• marcio amoroso
    31.9k
    Theophile je veliki gospodin i jedan od najvećih stopera Dinama u poslijeratnom vremenu. Koliko je zavolio Dinamo i Zagreb pokazuje činjenica da ima namjeru poslije karijere živjeti u Zagrebu.

    Velika, ali strašno velika greška je njemu ne dati novi ugovor.
  • miro
    3.1k
    slažem se 100% i samo bih dodao da bi bio grijeh takvog čovjeka pustiti a da mu se ne ponudi mjesto skauta za frankofonski dio svijeta (krcat brzim bekovima i krilima). On se sa Zagrebom povezao do te mjere da može biti dugogodišnji/stalni dio kluba
  • blue heart 72
    1.3k
    drago mi je da nisam jedini koji razmišlja na taj način, kaj se tiče KTC-a.
  • Jurki
    8.3k
    Jos bi nadodal kaj se KTC-a tice da je covjek u mnogome zasluzan za nogometno odrastanje Gvardiola i Šutala.
    Takvog stopera tesko da bumo nasli na trzistu al jbg kaj je tu je.
    Sretno mu u nastavku karijere.
  • Patak
    2.2k
    Kad se već o tome piše, i ja ne razumijem zašto se ne ponudi novi ugovor KTCu, nisu to neke godine...
  • Nino Bule
    11.3k
    Vjerovatno razilazenje u zahtjevima
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vjerovatno razilazenje u zahtjevimaNino Bule

    Uvjeren sam da je to jedini razlog. On bi vjerojatno nekih 600-700, a nudi mu se 300-400.
  • Nino Bule
    11.3k

    Vec je dugo najplaceniji igrac, jednom kad se pregovaralo bio je tvrd i trazio vise godina, sasvim posteno nema nista protiv toga ali ne znam zasto svi zakljucuju da mu dinamo ne nudi nista, realnije je da se radi o prejakih zathjevima i to je to.
  • Infinity
    15.2k
    Varazdin i Lokomotiva su jedine ekipe kojima ove sezone nismo dali cetiri komada u barem jednoj utakmici, ali su nam zajedno uzeli svega jedan bod.

    Deset bodova ispred prvog pratitelja, najbolji napad lige, najbolja obrana lige. 16 golova vise od drugog napada (Hajduk) i 10 manje primljenih od druge najbolje obrane (Istra).

    Gol razlika +53 i glavna zasluga zasto svega dva kluba pored nas imaju pozitivnu gol razliku.
  • San Lorenzo
    11k
    Jedna stvar mi je nelogična u završnici ove sezone, Mauro Perković, nakon Splita nije odigrao ni minute do kraja sezone?!
    Jedino logično objašnjenje je da smo ugovorili neke bonuse za minutažu, pa da ga se zbog toga stavilo na klupu...igrao je sve bolje u svakoj utakmici, trener ga je hvalio za rad na treninzima...
  • xavier
    11.1k
    Jedna stvar mi je nelogična u završnici ove sezone, Mauro Perković, nakon Splita nije odigrao ni minute do kraja sezone?!
    Jedino logično objašnjenje je da smo ugovorili neke bonuse za minutažu, pa da ga se zbog toga stavilo na klupu...igrao je sve bolje u svakoj utakmici, trener ga je hvalio za rad na treninzima...
    San Lorenzo

    Ovo je i meni jedina totalna enigma. Čim je stigao, Bišćan je maknuo Ljubičića s beka u sredinu, a tamo dao priliku Perkoviću. Najbolje je što je Perković ostavio stvarno dobar dojam tamo da bi onda odjednom prestao igrati, a za to vrijeme je Rile igrao stopera što je ipak Perkoviću prirodna pozicija.

    No pretpostavljam da postoje neki razlozi...možda dečko vuče neku ozljedu ili nešto slično.
  • Olmic
    2.7k
    Otkad ga je Sahiti ponizio par puta ovog na mapi nema
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.