cirkularno mjenjaju pozicije, nema novih kadrova jer svatko nov, neprovjeren sa znanjem bi ih mogao dovest na klimave noge. Posebice kad vide ovogodišnju koheziju tribina i terena što je na kraju i spasilo sezonu, ali dugoročno to neće prolazit.
    Konačna pobjeda biti će dio maksimirske 128
    Blue 67

    Nema tu promjene nikakve u odnosu na prije 10 godina, davno je grupa upozoravala na to. Nije to nikakav strah, to je modus operandi još od tjeranja Kužea.
  • Blue 67
    212
    Ipak su se neke stvari promijenile. Optužnice, daltoni udaljeni, europski dinamo(bjelica). Princip rada jest isti, ali okolnosti se mijenjaju.
  • Eduardo
    17.6k
    Uz SD-a sad trebamo i novog pomoćnog trenera. Baš me zanima iznos ove odštete.

  • puxigadjurdja
    1.4k

    ja sam se ponadao da je netko Peternaca uzeo. :)
  • Olmic
    2.7k
    Roy Ferencina novi pomoćni
  • Captain America
    13.9k
    Krivog ćelavca je uzeo :lol: Jel Krki ide u Inter ili ima nešto u onim pričama da je dobar s Čačićem i da bi mu bio pomoćnik?
  • Frodo
    65
    Roy Ferenčina, sudeći po medijima već je gotova stvar.
  • SAS1987
    13.5k
    Roy FerenčinaFrodo

    Jesmo zadovoljni ili trebamo poćeti pizdariti? :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Jesmo zadovoljni ili trebamo poćeti pizdariti? :rofl:SAS1987

    Kakvo je to pitanje!? Jesi li Dinamov navijač ili nisi!? Zna se što je naše stanje po defaultu! :grin:

    Ne velim da bi Roy trebao donijeti zadovoljstvo, ne bi, ali ne bi to uspjelo ni mnogo boljim rješenjima.. tako da je pitanje izlišno. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.