• De Oliveira
    821
    Do prije koju godinu smo imali MK Dinamo. Steta sto se ugasio.
  • Nino Bule
    10.7k
    Izgleda da je tomic trener, mance vjerovatno sd. Ne bi me cudilo da vec sutra objave.
  • Captain America
    12.3k
    Jel Mance doveo Tomića u Rijeku?
  • Stjepan
    479
    Dinamo Zagreb 2022/2023
    Golmani:Livaković,Zagorac
    Stoperi:Theophil,Perić,Lauritsen,Šutalo
    Desni bočni:Mohharami,Ristovski
    Lijevi bočni:Bočkaj,Štefulj
    Vezni red:Mišić,Ademi,Bulat,Ivanušec,Baturina,Tolić
    Krila:Oršić,Špikić,Marin,Menalo
    Napadači:Petković,Drmić,Jurić

    Transferi OUT
    Gojak 1.5-2mil€ odšteta
    Kulenović 1-1.5mil€ odšteta
    Dilaver 0.2-0.5mil€ odšteta
    Moubadnje free
    Čop free
    Čabraja 0.2-0.5mil€ odšteta
    Stojanovića će izgleda otkupiti Empoli za 1.5mil€.
    Atiemwen 0.2-0.5mil€
    Ćuže ?
    Đira ?
    Andrić 1-1.5mil€
    To je oko 6mil€ transfera igrača koji su nam višak plus rješavanje njihovih godišnjih plaća.
    Što se tiče pojačanja treba nam zadnji vezni jedna prava 6ica tipa Jakić,Šunjić i jedan stoper pošto je Theo u padu a Perić stalno ozljeđen i jedan dobar backup na lijevom boku za Bočkaja i desno krilo.
  • Olmic
    2.6k
    Golmani: Livi Zagi Čavlina
    Ako dođe dobra ponuda, 7+ milja za Livakovića prodao bi ga i vratio Nevistića ili druga opcija, novi ugovor Livakoviću koji ga veže na 6 godina i prodao Nevistića

    Desni bek: Rile i Moha - čisto dovoljno ništa ne bi dirao

    Stoperi: Šutalo i Ras prve opcije, Teo kao backup, pojačanje i Milić kao 5. Stoper... Dilaver Perić prodat, pogotovo Perića..

    Lijevi bek: Bočkaj, Štefulj.. Ako se ukaže prilika dovest nekog defanzivno orijentiranog beka i u tom slučaju prodat Štefulja, prodat Čabraju svakako

    Zadnji vezni: Ademi Ljubičić Franjić. Ako je potvrđen dolazak Ljubičića tada ova 3 igrača mogu izgurat cijelu sezonu

    Centralni vezni: Mišić, Bulat.. Naravno Mišić prvi pick od Bulata očekujem iskorak.. Gojaka prodat

    Prednji vezni: Tolić i Baturina.. Mislim da je došlo vrijeme za rastanak sa Ivanušecom, Baturina bi mogao eksplodirat, a i Marin može igrat prednjeg

    Desno krilo: Špika i Emreli.. Špika baš top igrao zadnjih par kola, uz kontinuitet može bit jedan od najopasnijih naših igrača.. Emreli nit smrdi ni miriši

    Lijevo krilo: Marin, Menalo i pojačanje.. Kao i sa Ivanušecom mislim da je vrijeme da i Orša ode... Odnosno mislim da će njegova želja za odlaskom pogotovo ako dođe ponuda iz engleske prevagnuti i tu mu probleme ne treba stvarati.

    Napadači: Petko Drmić Kulen


    Iako ne znam kako uklopiti drmu i petka, osim ako Petko ne ode na 10, a to nije bila neka sreća.. U slučaju odlaska Petkovića, ostavio bi Andrića, a i Emreli može pokriti špicu.. Kule zaslužio šansu nakon dobre sezone u Lokosima

    Odlasci: Livi/Neva, Stojke, Perić, Dilaver, Čabraja,Daničić, Đurasek, Đira, Gojak, Beli, Burton, Ivanušec, Oršić, Jurić, Čuže

    Dolasci: uz nadam se potvrđene Drmića i Ljubičića.. Treba nam obavezno stoper i lijevo ili desno krilo ( Špika može oba). Ojeda naravno kao opcija...

    Evo čime se ja bavim u 6 ujutro... Meni teško razmišljat o kadru, a šta tek ima za radit novi trener i sd...
  • xavier
    11k
    vratio NevistićaOlmic

    Mislim da je Nevistić ove sezone izgubio velik dio kredita i da trenutno ne bi bio prvi golman ni da Livaković ode.

    Šutalo i Ras prve opcije, Teo kao backupOlmic

    KTC je i dalje naš najbolji stoper i sigurno neće biti backup.

    Zadnji vezni: Ademi Ljubičić Franjić. Ako je potvrđen dolazak Ljubičića tada ova 3 igrača mogu izgurat cijelu sezonu

    Centralni vezni: Mišić, Bulat.. Naravno Mišić prvi pick od Bulata očekujem iskorak.. Gojaka prodat

    Prednji vezni: Tolić i Baturina.. Mislim da je došlo vrijeme za rastanak sa Ivanušecom, Baturina bi mogao eksplodirat, a i Marin može igrat prednjeg
    Olmic

    Ademi odavno ne igra zadnjeg veznog. I upravo to i je problem što on i Mišić igraju onu dvojicu u 4-2-3-1, a niti jedan od njih nije defanzac. Ademi je to bio, ali sad je njegova igra drugačija.

    mislim da je vrijeme da i Orša ode...Olmic

    Iskreno se nadam da se to neće dogoditi, a što se tiče "zanimanja pola Premiershipa za njega", rekao bih da su to ipak više fantazije Ničote i Olivarija.

    Iako ne znam kako uklopiti drmu i petka, osim ako Petko ne ode na 10, a to nije bila neka srećaOlmic

    Ovog se najviše bojim. Drmić bi trebao biti špica, ali ne želim vidjeti Petka u vezi, a ne vjerujem da će otići.
  • Baneki
    696
    A Niko Janković, Vasilj, ona dva Korejca, Stefan Milić, i još neki na posudbi, njih se sad rijetko spominje. Kaj ja znam, jedna dvije godine na posudbi je dovoljno za vidjeti ima li tu potencijala za prvu momčad. Prvo bi njih riješio, priključivanjem prvoj ili prodajom a tek onda bi rješavao Gojaka ili Perića koji su bili dio rotacije prve momčadi.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Sportski direktor je prioritet. Već jučer. Uz provjetravanje viškova i odluku o novom treneru koji će nas povest u novu sezonu klub bi trebao već sada imat spremne godišnje karte kao nastavak građenja kulture dolaska na tekme koja se počela dobrano rađati ovo proljeće. Uz par dobrih odluka (dobar sportski, dobar trener i dobra pojačanja) nas realno uopće ne mora zanimati koga ostali dovode, šta rade i koliko daleko će proć u europi jer bi se vratili stvari tamo gdjenam je i mjesto: uspješna jesen/proljeće u europi i dominacija u HNL-u.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Niko JankovićBaneki

    Mislim da je on u Zrinjskom još godinu dana na posudbi.
  • criticus
    945
    Ima li ikakve (polu)informacije oće bit godišnjih karata iduću sezonu?

    Nemogu virovat da ovo pitam...
  • Stjepan
    479
    Ne vidim razlog da ne bude za ovu godinu nemaju opravdanje da ne puste godišnje
  • deda
    26.3k
    (Polu)informacije kažu da će biti :cool:
  • Captain America
    12.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/velika-najava-s-maksimira-dinamo-zeli-momcad-za-ligu-prvaka-ne-moramo-prodavati-ovo-je-ozbiljan-klub-15203241

    Iako je lik persona non grata, stavljam zbog uvoda.

    "Iz Dinama u posljednje vrijeme nismo dobivali ništa. Na informacije mislimo. Šutjeli su u plavom domu kao svećenici trapističkog samostana, pitanja su ostajala bez odgovora. Tko će kao trener voditi Dinamo sljedeće sezone, tko će biti sportski direktor, kako će se odraditi ljetni mercato, tko će doći, tko otići, tko se zauvijek vraća s posudbe...? Bilo je puno pitanja koja nisu imala odgovore."

    Nemaju novinari blagog pojma što se događa u klubu. Nagađaju ko i mi na Zoni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.